Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 hours ago, Marvin said:

 

pera je još i ulazio u igru, bora beravs je, zapravo, imao najbolje mesto u dvorani za gledanje utakmica. 
koliko sam primetio zagorac je odličan sa igračima na poziciji crnca, a i dobar je da mlađima prenosi priče koje ne mogu da nauče igrajući sony ili čime se već bave klinci danas. što bi se reklo dobar je za svlačionicu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, ranzo said:

Uf

Ne moze pera da se poredi sa zagorom

Pera je imao svoju ulogu nije glumio ludilo na terenu pripaljivao kad hoce odakle hoce...

Ma ne mogu da se porede

ne poredimo peru i zagorca, posebno ne ono što njih dvojica rade na terenu. pričamo o ulozi koju ima kapiten partizana. mislim da zagorac tu može da uradi nešto dobro za ekipu i klub. odlaskom novice on je ostao jedini igrač koji ima neku predstavu o klubu, a i voli te priče. dakle, razumem željkovu odluku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Sinan Bowie

Problem je u tome sto ja ne vidim tu njegovu - predstavu o klubu

Nemam ja nista licno protiv njega, nek je on ziv i zdrav i nek potrosi svaki evro koji zaradi od basketa u zdravlju i sreci

Price o partizanstini, revolucija, odbio cokija, levica q palac mislim sve ok ali da bi neko bio igrac kkp mora pre svega da ima kosarkaske i ljudske (mislim na ponasanje) kvalitete, to pre svega pa onda ovo ostalo moze biti samo plus

Partizanstina se pokazuje na terenu a ne preko izjava i druzenje sa navijacima

Mislim na kraju krajeva skoro pa ne bitno, daj boze da nam to sto je zagor kapiten bude "najveci problem" u sezoni, ja sam se nadao da ce otici i da nece morati i zoc a i svi mi opet da gubimo zivce njegovim bravurama, nije otisao tu je jbg teraj dalje

 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...