Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Sta nije tacno sto sam napisao? Mogu igraca po igraca da ti navedem da ih lose koristi, mozda njih par ne. Sa druge strane DR izvlaci od Luke maks da je strah i trepet za EL centre

Haha, kad DR bude osvojio EL barem 10 puta onda neka se javi. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Haha, kad DR bude osvojio EL barem 10 puta onda neka se javi. 

Opet, sta nije tacno sto sam napisao...

 

pisao sam i ranije, sta i kako. Videcemo i na kraju sezone. Pre ili kasnije ce izmeniti dva igraca bar..

 

On nije stvaralac, nije naviko da nema top budzet..i kad je stanje jednako tu dolaze problemi.

 

Rutin8race ga DR kao u prvom mecu..mozda i gore

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Haha, kad DR bude osvojio EL barem 10 puta onda neka se javi. 

Kakav ti je to argument ? Zašto Žocove EL titule nisu večeras istrčale na teren kada je postalo tvrdo već opet igrači koje je on selektirao, igrajući igru koju je on postavio. Činjenica je da KK Partizan dovodjem legendarnog Žoca najveću razliku pravi već na startu sezone u svojim kvotama za osvajanje EC, ali i u cenama ulaznica. Prošli ste euforiju zbog dominacije u prvih 6-7 trening utakmica pa kako nailazite na sve ozbiljnije timove više se ne spominje šetnja do EC titule. Žocu kada u Feneru ispadne iz rotacije Slukas...on posegne za Gudurom ili Alijem...

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Sto je uostalom problem sa Punterom i tom povredom, mislim koliko je ozbiljno?

 

ja se nadam da nije posledica ulaza pred kraj tekme, kada mu je noga na koju staje izgledala kao da gubi stabilnost. smailagic je tu prisao zabrinuto punteru ali je ovaj ustao i ubacio bacanja, nastavio da igra. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MrTwister said:

Sto je uostalom problem sa Punterom i tom povredom, mislim koliko je ozbiljno?

 

1 hour ago, uini said:

 

ja se nadam da nije posledica ulaza pred kraj tekme, kada mu je noga na koju staje izgledala kao da gubi stabilnost. smailagic je tu prisao zabrinuto punteru ali je ovaj ustao i ubacio bacanja, nastavio da igra. 

 

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Rekoše da je dobio neki udarac pred kraj tekme, probao da odigra (zagrijavao se) i odlučeno da je bolje ne rizikovati ... šta sam vam rekao- ništa :classic_smile:

Zar nije izvrnuo zglob prilikom ulaza na koš? I to pred kraj utakmice što kaže uini.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Knipex said:

 

 

Zar nije izvrnuo zglob prilikom ulaza na koš? I to pred kraj utakmice što kaže uini.

 

meni je iygledalo kao da mu je koleno "prošetalo" levo-desno na drugom koraku. smailagić je izgledao baš zabrinuto kada mu je prišao ali je punter ustao i sve.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam vratio snimak da vidim šta se tačno desilo. Nije izvrnuo zglob ali mu je pri doskoku, kako je uini rekao, "propala" leva noga. Na 35s do kraja je to bilo. Nije bilo nikakvog kontakta nogama, kontakt je bio gornjim delom tela pri prolasku između dva igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Još jedan primjer da je iz Kine svaki proizvod uglavnom smeće bez obzira na reklamu.

 

Kad sam ja pisao da je Markovic igracina za ovoga, vadile su se statistike iz Kine i Francuske (na KKCZ temi).

 

Inace, Markovic bi bio sjajno resenje i za Partizan i za Buducnost - odlicna odbrana + potpuno drugaciji profil igraca od onih koje te ekipe vec imaju na 1 i 2.

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja Mura ubrajao u tu grupu proizvoda iz Kine. Mislim da je i Željko jednom na konferenciji rekao da bi i on voleo da su svi igrači u dobroj formi, ali da ne ide to tek tako. Još uvek i on sklapa kockice. Mišljenja sam da je Mur kvalitetan košarkaš, tačnije da ima kvalitet u svojoj igri koji može doneti korist Partizanu. Pre svega tu mislim na šut, ume da opali iz dotrčavanja a i ono što je važno ume i sam sebi da napravi poziciju za šut. U ovoj poslednjoj utakmici je malo pokvario procente, trenutno je oko 40% za 3. Nije njemu baš i velika minutaža, gledajući minutažu trenutno odskaču Ledej, Avramović, Panter, Smailagić, ostali su tu negde oko 15 minuta po utakmici.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...