Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Totalni nonsens. Vrhunski trener koji je igracku karijeru proveo na toj poziciji, ne dovede klasicnog pleja vec lika koji je sad vec tvrdim klasican bek dvojka iz rekreativne lige gde je sve zavisilo od njega i klinca iz Izraela i ocekuje rezultat. Ne moze se tako osvojiti bilo koji trofej. Plejmejker je srce tima a ti batice vazno da si pretrpan sa poluproizvodima na trojci. Ne valja.

Link to comment
Share on other sites

Totalni nonsens. Vrhunski trener koji je igracku karijeru proveo na toj poziciji, ne dovede klasicnog pleja vec lika koji je sad vec tvrdim klasican bek dvojka iz rekreativne lige gde je sve zavisilo od njega i klinca iz Izraela i ocekuje rezultat. Ne moze se tako osvojiti bilo koji trofej. Plejmejker je srce tima a ti batice vazno da si pretrpan sa poluproizvodima na trojci. Ne valja.
Taj rekreativac je sam pobedio Huventud pre dve godine u EK, Cedeviti u istoj sezoni ubacio oko 60p u dve utakmice..Onda odigrao sezonu za kintu u Kini.

Čovek je skroz ok igrač ako ga pustiš da igra dvojku a ne da praviš Slukasa od njega.
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

Čovek je skroz ok igrač ako ga pustiš da igra dvojku a ne da praviš Slukasa od njega.

 

 

Upravo tako. Nakon njegovog potpisa odgledao sam nekoliko hajlajca iz zadnjih par sezona. Jeza jedna kako mu sve trojke ulaze ,,ko kap" a polovinu uzeo sa 8+ metra.

Mogao je danas i trideset da metne kad za 28mpg nie jednom dodo...razumnom dovoljno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Marvin said:

Nešto motam film, jel za ovog  Stefanovića išla priča da igra za KKP samo jer mu je ćale direktor u nekoj firmi koja je sponzor? 

Ćale mu je bio direktor Centrobanke, to je banka koja je kasnije promenila vlasnike i postala Marfin banka. Opšte je poznata dugogodišnja saga oko kredita koji je KK uzeo od ove banke...

 

Išla je i priča je je DV od starijeg Stefanovića dobio i vrednu umetninu kako bi jr. bio u ekipi...

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patriota iz kauca said:

Taj rekreativac je sam pobedio Huventud pre dve godine u EK, Cedeviti u istoj sezoni ubacio oko 60p u dve utakmice..Onda odigrao sezonu za kintu u Kini.

Čovek je skroz ok igrač ako ga pustiš da igra dvojku a ne da praviš Slukasa od njega.

Procitaj prvo sta sam napisao pa pisi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jakob Aman said:

Totalni nonsens. Vrhunski trener koji je igracku karijeru proveo na toj poziciji, ne dovede klasicnog pleja vec lika koji je sad vec tvrdim klasican bek dvojka iz rekreativne lige gde je sve zavisilo od njega i klinca iz Izraela i ocekuje rezultat. Ne moze se tako osvojiti bilo koji trofej. Plejmejker je srce tima a ti batice vazno da si pretrpan sa poluproizvodima na trojci. Ne valja.

 

Ovo se pitam već 6-7 meseci i teško da ću ikada skontati. Madar i Mur 0 assitecnija za zbirno skoro 40 minuta, i to u tekmi na veliki broj poena. 

 

Standardno loša igra za ABA, jedino vredno pomena su Murov takeover u završnici, svaka čast zaista; drugi je Balša, ozbiljan faktor u reketu.

I da, Trifunović pogodio 4 trojke, konačno da i to doživimo. 

 

Skok ponovo loš. Nije mi jasno da nama ne znači ni vrhunska skakačka partija Balše, te sasvim solidna Lesora, da imamo kontrolu skoka protiv ovakve ekipe. 

 

I standardna priča sa krilima - Zagor, Kuruc i Danga, svi po 5 minuta, iskreno ne razumem šta je tu ideja i šta može da se postigne sa time.

 

Suma sumarum, još jedna tekma sa kojom nismo dobili ništa, osim 2 boda i to je to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa nema pleja na trzistu, postoje samo skoreri i igraci koji umeju da podele asistenciju, ali nemaju nikakav drugi kvalitet (fizikalije, brzina, sut). Kad CSKA dovodi beka sutera na poziciji pleja, sta dalje reci?

 

Takodje, sa ovako napravljenim sastavom punim novih igraca Partizan ne moze da bude prvi favorit ni u ABA ni u EC. U ABA je ispred Crvena zvezda, a u EC Valencia i Joventut uz jos par ekipa koje su favoriti protiv Partizana na svom terenu.

 

Po meni bi finale u ABA ligi i polufinale EC bio neki realan domet ove ekipe, sve preko toga je uspeh, sve ispod toga neuspeh.

Edited by goldberg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, realno *w said:

 

Ovo se pitam već 6-7 meseci i teško da ću ikada skontati. Madar i Mur 0 assitecnija za zbirno skoro 40 minuta, i to u tekmi na veliki broj poena. 

 

Standardno loša igra za ABA, jedino vredno pomena su Murov takeover u završnici, svaka čast zaista; drugi je Balša, ozbiljan faktor u reketu.

I da, Trifunović pogodio 4 trojke, konačno da i to doživimo. 

 

Skok ponovo loš. Nije mi jasno da nama ne znači ni vrhunska skakačka partija Balše, te sasvim solidna Lesora, da imamo kontrolu skoka protiv ovakve ekipe. 

 

I standardna priča sa krilima - Zagor, Kuruc i Danga, svi po 5 minuta, iskreno ne razumem šta je tu ideja i šta može da se postigne sa time.

 

Suma sumarum, još jedna tekma sa kojom nismo dobili ništa, osim 2 boda i to je to.

Sve to plus odjednom sklonjen Glas. Siguran sam da trpljenjem njega i Trifunovica sve vreme umesto Zagorca i Dangubica, ne bismo nista izgubili. Kvantitet umesto kvaliteta. Da ne spominjem rotacije koje su kao rolerkoster iz nocne more, potpuno nejasne. Nema vise vremena za eksperimentisanje, bojim se da ce Panter i Ledej morati do kraja da budu u el modu sa 35+ minuta po mecu ako mislimo da izvucemo nesto ove godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...