Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

7 minutes ago, ChrisJudd said:

Što su utišavali, opet bilo vređanja pripadnika LGBT zajednice?

 

Nego, zna li se kada počinje finale, koji format 2-2-1 ili 1-1-1-1-1? 

Ako Cedevita prođe pretpostavljam da mi imamo prednost domaćeg terena.

U petak pocinje

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ChrisJudd said:

Što su utišavali, opet bilo vređanja pripadnika LGBT zajednice?

 

Htedoh i ja da pitam. Bilo je "Sisaj Javore" i pesma za B92 i Brankicu. Gde su to bolidi iskopali, ja ne znam...

Link to comment
Share on other sites

Što su utišavali, opet bilo vređanja pripadnika LGBT zajednice?
 
Nego, zna li se kada počinje finale, koji format 2-2-1 ili 1-1-1-1-1? 
Ako Cedevita prođe pretpostavljam da mi imamo prednost domaćeg terena.
2-2-1

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChrisJudd said:

Što su utišavali, opet bilo vređanja pripadnika LGBT zajednice?

 

Nego, zna li se kada počinje finale, koji format 2-2-1 ili 1-1-1-1-1? 

Ako Cedevita prođe pretpostavljam da mi imamo prednost domaćeg terena.

predostrožnost pretpostavljam

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ne sam Safete said:

Poseban pozdrav za urednike Arene, kakvi bjednici ...

 

Najgori.

 

Prvo gotovo isključen ton iz hale, drugo prebacivanje kanala bez bilo kakave objave. Imaju 15 kanala i onda im je problem 2 tekme koje se igraju u isto vreme.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, realno *w said:

 

Najgori.

 

Prvo gotovo isključen ton iz hale, drugo prebacivanje kanala bez bilo kakave objave. Imaju 15 kanala i onda im je problem 2 tekme koje se igraju u isto vreme.

 

ovo je stvarno bruka

prošetao kroz kanale pa našao, ali trebalo bi im 5 sekundi za jedan kajron "prenos togaitoga ide na A1 umesto A1P dok se ne završi tulum..."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LakiJeMaloNervozan said:

Da li je finale ABA na 3 dobijene prednost ili mana za nas u ovom trenutku?
Ja bih rekao prednost,jer je ipak tu Obradovic

Na žalost,to i nije od neke posebne važnosti. Prvo zato što sa druge strane nije neki od šakota, a drugo,zato što ne možemo da odigramo 30 minuta iole pristojne odbrane. Neuronski kolaps u zadnjih par minuta protiv Burse, i zadnja odbrana protiv Budućnosti, bolje defenišu ovaj tim KKPa od bilo kakvih kilometarskih analiza. Ono što daje neku nadu je igra CZV, koja je,kao i naša, daleko od onoga što su igrali na nekim,retkim,utakmicama u EL. 

I sad malo gledanja u dlan:probaće (ponovo) da nas ubiju denial odbranom na svim niskim igračima, i ako treningom nismo odradili kako igramo napad u tim situacijama, nemamo šta da tražimo u ovoj seriji. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Šanse 70-30 za njih. U prve dve utakmice očekujem da će nas u jednoj zgaziti, a da ćemo u jednoj biti blizu i tu nam je šansa da okrenemo seriju. Daleko od toga da bi jednim brejkom rešili sve, ali bi u našem (nadam se) Pioniru bili u blagoj prednosti. Ako dođe do majstorice, nemamo šanse.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Takodje

Sta da ocekujem

Cele sezone sviramo q od igre, ni po cemu se ne vidi da na klupi imamo jednog od najboljih kosarkaskih trenera u evropi, po titulama i najbolji... meseci prolaze a mi ladimo jaja i sad treba u 10 dana tri puta da dobijes jednu evroligasku ekipu (u cijoj igri se pecat trenera i te kako vidi, nazalost)

 

Dobro je sto cemo sve igrati u pioniru jer za arenu u svakom smislu nismo spremni , lose je sto ce opet da stave idiotske cene karta al jbg

 

Ako bi morao da prognoziram - najobjektivnije (koliko je to moguce) ocekujem 3:1 za cigane, ne verujem da ce bas raditi metla a ni da smo mi spremni za dve pobede, vrv ce nas jednu rutinsku odradi ko prva dva derbija, znaci u drugoj cetvrtini kraj, vrv ce biti i jedna bas gusta klackalica gde bi mogli da ih dobijemo ali kad bude najbitnije usledice neki nasi biseri...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ce prve tri tekme biti guste, tipa na par lopti a koji ce rez biti na kraju, pojma nemam. 

 

plejof je i stvar momentuma, bitno je kako se otvori serija, onda ima vremena i za prilagodjavanja 

 

al grobari i celticsi su stari jinxeri, volite iz tuge i neverice da vam se desi nesto lepo 

 

ima tu neke religioznosti, zrtvovanja, murala, sta znam. 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...