Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

36 minutes ago, Alex_Serbia said:

P.s. da li samo meni urnebesno sto je bas sada Huventud izgubio, kada smo mi skroz usrali krevet? 😆🤦

 

Meni potpuno ocekivano od Spanaca, imaju istoriju darivanja pobeda jedni drugima po potrebi.

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, BojanaCZV said:

U PG, Lesor daje pobednicki kos u poslednjoj sekundi i posvecu je, izmedju ostalog, i navijacima kkCZV 😁

Bolje neka posveti nama jos jedan promasen zicer, u nekoj gustoj zavrsnici finala ABA, sad nece da boli🤪

 

Sam cu d'izadjem...😀

Edited by Gudura
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Madara forsirati do kraja sezone ako želimo da ne igramo izolacije 40 minuta.
 
 
Mislim da od ovoga leba nema. Madar moze da izraste u nekog dobrog kombo beka, on plej nikada nece biti, niti razmislja kao plej niti ima osecaj za asistenciju. On moze da postane neki plej skorer, ali ocekivati od njega da kreira za tim je uzaludan posao.
Jedini koji moze da izigrava pleja koliko toliko je Mur, ali Obradovic jednostavno odbija da se prilagodi ovom sastavu, ovako kako on zamislja Partizan ne moze da igra, nema kadar za to. Prvo i osnovno nije radio sa ekipom na timskoj odbrani, ma koliko ds je neko ogranicen kada ga dovoljno istreniras on ce ds usvoji neke timske kretnje jer ovo protiv Leitkabelisa je horor. Gagic je izgledao kao preruseni Meloun. Ovo da je neko drugi umesto Obradovica, govnjivom motkom bi bio oteran iz kluba. Ova predstava od preksinoc me podseca na ono kada je Zvezdu razbio Zenit pod Obradovicem. Iz aviona se videlo da nema nikakvu kontrolu nad timom.

Umesto Lesora je morao da bude doveden plej, ma koliko centar nedostajao plej je mnogo veca rak rana ovog tima.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, Lesor jeste rešio neke probleme ali naravno da nije sve. 

Nama posle 2/3 sezone timski napad i timska odbrana ne liče ni na šta. Plej bi tu naravno pomogao ali opet ne bi rešio dosta problema. 

 

Želimir naravno kod grobarije ima kredita da spuca celu sezonu kako on misli da treba, pa čak i dve. Tako da ja sam još uvek u fazonu da očigledno ne razumem njegove namere. Pa ćemo videti rezultate u junu negde 

Edited by Marvin
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Nabismo trista strana topica ili, što bi komšije rekle, malo jači novembar.

Prethodne sezone za celu sezonu ste prebacili 250. 

 

Nadam se da prihvatate i nas prijateljski doprinos. 🍻 evo samo na ovoj strani vidi sta nas je 😄  

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, jedibojan said:

Kalina bi bio bombona za bilo koju EL ekipu (real i barsa not excluded), a kamo li za nas krilno uskracene. 

U principu ovoj ekipi treba doselekcija na 1, 3 i eventualno 5 (lesor ima ugovor do kraja sezone)

Pa ne bih bas rekao, koliko doselekcija vam treba kroz sezonu? Nama je Dangubic bio sasvim zadovoljavajuca opcija za El  a vama je na kraju klupe. Ne pomazu ni Kalina ni Lebron Dzejms,  vama samo Vujosevic moze da pomegne ili neki dobar trener. Stagniraju vam jako dobri igraci i to traje vec dugo

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ne bih bas rekao, koliko doselekcija vam treba kroz sezonu? Nama je Dangubic bio sasvim zadovoljavajuca opcija za El  a vama je na kraju klupe. Ne pomazu ni Kalina ni Lebron Dzejms,  vama samo Vujosevic moze da pomegne ili neki dobar trener. Stagniraju vam jako dobri igraci i to traje vec dugo
ffa290397036a14499e0d78dc34a2c5b.gif

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa ne bih bas rekao, koliko doselekcija vam treba kroz sezonu? Nama je Dangubic bio sasvim zadovoljavajuca opcija za El  a vama je na kraju klupe. Ne pomazu ni Kalina ni Lebron Dzejms,  vama samo Vujosevic moze da pomegne ili neki dobar trener. Stagniraju vam jako dobri igraci i to traje vec dugo

DyKgohW.gif

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zaista cemu ovo da sam rsb bot, dosao sam lepo na temu, bez ikakvih provociranja. Vi mi odgovarate kao da smo na Tati sa gifovima i Rsb botovima. Ne znam zasto smatrate da je Zeljko bolji trener od Vujosevica i da vam igraci ne stagniraju. Uporedite igrace i rezultate Vujosevica npr u sezoni 12-3 i 13-4 sa ovim sada timom i rezultatima i kazace vam se samo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne znam zaista cemu ovo da sam rsb bot, dosao sam lepo na temu, bez ikakvih provociranja. Vi mi odgovarate kao da smo na Tati sa gifovima i Rsb botovima. Ne znam zasto smatrate da je Zeljko bolji trener od Vujosevica i da vam igraci ne stagniraju. Uporedite igrace i rezultate Vujosevica npr u sezoni 12-3 i 13-4 sa ovim sada timom i rezultatima i kazace vam se samo

MZ4r56M.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zaista cemu ovo da sam rsb bot, dosao sam lepo na temu, bez ikakvih provociranja. Vi mi odgovarate kao da smo na Tati sa gifovima i Rsb botovima. Ne znam zasto smatrate da je Zeljko bolji trener od Vujosevica i da vam igraci ne stagniraju. Uporedite igrace i rezultate Vujosevica npr u sezoni 12-3 i 13-4 sa ovim sada timom i rezultatima i kazace vam se samo
I sta tu treba da vidim? Sta sa cim da poredim? Vujosevic je tada dosao posle dve godine, a Obradovic posle 30 godina. Bukvalno se nista nije promenilo, konkurencija manje vise nikakva, a opet smo videli kako se sve zavrsilo.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne znam zaista cemu ovo da sam rsb bot, dosao sam lepo na temu, bez ikakvih provociranja. Vi mi odgovarate kao da smo na Tati sa gifovima i Rsb botovima. Ne znam zasto smatrate da je Zeljko bolji trener od Vujosevica i da vam igraci ne stagniraju. Uporedite igrace i rezultate Vujosevica npr u sezoni 12-3 i 13-4 sa ovim sada timom i rezultatima i kazace vam se samo

 

Ja uporedio, i pravo da ti kazem, bolji igraci su igrali na skoro svakoj poziciji te 2012/13 godine

Edited by fillam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vesterman 

Bogdanovic 

Lucic 

Lovernj 

Musli 

 

Na pleju slicno, na dvojci ste sad mnogo jaci iz prostog razloga sto je Bogdan tad bio klinac i Vujosevic ga je maltene napravio. Lucic je bolji od sadasnjih krila a iskreno je meni Ledej bolji od Lovernka kao i Lesor od Muslija. Ne znam, laicko misljenje, kvalitetniji ste na 2-4-5  ove sezone. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Redstar0356 said:

Vesterman 

Bogdanovic 

Lucic 

Lovernj 

Musli 

 

Na pleju slicno, na dvojci ste sad mnogo jaci iz prostog razloga sto je Bogdan tad bio klinac i Vujosevic ga je maltene napravio. Lucic je bolji od sadasnjih krila a iskreno je meni Ledej bolji od Lovernka kao i Lesor od Muslija. Ne znam, laicko misljenje, kvalitetniji ste na 2-4-5  ove sezone. 

 

Vesterman-Gordic - Jace

Milosavljevic-Bogdan - Jace

Bertans-Lucic (i 3 i 4) - Jace

Lovernj 

Musli-Gagic-Milutinov (pomalo se i najezim, ali bilo je funkcionalno)

 

Bilo je tu u rotaciji i losijeg kalibra (Djekic, Cakarevic itd), ali je ekipa svakako bila bolja, pre svega inteligentnija na vecini pozicija..

 

Al i dalje ne razumem sustinu ovakvih upisa.. U stvari razumem, imaju za cilj da dokazu kako Zeljko i nije toliko dobar trener, cak i ovako relativno kulturica umotano.

 

Ne mogu da vam oduzmem pravo da u to verujete, ali mogu ljubazno da zamolim da ne upadate i na ovu temu da bi nama to dokazivali.

 

PS. Just for shits and giggles - Partizan je te 12/13 zavrsio regularni deo Aba lige kao cetvrtoplasirani, sa skorom 16-10 (znam da to nista ne znaci, ali je dokaz neuporedivosti bilo cega sto se tice ovih sezona)

Edited by fillam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Redstar0356 said:

Na pleju slicno, na dvojci ste sad mnogo jaci iz prostog razloga sto je Bogdan tad bio klinac i Vujosevic ga je maltene napravio. Lucic je bolji od sadasnjih krila a iskreno je meni Ledej bolji od Lovernka kao i Lesor od Muslija. Ne znam, laicko misljenje, kvalitetniji ste na 2-4-5  ove sezone. 

 

jakovljevic.png

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Redstar0356 said:

Pa ne bih bas rekao, koliko doselekcija vam treba kroz sezonu? Nama je Dangubic bio sasvim zadovoljavajuca opcija za El  a vama je na kraju klupe. Ne pomazu ni Kalina ni Lebron Dzejms,  vama samo Vujosevic moze da pomegne ili neki dobar trener. Stagniraju vam jako dobri igraci i to traje vec dugo

Ja sam pricao za doselekciju za narednu sezonu. A i ove smo imali samo Lesor-a, ako se dovodjenje cetvrtog unutrasnjeg igraca moze zvati doselekcija

Link to comment
Share on other sites

 @fillam

 

  "Al i dalje ne razumem sustinu ovakvih upisa.. U stvari razumem, imaju za cilj da dokazu kako Zeljko i nije toliko dobar trener, cak i ovako relativno kulturica umotano.

 

Ne mogu da vam oduzmem pravo da u to verujete, ali mogu ljubazno da zamolim da ne upadate i na ovu temu da bi nama to dokazivali."

 

Ja ne znam cemu uooste rasprava oko ovoga, Obradovic je odlican trener. Malo se ljudi zajebavaju za budzetima, ali nije samo on imao velike budzete, trebalo je znati sa tolikim zvezdama. Toliko puta osvojiti EL...

 

E sada, on je ove godine zestoko omasio sa selekcijom,da se ne lazemo, ovogodisnji tim Partizana je projektovan da se vrati u EL kroz dva takmicenja. On trenutno dista lose vodi tim, jednoatavno hocw da se tim podredi njemu i njegovoj viziji sto jw po meni pogresno jer igraci lose reaguju na njegovo konstantno histerisanje, jadnog Avramovica je isprepadao, meni stoji slika sa kupa gde on pokusava nesto da objasni klupi, ali urla a jadni Avramovic ga uplaseno gleda jer se ovaj njemu obraca i kao klima nesto glavom a vidis da je covek isprepadan. Meni se cini da Obradovic jako lose psihicki sprema ekipu i da igraci igraju pod presijom da ne naprave gresku. Nije ovo toliko los tim koliko deluje na terenu.

Pre svega omasio je sa strancima, ovaj Madar, Kuruc, Mur su promasaji. Nisu jeftini a nw mogu da prave razliku. Lesor je slag na torti na ionako poprilicno neiteligentan tim.

Ok je to, mladost talenti, ali moras da imas par iskusnih igraca, koji ce to da nivelisu, Panter i Lidej su ok, ali oni su tu da odrade ugivor, nisu tu da izigravaju mentore niti ih to zanima. Jaka domaca osnova sa dva tri kvalitetna stranca je jedini ispravan put. Meni ovo lici na neku klasicnu legionarsku ekipu, tipa neka ITA i turska ekipa puna stranaca bwz osecaja pripadnosti. Jis jedan paradoks koji je meni neshvatljiv, kako ekipa koja zajedno trenira pola.godine ovako lose izgleda u odbrani, ovo je horor, timske kretnje nepostojece, posle dva pasa odbrana se raspada, jebeni Gagic dominira, ovo da je neko drugi popio bi otkaz odmah...

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...