Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ма Петрушев би био одлично појачање кад би потписао и за следећу сезону, ал шанса да ће доћи је врв 0.5 посто. Први смо у аби без већих проблема и са овим саставом, једино штета за ЕЛ али је питање да ли би и имали нешто више победа

Link to comment
Share on other sites

Sa Petrusevom za sledecu godinu mi bismo imali resenu poziciju centra, recimo da je pozicija pleja poluresena. Na taj nacin bismo prvi put posle mnogo godina dobili priliku da malkice relaksiranije udjemo u prelazni rok i pametno nadogradimo ekipu. Verujem da cemo imati mogucnost da zadrzimo Vajta, mada bi se radovao da porobi ostatak sezone i bogato se udomi negde, jer bi to znacilo da bi i nama zavrsetak sezone bio poprilicno dobar. Mi bismo na taj nacin imali vec sad kostur ekipe

 

1. Ivanovic, Markovic, 

2. Lazic, 

3. Dobric, Lazarevic, Deda, 

4. Mitrovic, Vajt?

5. Kuzmic, Petrusev,

Mozemo potraziti dva extra kvalitetna resenja na bekovskim pozicijama i imali bismo, bar na papiru strasno jaku ekipu,

U slucaju da Kalina potpuno poludi i ostane i dogodine po meni bi mogli u sezonu da udjemo i sa samo jednim pojacanjem na poziciji 2 ali extra kvaliteta i da se sibamo sa svima bez straha.

Edited by kokodakalo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Do kraja EL igramo 8 utakmica kuci i 6 na gostovanjima

docekujemo   Milano, Monako, Fener, Baskoniju, Real, Makabi, CSKA i Efes

Gostujemo    Uniks, Pao, Barsa, Alba, Bajern, Zalgiris

U sustini sa Milanom se odredjuju nase ambicije u EL ove sezone. Pobeda nas dovodi u poziciju da smelo zakoracamo ka Top 8. Ovi momci su pokazali da mogu sa svima da se sibaju i u Pioniru ali i na gostovanju. Ako njih dobijemo dolazimo na dve pobede od Top 8, uz utakmicu manje.

Ako uzmemo da nam 17 pobeda donosi 8 mesto, sto nije izvesno, ali je moguce nama do kraja treba 9 pobeda

Da kazemo da nam trebaju pobede iz podebljanih utakmica za tako sta.

Edited by kokodakalo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim velike pohvale i još veća očekivanja od Petruševa( ako uopšte dođe) pa me zanima na osnovu čega se očekuje da on bude naš vodeći centar u EL sledeće sezone? Igre u Megi nisu nikakav dokaz a u Efesu nije uspeo da se nametne kao centar. 

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo Enis o nama što se tiče plaćanja, tj. ne plaćanja na vreme, vidim i Lojd lajkovao. Ma ne bi naš gazda... da o nama sigurno.

Ciganjska posla...Danguba je bio u Estudijantesu kada smo mu isplatili zaostale zarade i bonuse u vrednosti od 180k i to tek kada je pokrenuo postupak preko BAT-inanja. Naravno platili smo i troškove arbitraže, takse...etc. Ne plaćamo kad imamo, već kad moramo. A uglavnom nemamo.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bodie said:

Jel ovo Enis o nama što se tiče plaćanja, tj. ne plaćanja na vreme, vidim i Lojd lajkovao. Ma ne bi naš gazda... da o nama sigurno.

 

 

O nama izmedju ostalih,a kapiram da ni u Španiji nije bolje sem u prvih 5,6 klubova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Ciganjska posla...Danguba je bio u Estudijantesu kada smo mu isplatili zaostale zarade i bonuse u vrednosti od 180k i to tek kada je pokrenuo postupak preko BAT-inanja. Naravno platili smo i troškove arbitraže, takse...etc. Ne plaćamo kad imamo, već kad moramo. A uglavnom nemamo.

 

 

 

 

Dali je to bilo zbog neisplacenih para ali i dan danas ne mogu da se otmem utisku da nas je Dangubic izbojkotovao muski te sezone sa Alimpijevicem, i da bi sa njime u sastavu ladno uspeli da dobijemo jednu u Podgorici u finalu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Profaarmor said:

Dali je to bilo zbog neisplacenih para ali i dan danas ne mogu da se otmem utisku da nas je Dangubic izbojkotovao muski te sezone sa Alimpijevicem, i da bi sa njime u sastavu ladno uspeli da dobijemo jednu u Podgorici u finalu

Cini se da bojkotuje i Zeljka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bodie said:

Jel ovo Enis o nama što se tiče plaćanja, tj. ne plaćanja na vreme, vidim i Lojd lajkovao. Ma ne bi naš gazda... da o nama sigurno.

 

Cini se da je vise do njih, u smislu - evo vidite koliko je sranje u USA kad nam vise odgovara u Evropi gde cak i ne primamo plate na vreme... 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

Dobro jutro, bas je divno jutros na niskom bulevaru, kupio sam tri osmine bureka i fantu, nesto mi se cini ds ce ovaj dan biti lep.

 

Eto sto mi nedostaje rodni kraj, ovde nigde ne mozes da kupis burek na osmine :( Cetvrtina malo, dve cetvrtine puno - tri osmine taman.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...