Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

cirbesu je juce istekao ugovor?

cenim da cemo u narednih nekoliko dana saznati sta je dalji plan

ocekujem da se objavi da ostaje do kraja sezone

Koliko god sam se nadao da dolaze još jedan centar (umesto Cirbesa) i jedan bek, sada bih bio super srećan da samo dođe jedan bek sa pristojnim procentima za 3 koji ume sam sebi da iskreira, a deluje da Kuzmić i Luka možda i mogu da iznesu celu sezonu na petici, uz Cirbesa za garbage time u ABA. Ali ništa ni od beka, reče Radonja... 

Link to comment
Share on other sites

Ako će nekome danas dan biti ljepši jer smo ovaj forum nazvali srpskim zato što je organizovan u Srbiji, šta god to značilo, ja nemam ništa protiv.

Mada je meni lično prilično besmisleno davati takve odrednice otvorenim platformama na internetu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Golijat said:

Nisam u toku baš, hoće neko da mi objasni zašto se RSB ugasio? Može i u PP

U najkraćim crtama, momci sa košarkaškog dela(koji je jedino i vredelo čitati) su se zamerili vođi navijača jer nisu banovali one koji 'drugačije' misle. Eskalacija je nastupila kod gostovanja Olimpijakosa, gde su najviše 'pluseva' od članova foruma imali postovi koji su bili 'protiv' Olimpijakosa. Tada su pale neke teške reči(deo je prenet i ovde), pretnje, koje su admini košarkaškog dela obrisali i kao što Šarac reče...zašto zato. Jer im se može. Kao što ih zabole za KKCZ još manje ih briga za tamo neki forum. 

 

Takođe bi se pridružio apelu (ako momci čitaju ovo) da nam se pridruži ekipa sa košarke. Mnogo kvalitetnih ljudi je bilo na košarkaškom forumu koji imaju košarku u malom prstu. Pomenuti D-Rose ima sigurno najkvalitetnije košarkaške postove na ovih 5-6 košarkaških foruma koje čitam( da se @Princeton ne uvredi)

Dosta ljudi je odavde i pisalo tamo pa mogu i oni da potvrde

  • Like 13
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Nama realno trebaju i četvorka i petica, da smo klub koji ima ambicije da napadne top8.

 

Četvorka zato što su male šanse da ćemo gledati pravog Arona Vajta ove sezone, bilo koji drugi EL tim bi odavno doveo igrača da mu se starter onako povrijedi.

 

Realnost je Maik do kraja sezone, iako objektivno on nema kvalitet ni za Krku trenutno.

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

na comment sectionu o knicksima na kojem učestvujem, piše 90% amera i cca 50% njujorčana, pa ga niko ne zove američki ili njujorški forum, već knicks forum, blog, kako god.

 

To je i okej da se tako zove. Ko kad bi pisao na forumu Crvene zvezde to bi bio zvezdaški forum. Ja da sam Hrvat i pišem na ovom forumu, kad bi me drugar pitao da li pišem na nekom od foruma, odgovorio bih da pišem na jednom srpskom sportskom forumu na kojem su dobrodošli svi. Ne vidim što bi to nekome bio problem.

Edited by Volter
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, quentin said:

Da ne spominjemo da je forum na kome pišemo na RSB rutinski nazivan "ustaškim". Nisam vidio da je iko tamo rekao da to nije OK. Plus sve ostale uvrede raznim nepodobnom etničkim, političkim i drugim grupacijama koje su takođe bile prihvatljive, čak poželjne.

Kad se začepi nos, tamo se moglo ponekad ponešto korisno pročitati, i to je sve. 

Sad su platili cijenu politike bliskosti sa grupom koju su gajili. Ko im je kriv.

 

 

Ništa strašno. Mi smo se ovde često sprdali zbog jednoumlja koji vlada tamo, iako je bilo mnogo dobrih forumaša od kojih si mogao svašta pametno da pročitaš. Dok je na pojedinim delovima našeg foruma slična situacija, samo je ideologija na drugoj strani ekstrema, ali mi na to žmurimo jednim okom i mislimo da smo bastijon demokratije i slobode govora. Što naravno nije skroz tačno.

 

39 minutes ago, d3jan said:

A  je li problem neki i da bude srpski 😄 ? Imam utisak, kao da bi to smetalo nekome 😄

 

23 minutes ago, mmajstor said:

Ajd ne gnjavite sa nebitnim temama. Naravno da kada odem na forum na engleskom jeziku zvacu ga engleski ako na njemu pise najvise engleza, americki ako pisu uglavnom amerikanci itd, iako na njima naravno da mogu ucestvovati ljudi iz celog sveta. Ovde kad se pomene tako nesto kao da neke ljude zaracem oprljis po dupetu. 

 

9 minutes ago, d3jan said:

Odosmo daleko, ali malo mi je iritantno što pojedincima smeta to "srpsko", jako iritantno i žalosno. Sutra će biti, ne smeš zvati jednog od najvećih sportista svih vremena, Đokovića, Srbinom.

 

Jako prosto. Imaš ljudi kao mmajstor koji to shvataju nedužno, kao što je on obrazložio u svom postu. A imaš i ljudi koji, koji se malo plaše takvih oznaka. Ne zato što nebi voleli srpsko, nego zato što takvo deklaraisanje ponekad sa sobom nosi i razne smernice oko toga šta sme da se piše na tom srpskom forumu, a šta ne. Ko sme da piše, a ko ne.

Kapiram da slično razmišljaju oni (među njima i ti), kojima nije jasno zašto bi nekome smetalo da se zove srpski forum, jer se plašite potpuno istih stvari kao i ovi prethodni. Znači toga šta sme da se piše a šta ne. Ko je dobrodošao, a ko ne.

 

Po mom mišljenju, nek se zove forum kako hoče, važno je da je diskusija otvorena, da su različita mišljenja dobrodošla, i da može da piše ko hoče, dok poštuje pravila foruma i sagovornike.

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Batalite pricu o forumu, pogotovo novopridosli clanovi.

 

Vox92 je forum otvoren za sve ljude dobre volje, bez obzira na nacionalnu pripadnost, boju koze, sportsko, seksualno opredeljenje i sta god jos da smislite kao diferencijator a da tu osobu sustinski ne cini losim covekom, koja ce postovati pravila foruma. 

 

Da, najvise se pise na srpskom ali svakako se svi razumemo i da neko pise na ostalim jezicima SFRJ. 

 

Ovo je tema o KKCZ. O forumu pisite na PDF O Forumu. 

 

Svaki dalji offtopic cemo brisati. 

  • Like 23
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Volter said:

To je i okej da se tako zove. Ko kad bi pisao na forumu Crvene zvezde to bi bio zvezdaški forum. Ja da sam Hrvat i pišem na ovom forumu, kad bi me drugar pitao da li pišem na nekom od foruma, odgovorio bih da pišem na jednom srpskom sportskom forumu na kojem su dobrodošli svi. Ne vidim što bi to nekome bio problem.

Ama ok je sve to, forum osnovan u Srbiji, pišu većinom Srbi, piše se i na ćirilici, srpski je forum ali šta znači da se dodatno potvrdi da je srpski forum?

Ozbiljno pitam, je li treba da se ubaci u naziv Srpski vox92? Da zakačimo zastave i 4S sa strane da neko slučajno ne dodje u zabludu da nije srpski forum?

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Clash said:

Ama ok je sve to, forum osnovan u Srbiji, pišu većinom Srbi, piše se i na ćirilici, srpski je forum ali šta znači da se dodatno potvrdi da je srpski forum?

Ozbiljno pitam, je li treba da se ubaci u naziv Srpski vox92? Da zakačimo zastave i 4S sa strane da neko slučajno ne dodje u zabludu da nije srpski forum?

 

Nemoj da se ljutiš ali izgubio si vezu sa onim što sam pisao. Nisam ja ni napisao da se treba ubaciti Srpski u naziv. Oičigledno se ne razumemo a i vidim da je admin reagovao tako da ću staviti tačku na ovu priču.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rsb je imao brdo mana, ali je uradio mnogo dobrih stvari za zvezdastvo. Oni su naprimer pokrenuli akciju doniraj i dominiraj. Pomagali su brdo puta decu sa Kosova. Učestvovali u humanitarnim akcijama. Članovi su pomagali jedni drugima iako se lično nisu znali. Od sitnih stvari poput "e ne mogu na utakmicu hoće neko kartu" do novčanih pomoći za bolesnu decu, ili rodbinu. Moj utisak je i da je neko tvrđe jezgro napustilo vođenje foruma, pa su se tu pojavili neki pametniji mlađi momci da usmeravaju priču.

I dok se npr na partizan.net može čitati kako se želi pogibija igrača zvezde i poziv da se po hali dele jagode, na rsb-u su se za slične stvari delili trajni banovi.

Uostalom ovo mesto na kome pišete je mnogo ekstremnije od rsb-a. Pogotovo deo na kom pise druga strana. Ko to ne primećuje prosto je slep kod očiju. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Baš sam mislio da pitam kakav je to srpski forum i zašto tačno je važno da forum bude srpski...

Ovo bi bar trebalo da je prvenstveno sportski i zvezdaški dio foruma.

Po meni srpski forum treba jedino da ne bude antisrpski. Ovde možeš dobiti ban ako nekoga drugog vredjaš ali zato se SPC može vredjati do mile volje i termin srpski koristiti posprdno do mile volje. 

Ali da nastavimo o onome što nas valjda veže a to je KKCZ. 

Bajern dolazi bez Hiliarda, Šiška i još jedan-dva igrača ali oni ionako imaju baš širok roster. 

Nadam se da možemo do pobede protiv onog foliranta koji ipak zna košarku. 

Prebrzo je iza Barse i onolike potrošnje a nama tim treba da je energetski u fulu za dobre rezultate. 

Pun Pionir i da povećamo šanse za pobedu na maksimum. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Meklejn said:

Uostalom ovo mesto na kome pišete je mnogo ekstremnije od rsb-a. Pogotovo deo na kom pise druga strana. Ko to ne primećuje prosto je slep kod očiju. 

 

registruješ se & napišeš ovako nešto. nekako slabo uspevam da dokučim logiku u tom sledu događaja.

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

na comment sectionu o knicksima na kojem učestvujem, piše 90% amera i cca 50% njujorčana, pa ga niko ne zove američki ili njujorški forum, već knicks forum, blog, kako god.

 

i naravno da kad se tako nešto pomene bude kao da nekog opečeš žaračem, zato što mi kao društvo nismo uspeli da raskrstimo sa sobom šta je nacionalizam a šta patriotizam, uprkos sramotnoj istoriji čiji smo deo u aktuelnih 30ak godina. naprotiv, svakog dana je sve grđe, tako da ja lično ne volim olako da prelazim preko takve stavke koja može izgledati banalna ali uopšte nije naivna.

 

Bitno je sta ti kao pojedinac mislis i time podrazumevas i trebalo bi svako od nas da u skladu sa tim uverenjem da postupa. Ne treba da postupamo iz ugla sta neki drugi clan drustva time podrazumeva iz nelagode/licne sramote da greskom ili iz nerazumevanja, sa tim ljudima budemo poistoveceni, a sto je cest slucaj na drugom delu foruma.

 

Naravno da niko ne zove taj forum americki jer se to podrazumeva i nebitno je za svrhu ucestvovanja na forumu, kao sto se podrazumeva da je CNN americka televizija ali ce retko ko to isticati jer je vise nego ocigledno bez obzira sto ga gledaju i ljudi sirom sveta i sto pokriva desavanja iz celog sveta.

 

Ali ako neko i doda taj ocigledan pridev americki ili srpski to ne treba da ima bilo kakvu nacionalnu ili klaustrofobicnu komponentu, vec treba samo da pruzi neku sliku iz kog podneblja ima najvise clanova na forumu, i to pobogu ne znaci da smeju ili da su dobrodosli da pisu samo srbi (gde mislim i na drzavljane srbije) ili samo na srpske teme. To sto ce neko nakaradno da stvori i takav pogresan zakljucak treba da nas boli patke za to, jer je to samo njegov problem i on treba da ga resava, a mi kao pojedinci ne mozemo ispravljati drustvo tako sto cemo podilaziti i zmuriti na ocigledne cinjenice. 

 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Meklejn said:

Rsb je imao brdo mana, ali je uradio mnogo dobrih stvari za zvezdastvo. Oni su naprimer pokrenuli akciju doniraj i dominiraj. Pomagali su brdo puta decu sa Kosova. Učestvovali u humanitarnim akcijama. Članovi su pomagali jedni drugima iako se lično nisu znali. Od sitnih stvari poput "e ne mogu na utakmicu hoće neko kartu" do novčanih pomoći za bolesnu decu, ili rodbinu. Moj utisak je i da je neko tvrđe jezgro napustilo vođenje foruma, pa su se tu pojavili neki pametniji mlađi momci da usmeravaju priču.

 

Zaboravio si da dodas i namesten intervju Nebojse Covica gde je 2 sata targetirao naseg kolegu Lakija kao najveceg neprijatelja Crvene Zvezda crtajuci mu metu na celu da ga ne bi li ga neki kreten savatao u mraku. Dva sata kvalitetnog namestanja dok ekipica sa RSB snima i klima glavom. Da pokrecu akcije, da pomazu decu sa Kosova, da skupljaju smece pored reke im i dalje niko ne brani i mogu da ucestvuju u tome i bez foruma, al kako ce spinovati za Nebojsu bas sam zabrinut zbog toga mozda da otvore nov forum, filipcovicdostojan.rs

 

p.s. ne bih da to stavljam u prvi plan ali samo da naglasim da su ovde bile raznorazne akcije pomoci i deljenja i kupovine karata za ljude van BG. Tako da ne vidim sto bi RSB zbog toga imao neku ekskluzivu humanitarnog foruma. 

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...