Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 minutes ago, fradler said:

Nego, Mitrovicu je danas proslo par nekih cudnih polaganja, gde ovima kao da je bilo neprijatno da ga izblokiraju. Ali generalno mrka kapa od njega, posebno je defanzivno grozan. A Kuz jos gori, u svom tipicnom balvan modu. Onda gledam onih par minuta Dedu kako rutinski pakuje trojku, vraca se u odbranu, zvace onu svoju zvaku dok jednom rukom istovremeno gradi i Brauna i Dzekirija, a drugom kupi skok. I shvatam - to je taj centar koga smo cekali.

I onda pogledom isprati Brauna jer je zaspao i sanjao pljugu i primora Lazarevića da napravi faul. DeDa mora da bude maksimalno skoncentrisan jer njega vadi samo timska odbrana i dobro pozicioniranje pošto je spor.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Kad se priča o Jaki Blažiču... Treba razumeti da on trenutno igra u ekipi koja igra na 250 poena. Tako da če slika o njemu kao elitnom zatrpavaču koševa verovatno biti malo iskrivljena.

 

Tako da, zamisli ga sledeče sezone u postavi sa Pefijem, Lazićem, Kuzom i Whiteom recimo. I da je on taj na koga računamo da izmisli poene. Pa Radonjića bi strpali u top što ga je doveo. Opet dovodi samo one koje je več trenirao. EC igrač. Lako je trpati Veneziu, protiv Barcelone to ide malo teže. Totalno pročitan, kad ga skautiraju EL odbrane... Da ne idme dalje, znamo svi šta bi se sve pisalo.

 

Da je Jaka bolji igrač nego što je bio u prvom mandatu, i ja mislim da jeste. Ali mislim da nije to što tražimo i što bi nam mnogo pomoglo. Ali zavisi i o kakvoj ulogi pričamo. Kao što sam napisao, ako je to bek šuter na kojeg bi se mi kao oslonili kad je gusto, nema od toga ništa. U nekoj Dobrić ulogi bi moglo da prođe, ali tu več imamo Dobrića, a i pitanje dal bi Jaka pristao na to planinarenje.

 

 

Ja se slazem sa tobom al ne veruje srce pameti. Meni je vlazni san da vidim Nedovica, Jovica, Blazica u paketu sa Kalinom 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Del Piero said:

Mi igramo sjajno u EL na gostovanjima ove sezone. Imamo 4-8 uz ispustene pobede protiv Efesa i Asvela. Tesni porazi od Monaka, Fenera i CSKA. Samo su nas Armani, Real i Baskonija dobili bez problema. Ali zato kod kuce cesto podbacimo.

 

Danas bez ucinka centara (ajde Luka odigrao nesto u drugom), bez ucinka Dobrica, White tanko, Dzoni nije ulazio. I pobedimo Uniks na gostovanju uz 85 datih poena. Samo dokaz koliko su Wolters i Kalinic bitni za nas napad i kad su oni raspolozeni to je dva nivoa iznad. Wolters je danas imao vise prodora do kosa nego svi ostali bekovi zajedno za celu sezonu. Kad Nate ne igra dobro mi uopste nemamo tu drive igru (ne mogu Dobriceve kamikaza prodore da uzimam za ozbiljnu opciju) i to je onda mucno za gledanje.

Baš mu je prijao Lorenzov izostanak, jer mislim da ne bi mogao ni upola da se rastrči kad bi ga on čuvao.

 

Uzgred, Zo je u Beogradu imao skoro dabl-dabl i poprilično nam je leglo što ga nema.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Redstar0356 said:

Ja se slazem sa tobom al ne veruje srce pameti. Meni je vlazni san da vidim Nedovica, Jovica, Blazica u paketu sa Kalinom 

Volters, Jovic, Ivanovic, Blazic, Nedovic, Guduric, Dobric, Kalinic, Davidovac,  Mitrovic, Bobi, Kuzmic.

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Crni said:

Volters, Jovic, Blazic, Nedovic, Guduric, Kalinic, Davidovac,  Mitrovic, Bobi, Kuzmanovic.

1.Walters, Jovic, 

1/2 Nedovic

2. Guduric, Blazic

3. Kalinic, Dobric, Lazic 

4.  White, Mitrovic, Popovic

5. Bobi, Kuzmic

 

Coach: Ra

 

Uhhhhh, da se Covic zaduzi za ovo koliko god treba pa nek nas gase odmah posle sezone

 

Edited by Redstar0356
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Redstar0356 said:

1.Walters, Jovic, 

1/2 Nedovic

2. Guduric, Blazic

3. Kalinic, Dobric, Lazic 

4.  White, Mitrovic, Popovic

5. Bobi, Kuzmic

 

Coach: Ra

 

Uhhhhh, da se Covic zaduzi za ovo koliko god treba pa nek nas gase odmah posle sezone

 

Ne znam, ja bez Davidovca ne bih ulazio u tu oprostajnu sezonu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Del Piero said:

Radonjic je jos jednom pokazao da ume mnogo toga da izvuce iz poraza. Uniks nas je unistio kao malo ko u Beogradu, a sada smo ih dobili u gostima. Isto tako je bilo one 16/17 sezone, Zalgiris i Baskonija su nas dobili relativno lagano u Beogradu, a onda smo na ta dva gostovanja deklasirali i jedne i druge. Bilo je jos primera, ne mogu sad da se setim. Uglavnom, uvek smo odlicni u tim revans mecevima protiv ekipa koje nas razbiju, cak iako je revans u gostima. Cekamo utakmicu sa Albom.

I jedna kritika. Stvarno ne razumem ovoliko nepoverenje u Lazarevica. Momak je kao nacrtan igrac za njega, ali iz nekog razloga Radonjic ga stalno pali gasi. Danas je fantasticno igrao odbranu, jurio Canaana kroz blokove, imao onu ukradenu i kucanje. Onda dodje onaj Brantley i proba da ga postuje i odbije se kao da udari u zid. Lazarevic bukvalno cuva sve pozicije.. Svaka mu cast koliko spreman ulazi u igru s obzirom na sve. Podseca malo na Dobrica iz ranijih sezone kada udje u 27. minutu i odmah stavi dve trojke i izvadi stvar. Vise minuta za Lazarevica.

 

Što se toga tiče, Radonji je zaista retko ko zajebao na istu foru.

 

Čak mislim da je na tom planu u top five trenera u Evropi.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Od pocetka decembra:

 

dobili u EL: Zenit,Olimpijakos,Bayern,Olimpijakos, Uniks

IZGUBILI: ASVEL,EFES, BARSA,MILANO,MONAKO

 

Dobili sve u ABA ligi, nekako mi se cini da smo u poprilicno dobroj formi, sa tim da nijedan mec nismo izgubili sa velikom razlikom,sem Monaka 11 al tu smo vodili 20 razlike.

 

Tako da nemamestu pesimizmu, nismo zatop8 ekipa,ali smo preozbiljna ekipa za EL okvire i bas tvrd kamen.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Devil In My Pants said:

Od pocetka decembra:

 

dobili u EL: Zenit,Olimpijakos,Bayern,Olimpijakos, Uniks

IZGUBILI: ASVEL,EFES, BARSA,MILANO,MONAKO

 

Dobili sve u ABA ligi, nekako mi se cini da smo u poprilicno dobroj formi, sa tim da nijedan mec nismo izgubili sa velikom razlikom,sem Monaka 11 al tu smo vodili 20 razlike.

 

Tako da nemamestu pesimizmu, nismo zatop8 ekipa,ali smo preozbiljna ekipa za EL okvire i bas tvrd kamen.

Pri tome smo od pocetka sezone nekompletni, pa smo imali tim kovid, nedostatak treninga...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Pa nece valjda Cirbi vecno da ima koronu.

Cirbi ce da docekuje gostujuce igrace da im pokaze znamenitosti Beton hale, Skadarlije i ostalih kulturno-istorijskih lokaliteta.

Edited by Crni
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kolko su nam centri problematični, mislim da ovim prinudnim rešenjima (stretch petica, koja može da žvaće i ubaci za 3) se otvara malo više prostora u reketu u napadu, pa su to Kalina i Wolters fino koristili.

A stoji, da posle imamo problema kad se branimo, ako timska automatika ne radi sto posto, bude teško.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cooper said:

Tačan odgovor je pod b

Evo saljivdzije koji ce po obicaju da place i kune na kraju sezone ,unistio ti Covic odrastanje

8 minutes ago, Sector said:

Mislim da je to ograničenje ukinuto, valjda jer KKP ima previše stranaca.

Ovo je bruka i sramota,fin nacin da nam propadne kosarka vrlo brzo !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...