Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Mene je iznenadio Avram ball handling-om...ozbiljno su to zaebane kretnje koje tim nije umeo da iskoristi. Jako loši blokovi a Smajli ništa ispratio nije što je igrano za njega i nakon par zevanja u odbrani završio je priču. Avram je dva puta bio na ivici koraka na kraju driblinga jer mu je Smajli bio okrenut ledjima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:

Mene je iznenadio Avram ball handling-om...ozbiljno su to zaebane kretnje koje tim nije umeo da iskoristi. Jako loši blokovi a Smajli ništa ispratio nije što je igrano za njega i nakon par zevanja u odbrani završio je priču. Avram je dva puta bio na ivici koraka na kraju driblinga jer mu je Smajli bio okrenut ledjima.

Ja sam iskreno tugovao sto je Smajli zavrsio u Partizanu, a ne kod nas.

Posle prvog derbija sam patio pogotovu.

Medjutim, njega je Lesor potpuno ugasio.

Kako je generalno sklon povredama, tesko je ocekivati da bude konstantan.

Mlad je, ali je pitanje hoce li uspeti da se oformi kako mu je planirano.

Link to comment
Share on other sites

Timski su bolji i tu se svaka prica zavrsava. Mi smo skup pojedinaca, koji kad pritisnes, gasi se svaki pokusaj normalnog napada. 

Privesti kulturno seriju kraju, cestitati strucnom stabu i igracima. 

Ostati tu, strpeti se, mozda dodju i za nas bolji dani. Umetnost ljubavi je , biti tu kad je tesko. Vidis da ne umeju, da ne mogu, ali jbg. 

Ne pravi se tim za godinu dana. Pogotovo ne, sa ovakvim domacim igracima. To je proces koji traje. 

Dobric i Davidovac su prosecni igraci, ali u sistemu izgledaju odlicno, isporucuju mnogo.  Ne mogu da igraju nigde drugo, ali ovde izgledaju sjajno. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angola said:

Ostati tu, strpeti se, mozda dodju i za nas bolji dani.

 

Što bi rekao Dudija, legenda mog mesta (a vrlo moguće i neka legenda vaših mesta):

strpite se malo i mi smo se strpavali.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Jbt sinoć sam bez problema odustao od gledanja na poluvremenu. Pomislio nešto u fazonu, ok, mi smo odigrali manje-više najbolje što možemo, oni ni blizu i opet vode. Dakle u drugom poluvremenu ili oni daju gas ili mi ostajemo bez goriva ili oba, kako god, očekivao rutiniranje i nisam uopšte bio raspoložen da to gledam. Par puta proverio rezultat da vidim da moj genijalni košarkaški um nije slučajno pogrešio po prvi put, ali to naravno ne biva. I tako se završilo moje praćenje prve utakmice finala aba lige u kojem igra KKP. Da mi je neko pričao...

 

Ali glavu gore, brzo će ta treća utakmica. Pa kad zagrmi tribina na Brankicu Stanković, pa kad krene da vraća svete srpske zemlje, pa ljubavni život Vesne Čović...ne mogu da dočekam.

 

 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Ok ocekivano

Jos jedno rutiniranje 

Maj mesec mi nemamo i od igre

Jbg

Kriv je zoc i niko drugi

Ostace mi vecna misterija sta se desilo

Price o selekciji promasajima ovo ono ne piju vodu, ova ekipa ovakva kakva je moze i mora bolje, nekad pomislim da dzile dodje sad (ne daj boze) da bi bolje izgledali ako nista bar borbenije a ne ovako ko mlahov q

 

Ps nema od smaijia nista, posle tekme ja jos nisam stigao kuci on je vec na splavu jbg brate

Link to comment
Share on other sites

Dovođenjem vrhunskog trenera i talentovanih igrača mi smo odradili ogroman posao prošlog leta.

Postavljena je osnova za višegodišnji ciklus i to će se manje više korigovati narednih sezona.

 

Ono što nismo mogli sve prve sezone je uigranost, timska hemija, način razmišljanja, mentalitet...

Igrači se ne poznaju, ne poznaju se sa načinom rada, ne poznaje se ko kako reaguje pod stresom.

I to je sve ok za prvu godinu.

 

Za to će trebati vremena.

 

Ključno je da se nastavi uzlaznom putanjom. 

 

Možda nas poklon u vidu WC pogura na viši nivo, ne znam zbog čega ste na to gadljivi.

Imate dosta primera kako dodeljena WC za EL znatno ubrzava napredovanje klubova i to ne bi smeli ignorisati.

 

Ipak, mi ako dobijemo sutra možemo lako da okrenemo narativ i prebacimo pritisak.

Nije sve gotovo što se tiče 21/22...

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ranzo said:

Ps nema od smaijia nista, posle tekme ja jos nisam stigao kuci on je vec na splavu jbg brate

 

nadam se da nešto sad preuveličavaš. taman i da je nakon tekme išao na splav da stuče dva soka od đumbira, to nikada ne izgleda dobro, pogotovo ako se izgubi.

mislim, pričam zbog njegovog razvoja i eventualno repke i to.

Link to comment
Share on other sites

Jbt sinoć sam bez problema odustao od gledanja na poluvremenu. Pomislio nešto u fazonu, ok, mi smo odigrali manje-više najbolje što možemo, oni ni blizu i opet vode. Dakle u drugom poluvremenu ili oni daju gas ili mi ostajemo bez goriva ili oba, kako god, očekivao rutiniranje i nisam uopšte bio raspoložen da to gledam. Par puta proverio rezultat da vidim da moj genijalni košarkaški um nije slučajno pogrešio po prvi put, ali to naravno ne biva. I tako se završilo moje praćenje prve utakmice finala aba lige u kojem igra KKP. Da mi je neko pričao...
 
Ali glavu gore, brzo će ta treća utakmica. Pa kad zagrmi tribina na Brankicu Stanković, pa kad krene da vraća svete srpske zemlje, pa ljubavni život Vesne Čović...ne mogu da dočekam.
 
 
A podrška napaćenoj ruskoj Zbraći?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, uini said:

nadam se da nešto sad preuveličavaš. taman i da je nakon tekme išao na splav da stuče dva soka od đumbira, to nikada ne izgleda dobro, pogotovo ako se izgubi.

mislim, pričam zbog njegovog razvoja i eventualno repke i to.

Nisam mislio na jucerasnju tekmu nego generalno, desavalo se

Kao i price da na treninzima je samo fizicki prisutan, izgleda da su tacne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Ne znam čemu ova apatija, dovoljno je da se u sledećoj Punter ili Avram zapale i saldo je nula. Veći je pritisak u sledećoj na igračima Zvezde nego Partizana.

 

Da smo mi dobili sinoc, na vasoj temi ne bi bila apatija, vec harikiri.

 

Mi smo samo realni, na velikom uzorku.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cooper said:

Nama bi najpametnje bilo sad produžiti neke EC igrače dok se nismo plasirali u EL.

 

Prvo Ledeja i Pantericu na još 2 sezone, a Avrama na 1.

 

od prisutnih igraca, razliku u ovoj i sledecoj hehe sezoni moze da cini tristan vukcevic. videcemo da li moze da opravda hajp i ima li zeljko zivaca da koriguje neke minuse u igri. 

 

punter i leday su dobri ali mogu da se nadju takvi za slicne love. 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...