Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Odlican mec na momente i jako vazna pobeds na vise planova. Vratili smo.ih u zivot nakon +17, Kalina doktorski uz sjajan povratak Dzonija i mnogo ce nam znaciti za nastavak na 2 fronta.

U nedelju samo energija, borba, svakako igramo protiv najjaceg rivala u Abi, al mi se pitamo.

Bravo Zvezdooo!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dijamantidis izdominirao!

Šalu na stranu, mnogo mi je drago bilo kad je Ivanović potpisao, i siguran sam da tek možemo da očekujemo dobre stvari od njega, posebno kad god se odlučuje bitna utakmica. Nekad će pogoditi, nekad ne, ali najbitnije je da on želi da rešava i ima kvalitet da se to često dobro završi po nas.

Edited by displejnejm
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

kalinari i džoni porobili ali valja pomenuti od sidekicksa i hollinsa, koji je pored standardno najbolje odbrane i standardno off šuta, našao način da poentira dobrim kretnjama. nije samo visio na trici i to može biti veliki dobitak ove tekme

Edited by oubrevo.
  • Like 34
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, goldberg said:

 

I ja se nadam jednoj neizvesnoj utakmici i pobedi KKCZ.

 

Samo ne opet neko razbijanje sa 20+ razlike (ovo zato sto volim kosarku i zelim da gledam max borbenost obe ekipe) ili neki nas lagan poraz.

 

Na kraju rutinska pobeda protiv oslabljenih gostiju.

 

Svaka cast igracima Asvela koji se ni na -17 nisu predali. Takve meceve zelim da gledam, protivnika koji maksimalno pokusava da se vrati u mec.

 

Eno, nikad slabiji Panatinaikos gubi od Uniksa na svom terenu - bice da nisu nikad slabiji nego su dosli da izigravaju Krku u "Pioniru".

 

Dakle, jos jednom svaka cast strucnom stabu i igracima na pobedi, idemo dalje, sledeci je Partizan - i tu ocekujem spektakl pa neka bolji (KKCZ) pobedi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Citah live, koji je vama kurac ljudi? Pobeda je pedantna i svaka cast svima! Dzoni bruder velkam bek.

Kuzmic riljao! Vanilica pogodio kad treba, Holins se trudio, Simon pogadjao, samo se treba opustiti i pustiti Radonju da radi ono sto najbolje ume.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Na momente izuzetno mucna utakmica za gledanje (mogu samo da zamislim kako je bilo igracima) ali pobeda se pise. Oscilacije za nevericu.

 

Jedna terminatorska partija Kalinica i feniks partija Ivanovica, ciji svaki sekund na parketu je pokazivao koliko mu je stalo. Svaka mu cast na pruzenom danas, frisko iz bolesti.

 

Danas jednostavno nije bio dan Voltersu, mada je bila i dobra odbrana na njemu. Iako mi sama pomisao deluje smesno, ne mogu a da se ne nadam da ga valjda nije poremetila vest da Markovic dolazi.

 

Holins je koristan, trudi se, ali nama ipak treba vise od njega u ostatku sezone. Voleo bih kada makar ne bi oklevao pri sutu za tri u akcijama izgradjenim za njega.

 

Luka je moj omiljeni kosarkas Zvezde bio i ostao, ali kosu sam hteo da iscupam zbog njega veceras. Kuzma odigrao muski i prekaljeno.

 

Cica Simon vec nekoliko tekma u nizu primetno pomaze na terenu, nebo i zenlja u odnosu na pocetak sezone. Za nekih 15 min i epizodne uloge i dalje sasvim valja.

 

Dobrivoje nije u nekoj formi, ali ja to od njega pre nekog januara i februara i ne ocekujem da budem iskren, mada neki njegovi potezi svejedno frustriraju.

 

Davidovac mi lici na bivseg kosarkasa, sto je stvarno steta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oubrevo. said:

kalinari i džoni porobili ali valja pomenuti od sidekicksa i hollinsa, koji je pored standardno najboljeodbrane i standardno off šuta, našao način da poentira dobrim kretnjama. nije samo visio na trici i to moće biti veliki dobitak ove tekme

Bolje da si čuvao crnu mađiju za Baskoniju, ovo je bilo rutinski

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Na kraju rutinska pobeda protiv oslabljenih gostiju.

 

Svaka cast igracima Asvela koji se ni na -17 nisu predali. Takve meceve zelim da gledam, protivnika koji maksimalno pokusava da se vrati u mec.

 

Eno, nikad slabiji Panatinaikos gubi od Uniksa na svom terenu - bice da nisu nikad slabiji nego su dosli da izigravaju Krku u "Pioniru".

 

Dakle, jos jednom svaka cast strucnom stabu i igracima na pobedi, idemo dalje, sledeci je Partizan - i tu ocekujem spektakl pa neka bolji (KKCZ) pobedi.

Mozda si mogao da napises da je bila rutinska pobeda protiv oslabljenih gostiju, naseg OSLABLJENOG tima. Zasto se zaboravlja da smo danas igrali bez dva veoma bitna igraca, plus Markovic i sa prvom utakmicom posle kovida Ivanovica. 

Bilo bi ovo ranije gotovo, ali ih je Hauvard drzao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

Mozda si mogao da napises da je bila rutinska pobeda protiv oslabljenih gostiju, naseg OSLABLJENOG tima. Zasto se zaboravlja da smo danas igrali bez dva veoma bitna igraca, plus Markovic i sa prvom utakmicom posle kovida Ivanovica. 

Bilo bi ovo ranije gotovo, ali ih je Hauvard drzao.

 

Zato sto nije bila ni blizu ista situacija - mi konstantno igramo bez Aarona, ostali su tu, a Markovic je samo dodatak timu.

 

Oni su igrali sa samo 10 igraca, bez Gista koji u proseku igra 20 minuta, nije igrao ni Lighty koji igra 28 minuta i belezi 10 poena u proseku, kao ni Diot ni Wembenayama, ali oni mogu da se podvedu pod slucaj Lazarevic i nisu toliko bitni.

 

Dakle, 2 startera koji nedostaju na jednoj i 1 starter koji nedostaje na drugoj, 2 igraca sa klupe koji nedostaju i 1 igrac sa klupe koji nedostaje - vise su oni bili oslabljeni. 

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Mozda si mogao da napises da je bila rutinska pobeda protiv oslabljenih gostiju, naseg OSLABLJENOG tima. Zasto se zaboravlja da smo danas igrali bez dva veoma bitna igraca, plus Markovic i sa prvom utakmicom posle kovida Ivanovica. 

Bilo bi ovo ranije gotovo, ali ih je Hauvard drzao.

 

Daj, nemoj da se pecaš na jeftine trolove. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...