Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Just now, jedibojan said:

Bukvalno. Jedino dobro iz ove utakmice je vazna pobeda i verovatno obezbedjeno drugo mesto, ostatak za zaborav

 

I Madarova partija. 

 

Ovo je po meni pokazna vežba svog kukanja oko nemanja pleja na većini tekmi. Čim se jedan od ove dvojice pojavi na tekmi, odmah to mnogo lepše izgleda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cenim da je ova ekipa baš gotivna za gledanje i dobru zajebanciju, svima osim navijačima Partizana.

Bukvalno svaki igrač ima epizode "od sjaja do očaja" i nikad ne znaš ko je u kojoj fazi. Nemamo ni jednu konstantu na koju uvek možeš da računaš kao siguricu.

E sad, kad je više sjaja nego očaja možemo i da se nadamo pobedi nalik večerašnjoj. A kad je većina u "očajnoj" fazi, desi se Ljetkabelis i slično...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, realno *w said:

 

I Madarova partija. 

 

Ovo je po meni pokazna vežba svog kukanja oko nemanja pleja na većini tekmi. Čim se jedan od ove dvojice pojavi na tekmi, odmah to mnogo lepše izgleda.

Dobro, u principu ne dobija se Buducnost u podgorici a da nista ne valja. Balsa je odradio odlican posao, Leday se pojavio u drugom, skok je izgledao bolje (osim kad je Smajli u igri). Ali generalno mi je igra daleko od onoga cemu sam se nadao da ce biti u martu...

Da li pobedom protiv francuza imamo to drugo mesto ili kakva nam je tamo racunica?

Link to comment
Share on other sites

Madar je zasluzio da bas on da onu trojku, kao nagrada za sav trud. Generalno mi se dopalo njegovo razmisljanje u napadu veceras, non stop je trazio najprakticnija resenja da se postigne kos, imao strpljenja... a uz to nas podsetio na svoj talenat i mogucnost da poentira iz mnogo razlicitih situacija, na razlicite nacine.

 

Samo da ostane i nastavi da ide u pravom smeru, bice masina na obe strane terena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:

Uvek.

Ekipa koju poslanik Gagić odradi, samo slučajno uz pomoć sudija može da pobedi dolje

 

Ajd mi pojasni tu pomoć sudija?

Osim faula Zagora na Kobsu.

A neposredno pre toga, naša dva nepostojeća faula u napadu...

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...