Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Koliko sam se povezao sa ovim timom i koliko verujem u pobedu večeras dovoljno govori činjenica da slušam pesmu o Bobiju Firminu kojom su me juče zarazili navijači Liverpula i treba mi kognitivni napor da se uopšte setim da igramo danas.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mfmilan said:

Koliko sam se povezao sa ovim timom i koliko verujem u pobedu večeras dovoljno govori činjenica da slušam pesmu o Bobiju Firminu kojom su me juče zarazili navijači Liverpula i treba mi kognitivni napor da se uopšte setim da igramo danas.

 

Daj i meni 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Igram ti ja tako danas online nba2k22 i izaberem blejzerse iz tier3, dok moj oponent bira bucks 70-71 classic team.
Uspeo sam da ubacim 2pt u prvom kvoteru.
Naravno, otkino me je 20 razlike, šanse nisam imao...
Kako god krenem na koš, KAJ me pošalje na tribine, trojku poslovično nemož ubaciti.
Nisam promašio temu, nego kontam da je zanimljivije da pišem o ovome nego o tome šta je potrebno da uradi ovaj tim večeras da bi dobio utakmicu.
Šanse su im ko meni sa Eubanksom protiv Karima

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno ne mogu ni da se ljutim što su nam neki igrači košarkaški beskonačno glupi. Lesor sem što je glup, i ozbiljan je seljak, i iskreno se nadam da ga nećemo gledati u narednoj sezoni. Alen nažalost ide njegovim stopama takođe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

MI NEMAMO IGRU !!!

 

Bez igre ne mozes NISTA da osvojis

 

Ovo je zeljkova sramota da nam se napad svodi na pripaljivanju za 3 poena

Sta su oni radili na treninzima samo da mi je znati jer ovako bi ISTO igrali i bez treninga

 

Nadam se da ce Zoc na kraju izaci i reci ne one price ja sam najodgovorniji, preuzimam odgovornost bla bla bla nego JA SAM ZASRO BAS JA NIKO DRUGI zao mi je ali sta sad ne mogu da vratim vreme

Ok majstore i najbolji grese teraj dalje 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cestitke Aleksi...Sjajna partija, uprkos groznom skandiranju sa tribina. Nije potpao pod pritisak. Odigrao je veoma zrelo. Jos pohvaliti Dalasa, i to je to. Ostali svi zasluzuju kritike. Lidej, Panter i Lesor, glupostima ponistili sve sto su uradili na utakmici. Panter veoma los, isforsirao i izgubio utakmicu. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...