Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 hours ago, Misterija Organizma said:

Nije glupost, hteli su da ga zadrže i pošalju u razvojnu ligu. Ne moraš odmah da se plasis da će neko reći da dovodite nba igrača, cifra je samo 250 hiljada, što je ok, veliki talenat.

 

Samo da ne bude kao čuveno obeštećenje Baskoniji za Petruševa.

1 hour ago, Marvin said:

Ja bih rekao da npr. ovaj sin Ostin iz Zvezde ima bolji odnos cena - kvalitet nego recimo Panter 🙂

 

A koji je to odnos cene? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nemam pojma koji je, kao sto ni Kuper ne zna ali zna da baca hot tejkove pa eto ja na to odgovaram.

 

Ali tatu na stranu, meni se koncept ekipe koju pravi CZV bas bas dopada. Ono krvava kolena do koske.

KKP ce igrati brzu, verovatno i lepsu a svakako napadacki potentniju kosarku. Ali jbg sta cu kad me Dulo upropastio 🙂

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Marvin said:

Ma nemam pojma koji je, kao sto ni Kuper ne zna ali zna da baca hot tejkove pa eto ja na to odgovaram.

 

Ali tatu na stranu, meni se koncept ekipe koju pravi CZV bas bas dopada. Ono krvava kolena do koske.

KKP ce igrati brzu, verovatno i lepsu a svakako napadacki potentniju kosarku. Ali jbg sta cu kad me Dulo upropastio 🙂

 

Pa zato i kažem, ne možemo komentarisati iz tog ugla, kad ne znamo. 

 

Ja sam već rekao na CZ temi da mi se Holins oduvek sviđao i da mislim da će imati baš dobar učinak kod njih.

 

Koncepti se razlikuju, to je jasno. Mene je Žoc baš iznenadio sa ovom količinom napadačkom potencijala. Posle Mura, očekivao sam nekog pas-first pleja, a evo dobili smo još jednom pre sveag dobrog napadača.

Videćemo kako će to da izgleda, ali svakako da će biti interesantno. Odbrana - pa videćemo koliko Žoc organizovanom timskom odbranom, može da nadoknadi individualne nedostatke po tom pitanju.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marvin said:

Koliko god Pangos bio dobar igrac, dovodjenje njega na Mura, Madara i Avrama je totalni overkill

Ne znam da li je istina za Pengosa, a za sada je to jedino ime iz vašeg tabora kojeg se užasavam. Strašno plemenit igrač, kad se setim šta je radio mučenom Kalatesu. Skoro 7 asistencija na 3 izgupljene lopte per game na onaj usage rate. Strašno, nerealno.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Son_of_a_gun said:

Madar neće biti prvi plej, a neće ni Mur. Vidjećemo još kako će se zatvoriti ta pozicija.

 

Ja se izvinjavam ako lupam, ali možda Željko razmatra taktičke varijante sa dva pleja u petorci, kad već radio Mileva dovodi Madara i Pangosa?

 

Ja sam 99% ubeđen da će na kraju doći neko sasvim treći, ne nužno lošiji od pomenute dvojice. I dosad se pričalo o ovome i onome a na kraju iz vedra neba neko deveti se slika sa crno-belim šalom 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Madar is expected to sign a two-year contract with an option for a third season at the Serbian giant.

Partizan is also expected to sum up the amount of compensation with Hapoel Tel Aviv, about $ 250,000, thus releasing Madar from his contract for the upcoming season. Madar is expected to earn $ 300,000 over a two-year period

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=274&docID=380135

 

470k (obestecenje i plate) evra za 2 godine, plus opcija i za 3. sezonu - reklo bi se dobar posao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

koji je bio interes ovog clanka 24.06? 

Quote

Former Fenerbahçe President Aziz Yıldırım said that if Fenerbahçe Basketball Team will become a incorparated company(different position based on existent one) he will take lead of the team and will bring Zeljko Obradovic back.

 

Link to comment
Share on other sites

koji je bio interes ovog clanka 24.06? 
Former Fenerbahçe President Aziz Yıldırım said that if Fenerbahçe Basketball Team will become a incorparated company(different position based on existent one) he will take lead of the team and will bring Zeljko Obradovic back.
 
Pa covek je hteo da se vrati u Fener po svaku cenu i dao je izjavu koja je bila neistinita. Ili ti mozda imas info da gospodin Yildirim to nije izjavio?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alek The Great said:

 
Pa covek je hteo da se vrati u Fener po svaku cenu i dao je izjavu koja je bila neistinita. Ili ti mozda imas info da gospodin Yildirim to nije izjavio?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

mlogo si naivan..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...