Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, Losmi17 said:

Lupetas na nadrealnom nivou.

Naravno da u skladu s tim ni ne zasluzujes ozbiljan odgovor.

Ali slusacemo vec tvoje baljezgarije i bezvezna opravdanja zasto dejo nije otisao na f4.

Па због Човића. Логично

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vajler Bab je danas pao na glavu slicno kao Vajt. Mogli bi umetnici da zastite igraca koji je u skoku i da je svako takvo dodirivanje igraca bude iskljucenje, a ne da sviraju svakakve gluposti kao namerne. Nadam se da ce prvo preziveti, a onda i oporaviti i zaigrati ponovo kosarku.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Losmi17 said:

Lupetas na nadrealnom nivou.

Naravno da u skladu s tim ni ne zasluzujes ozbiljan odgovor.

Ali slusacemo vec tvoje baljezgarije i bezvezna opravdanja zasto dejo nije otisao na f4.

Imam nekad utisak da navijas protiv naseg Deja da bi nesto poentirao, a znas sta Dejo radi sa takvima? Stavi ih na kraju u misiju rupu.

 

Tu smo,videcemo..

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Don Radonja said:

A ko normalan moze da podnese njega?

 

Mogao bi jos neko od eminentnih sportskih novinara da postavi neko pitanje na tim konferencijama, pa ce Rajko da upadne u drugi plan. Da Rajka nema, ne bi ni morale konferencije da se drze, samo posle meca ono Radonja da izjavu minut i cao. Ovako dodje njih 5-10 tu, sede, bleje, iskuckaju tri recenice i kuci. Jebes to. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

Imam nekad utisak da navijas protiv naseg Deja da bi nesto poentirao, a znas sta Dejo radi sa takvima? Stavi ih na kraju u misiju rupu.

 

Tu smo,videcemo..

Nemas pojma sta pises.

I tako koje god teme da se uhvatis.

Naravno da ne navijam protiv Radonje, vec neke stvari posmatram kriticki.

Naravno da ti to kao dervis ne mozes videti.

A sto se tice misje rupe, ti si kontantno u istoj pa se i dalje koprcas.

Link to comment
Share on other sites

Da ostanem dosledan, hebala vas bacanja da vas hebala bacanja! 61,9% bedno i sramno. 
Na -15 pomislih nećemo valjda od Spahije da izgubimo…

 

Elem, da se vratim nekim dobrim stvarima a to su pobeda, sjajni Holins, maestralni Davidovac i oživeli Volters. Van toga slabo šta ostaje u pozitivnom svetlu, odbrana u odredjenim delovima meča da, ali ipak nije to bila ona konstantna, granitna Zvezdina odbrana.

 

Pomenuh Holinsa i Davidovca, kakav su put prešli, a i mi zajedno sa njima - od najslabijih igrača ekipe, mada meni Holins nikad nije bio u toj grupi, do najznačajnijih u ovom trenutku. 
Davidovca sam žestoko kritikovao i bio strog prema njemu ali baš iz razloga što znam da može mnogo bolje, tj ovako kao sad, mada može to i još bolje, a da zbog nekih lenjih razloga nije ostvarivao. Momak poseduje takvu inteligenciju i osećaj, plus mirnoću i hladnokrvnost, da je nemoguće da ga ne gotiviš. I onda kad se pojavi na pripremama onako zapušten te prva tri meseca ne može da se sastavi naravno da ćeš biti razočaran/ljut. Večeras je bukvalno majmunima napravio unutrašnju liniju Baskonije. 
Holins je toliko napumpao samopouzdanje da dodatno jače grize, pored defanzive pridodao je i napadačku agresivnost pa više nije samo šut za 3 ono što radi, ima tu lepih prodora ali i asistencija.

Dobra, a nestandardna, stvar je večeras bila odbrana Dobrića, zbog koje zaslužuje da ipak bude pozitivna strana ove pobede. Nekoliko lopti je ukrao, iznudio nekoliko grešaka, faul u napadu… I sve to uglavnom u bitnim ili nezgodnim trenucima.

Da, Luka je takodje odigrao lepu utakmicu, prosto mu ovakav protivnik, bez teškog centra, leži. Tako da to nije bilo neočekivano.

 

Nadam se da su odredjene sekvence iz 4/4 naznake da kao što je i Volters živnuo da to bude slučaj i sa Kalinom. Sakupio je tu 6-7 bitnih poena, inače je van toga opet bio teg koji nas je sputavao. Sreća što je domaći igrač, da je stranac do sad bi mu se nakačili da za toliku platu mora bolje i ne sme da ima krize, a on je samo čovek od krvi i mesa. Baš kao i ti stranci…

 

Fino je malo biti sa druge strane, s obzirom da je Baskonija izgubila utakmicu na način kako ih mi gubimo u EL u poslednje vreme. Btw, je l Vanja Marinković neki skriveni navijač Zvezde :classic_biggrin: Ne znam šutera koji se toliko napromašuje protiv nas, sve u drugi obruč.

Ostaće upamćena i ona odluka Lamonike da dosudi faul sa strane nakon šuta Kalinića u ulaska mu u noge, svašta sam u košarci video ali takvu odluku do veceras ne.

 

Treba valorizovati ovu pobedu pa vezati još neku, pre svega mislim na EL a ovaj derbi i nije pod moranje, medjutim lako je to reći, u stvarnosti nam ide Real koga pobediti je uvek podvig.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Na KZŠ nikad nije ni bilo pravih novinara, Rajko ce valjda u penziju uskoro. Ali moram da ukazem da mi je vec postalo malo bljutavo opravdanje "igramo svaki drugi treci dan" Znate gospodo u kom ste klubu i kakva takmičenja igrate i skockali ste ekipu od 15 igrača tako da nema mesta pravdanju rasporedom. Ne treba to da vam bude izgovor.
E jbg sad, mora da nađe izgovor za šta... Što nismo lagano dobili EL meč?! Ili što nismo dobili 20 razlike?!
I mene nervira kada odemo skinutih gaća jer ne igra par igrača i slično, ali da mora čovek da se pravda i kad dobija..
Budimo ljudi iako smo cigani.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Losmi17 said:

Nemas pojma sta pises.

I tako koje god teme da se uhvatis.

Naravno da ne navijam protiv Radonje, vec neke stvari posmatram kriticki.

Naravno da ti to kao dervis ne mozes videti.

A sto se tice misje rupe, ti si kontantno u istoj pa se i dalje koprcas.

Ma kakvi, kad sam uz Deja nema tu koprcanja. Meni milo kad vidim kako unistava kriticare iz dana u dan.Bukvalno vas resetuje..

Dosta je, doci cu posle sledece Dejove pobede u derbiju da se malo sladim, sad nazad na Ukrajnu, pozz

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Moraces izgleda uskoro da trazis opravdanja zasto nismo otisli na f4, a sve je bilo na tacni 😂

Ih i ti si naivan ili ništa nisi naučio, pa zna se koje je opravdanje - zli, nesposobni Čović. A možda se nadje mesta i za @Šarac :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

E jbg sad, mora da nađe izgovor za šta... Što nismo lagano dobili EL meč?! Ili što nismo dobili 20 razlike?!
I mene nervira kada odemo skinutih gaća jer ne igra par igrača i slično, ali da mora čovek da se pravda i kad dobija..
Budimo ljudi iako smo cigani.

Mora bolje da se pravda, ima puno toga što moze da se upotrebi. Dosadio vise gust raspored i mnogo putovanja i utakmica.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mind. said:

Sve je počelo odavde...zato sam i sačuvao sliku, nekako sam imao utisak da je ta tekma prekretnica😁

Screenshot_20220303-210508_Gallery.jpg

 

Zamšljam Saloa 27 kako se ovako dernja na crne primadone koje je imao u timu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

Vajler Bab je danas pao na glavu slicno kao Vajt. Mogli bi umetnici da zastite igraca koji je u skoku i da je svako takvo dodirivanje igraca bude iskljucenje, a ne da sviraju svakakve gluposti kao namerne. Nadam se da ce prvo preziveti, a onda i oporaviti i zaigrati ponovo kosarku.

Je l' ima negde da se vidi kako se povredio? 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Je l' ima negde da se vidi kako se povredio? 

 

Ne znam. Sto bi to i gledao? Po pisanju krenuo je punom snagam da zakuca, a igrac se podvukao ispod njega i ovaj je pao direktno na glavu. Vazno je da mu nije pukla lobanja, ali jos nije van zivotne opasnosti.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Laki21 said:

 

Zamšljam Saloa 27 kako se ovako dernja na crne primadone koje je imao u timu.

Ja se ne sećam previše situacija i da Radonjić tako reaguje na strance. 

Čak i na ovaj slici mislim da ne gleda u Holinsa. 

Ćealfuto je imao obračune sa strancima u drugim timovima...ne znam zašto je kod nas bio onako svilen. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...