Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 hours ago, Don Radonja said:

 

Meni licno omiljeni igrac KkCz dok je Radonja na klupi, kad nije, bolno ga je gledati.. Ali eto sta dobar trener zna da napravi od dobrog igraca.  Jos jedan veliki plus koji uvek primecujem a nikad nisam rekao niti pohvalio, svidja mi se sto ne brije ruke kao ostali, volim da vidim ovako muzevne dlakave ruke, podsecaju na neka srecnija vremena sporta. No homo!

  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex said:

Slobodno bacanje nakon ovog koša je donelo prvo mesto na listi strelaca KK Crvena Zvezda. Nakon toga je Lazić postigao još 9 poena do kraja 3/4. 13 poena za 13 minuta igre.

 

qQa8ZBh.gif

Sta ti je psiha kod coveka.

Kad se uporedi ovo i neki antikosarkaski potezi koje je imao u sezonama kada Dejan nije bio trener, kao dva razlicita kosarkasa.Procenti drasticno bolji,igra racionalnija ma sve,zbog sistema i dobrih drugara u ekipi.I zaista je tako.

Vecina igraca je najbolja verzija sebe,mnogi igraju dosta iznad ocekivanja i to nije slucajno.Nejtove reci da se nije premisljao pri povratku jer se ovde oseca komforno se ipak poklapaju sa njegovim dobrim igrama,ta izjava nije bila fraza,Kalina rece na nekom NS radiju da je dobrim delom zbog Mitrovica dosao jer je zeleo da opet igraju zajedno,eno danas ko je obratio paznju video je da na klupi neprekidno pricaju,Vajt grli na kraju Lazarevica ko najrodjenijeg...Da ne nabrajam dalje,ko hoce primetice gomilu ovakvi stvari.Stvarno  lepa prica.

Treba ovo prepoznati dok traje,jedna utopijska zvezdaska ekipa koja na kraju krajeva igra i opasnu kosarku.Dobili smo domacu ekipu punu underdog-ova,krvava kolena,sistem,Radonjica,borbu,sportski bezobrzluk...sta je prosecan ciganin sanjao to je i dobio.

  • Like 24
  • Love 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, L' Imperatore said:

 

Pažljivo sa ovim. Kad god su krenula neka busanja u grudi ovde na forumu, završilo se je ili sa objavom nekog polugolog selfija ispred ogledala, ili je @Kronostime sa nama podelio sečanja ne neku ljetnu ljubavnu avanturu sa radne akcije 72'

 

😄

 

17 minutes ago, Redstar0356 said:

Meni licno omiljeni igrac KkCz dok je Radonja na klupi, kad nije, bolno ga je gledati.. Ali eto sta dobar trener zna da napravi od dobrog igraca.  Jos jedan veliki plus koji uvek primecujem a nikad nisam rekao niti pohvalio, svidja mi se sto ne brije ruke kao ostali, volim da vidim ovako muzevne dlakave ruke, podsecaju na neka srecnija vremena sporta. No homo!

 

Ogreših se o komšiju Kronosa, ali nije me instinkt baš skroz prevario. Znao sam da če do kraja dana da bude neke perverzije

 

😄

Edited by L' Imperatore
  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Redstar0356 said:

Meni licno omiljeni igrac KkCz dok je Radonja na klupi, kad nije, bolno ga je gledati.. Ali eto sta dobar trener zna da napravi od dobrog igraca.  Jos jedan veliki plus koji uvek primecujem a nikad nisam rekao niti pohvalio, svidja mi se sto ne brije ruke kao ostali, volim da vidim ovako muzevne dlakave ruke, podsecaju na neka srecnija vremena sporta. No homo!

Nadam se da neces nastaviti sa detaljima

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kooineeperk said:

E hajde da nadjemo nesto negativno, cisto ono... reda radi. 🙂 

 

Detaljniji info o povredi Davidovca. Taman se Eron vratio a ono ga DeDa zamenio na listi povredjenih igraca. Ko da nikad ne mogu svi biti zajedno. Od starta sezone je bio neophodan igrac 4/5 koji bi krpio ovakve situacije. Sad smo opet na crvenom.

Link to comment
Share on other sites

Jeste da ga zbog povrede nismo toliko gledali sem par pripremnih, ali bih bas voleo da Vajt klikne jer mi deluje kao borben tip, a benevolentan karakter za svlacionicu, pritom je i porodican covek ,nije jebac splavarusa. 🙂 Pravi materijal za visegodisnjeg stranca kog cemo mnogo voleti sto zbog igrackih,sto zbog ljudskih kvaliteta ( mislim da je potpisao na dve godine ako se ne varam).

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Касним са молбом, али ако је неко набасао на линк против Бајерна са домаћим коментаторима (може и енглески, ако нема), нека ми дотури ако може. Сад су нашли да гасе форум, гребо им пас малтер, бар је за нешто био користан.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

Detaljniji info o povredi Davidovca. Taman se Eron vratio a ono ga DeDa zamenio na listi povredjenih igraca. Ko da nikad ne mogu svi biti zajedno. Od starta sezone je bio neophodan igrac 4/5 koji bi krpio ovakve situacije. Sad smo opet na crvenom.

 

Zirbes je taj igrac na 5 koji uglavnom krpi i koji ce biti tu dok White ne bude u potpunosti spreman za dominaciju.

 

I bez Dobrica i Davidovca imamo u sastavu 3 pleja, 3 centra, Kalinica, Lazarevica, Hollinsa, a tu su i Simonovic i White. Moze da se pregura u kracem vremenskom intervalu, a uskoro ce se vratiti i Dobric.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da bi centra doveli (kvalitet i cijena) uslov bi bio da se rijesimo Vajtovg i Cirbesovog ugovora, al na taj se rizik necemo odluciti i pitanje je koliko bi nas taj rizik kosta i koliko bi se isplatio. Tako da je to je sto je i po meni u datom trenutku je najbolje.

Jos jedna stvar, svi ti centri koje sno mi skautirali na kao dostupne i dalje su bez klubova ili ne igraju ns EL nivou, tako da i to nesto govori o njima a i odlukama naseg strucnog kadra.

Link to comment
Share on other sites

Branko Lazic je na sebe preuzeo sav hejt prema Zvezdi u dominantnim sezonama, i to se mora postovati. Hejt i prema sebi i prema Zvezdi. On je mnogo bolji igrac od onoga kako ga percipiraju ljudi. Naravno, nije top nivo ni za evropu, ali recimo da je overall neki visi nivo evrokupa. 

 

Odbrambeno skoro perfektan, da ima Holinsove ruke, bio bi azdaja, takodje ne bi ni bio kod nas. 

 

Napadacki sut solidan, ostalo prosecno do slabo, ali kazem mnogo bolje nego sto je ocenjen, a ocenjen je kao neko koga niko nece. To nije tacno. Tacno je da je Branko imao ponude iz inostranstva u leto 2017. Jednostavno, za tadasnje uslove dobio je odlicnu ponudu od Zvezde (300k evra i kapitenska traka). U inostranstvu je mozda mogao da dobije 400k i to je sve, ni tamosnji klubovi sem dva-tri najbogatija, ne placaju velike svote.

 

Jedina mrlja, po meni, je ono zauzimanje za zdravlje Filipa Covica (iako nikad nisam bio za vredjanje bilo kog naseg igraca) te ne zalaganje za zdravlje Alena Omica. Tu me je razocarao. Ostalo svaka cast Branko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Jelencom said:

Ovo je prva utakmica ove sezone koju nisam gledao zbog Nikoljdana ,sad gledam Arene program nema snimka nikako danas.

Da li je to moguce i da li je moguce da je Holins 5 trica spakovao,tako pise na Aba statistici a niko to ne komentarise

 

Ne samo da se to desilo, nego je Lazic pogodio flouter levom rukom od iza table, a Lazarevic trojku kao Reggie Miller, izlazeci iz bloka. Tako da si dosta propustio.

A da... Cirbes je zakucao dva puta, jednom iz alley-oop dodavanja. 

 

Crazy shit happening.

  • Like 2
  • Ha-ha 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...