Jump to content

Eliminacije - 1/8 finala


Recommended Posts

Dakle ipak je "grupa smrti" = pegla grupa. Englezi prolaze zasluženo, nemačka gora nego protiv Mađarske. Dobro je da Lev odlazi jer ovo ne funkcioniše već duže vreme.

 

Na žalost engleza sautgejt je ovim osigurao SP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju ispade rutinska pobeda Engleza :classic_biggrin:

 

Delovalo mi da znaju Nemci sta rade iskreno. Nisu hteli da se jure, cekali svoje prilike ali em ih nisu nesto ni stvarali previse a i ono sto su imali promasili. Englezi se ipak snasli i na sporu utakmicu. Cekali i oni svoju priliku i docekali. Muller nije smeo ono da promasi, onakav poklon u onakvom trenutku utakmice se ne promasuje.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Imaju li Nemci nekog napadača uopšte ili moraju da trpe i dalje milera i gnabrija? Englezi na mišiće i strpljenje. Ona dva zadnja vezna oru po Vembliju bez pardona, videcemo kad odu na neutralni teren kako ce se snaći. Navijam za Švedsku večeras da bi bili ozbiljniji protivnik Englezima.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Imaju li Nemci nekog napadača uopšte ili moraju da trpe i dalje milera i gnabrija? Englezi na mišiće i strpljenje. Ona dva zadnja vezna oru po Vembliju bez pardona, videcemo kad odu na neutralni teren kako ce se snaći. Navijam za Švedsku večeras da bi bili ozbiljniji protivnik Englezima.

 

Miler je vrh igrač. To bi svako poželeo da ima u timu mada ovaj Euro kao da nije imao snage. Ali on nije špic on je polu špic ili kako se u moje vreme govorilo "osmica". Meni se Haverc svideo kada je igrao centralnog špica protiv Portugalije ali kao krilni napadač je katastrofa bio, pride deluje kao da nema energije, kao da igra preko one stvari. Gnabri igra toplo hladno, Ostali nisu mnogo igrali pa nemam predstavu koliko vrede pošto klupski fudbal slabije gledam. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je ova startna postava Engleza totalno bez sadržaja. Kao prazan burek. Sautgejt kao Osim svojevremeno, klupa - Savićević, Jarni, Prosinečki, Šuker... na terenu - Brnović, Sušić, Jozić, Hadžibegić...  Teško će mu ovo proći van Vemblija.

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stiletto said:

 

Sančo, Griliš, Maunt je veza da se smrzneš, ali onda mora napolje ili jedan zadnji vezni ili jedan od špiceva.

Sva trojica su bolji i korisnije igrači od Sake, koji je jedan u okeanu prenajhapovanih igrača Arsenala u poslednjih 10 godina. 

 

Nzm šta mi je gore kod Milera onaj promašaj ili onaj bezobrazluk kada je sutnuo slobodnjak, a tehnika suta mu je gora od svih prisutnih ljudi koji su se nalazili na stadionu. 

 

Lev je trebao da ode još posle svetskog. Očigledno da je poodavno trebala promena na klupi Nemaca. Izuzetno dugo je izdržao i dug period je radio dobar posao, pa je zbog toga nije dobio ranije otkaz. Ok nije ova generacija u rangu zlatnih Nemaca, ali nije da ne umeju da igraju fudbal i da moraju da se brane i igraju u formaciji 3 5 1 2 sa ciljem da samo drže loptu u posedu. Stavljanje Wernera u prvih 11 zato što igra u PL je greška. Lev je protiv Portugala izveo sastav i postavio formaciju koja može da igra dobar i kompetitivan fudbal. Nije bilo potrebe da se nešto preterano menja u odnosu na taj sastav. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Xpert said:

Sto se mene tice, nek osvoji ko god hoce, samo ne Englezi. 


Jebem ti zivot kad moram sa tobom da se slozim oko navijanja. 

Nadam se porazu u SF/F na Vembliju i to ako je moguce na penale jer ono, gledati 120 minuta njihova nadanja a onda na kraju patnju na domacem terenu bi bila bas lepa sportska prica.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Najstrašnije je da posle ovako gadne tekme za gledanje mi očekujemo da dan spase meč Švedska - Ukrajina 🙂

 

Nadam se da će moje očekivanje da će to biti jednan od najdosadnijih mečeva biti pogrešno jer u protivnom ćemo "poginuti" danas.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Ne bi me cudilo da bude dobra tekma, mada nisu bas prevelike sanse za to :classic_biggrin:

 

Svedska sa Kulusevskim i Forsbergom vec moze da igra dobar fudbal. Dok su Ukrajinci igrali ovdlican mec protiv Holandije i lep fudbal igrali sa Makedoncima. Brz, brze razmene pasova, kreativan. I jedni i drugi su tu nekge, i jedni i drugi ulaze u mec sa ubedjenjem da mogu da dobiju mec, tako da ako se odluce da se nadigravaju pa ko bolji bice to dobro.

 

Meni nije bila ovo losa tekma Engleska - Nemacka. Tipicna sacekusa pa ko prvi popusti, nadmudrivanje neko kao. Mislim da nije bilo potrebe za to, al lako je sad pricati. I opet 2 gola na mecu :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Xpert said:

Sto se mene tice, nek osvoji ko god hoce, samo ne Englezi. 

 

Mnogo sam ubedacen zato sto su Francuzi ispali. Imaju najslabiju ligu, ne prati je puno a i tesko je naci navijaca njihove reprezentacije. Meni su gotivni zato sto su izmixovali sistem Kanade i SADa, sa tim da jaca veza postoji sa Kanadom. Nemci sa druge strane su se vise ugledali na Amere, ali nema sile da navijam za njih sem ako mi se neka omrazena reprezentacija nadje na drugoj strani.

 

Ostale su reprezentacije cije lige imaju najveci broj navijaca, a tako dobar deo njih navija za repke. Ne znam da li bi mi bilo gore da osvoje Englezi, Italijani i Spanci, a siguran sam da neko od njih osvaja posto ne volim pobednike. Na drugom mestu sam se pokacio sa fanovima Italije, ali jebe me to sto Azar i KdB propustaju cetvrtfinale i moja prognoza da Italijani ispadaju u cetvrtfinalu sigurno otpada.

 

Da se Roben picketina nije usrao na SP 2010, mogli bi i Spanci iako imaju u timu ljigu Busketsa. To sto su osvojili dva EUROa mi je skroz ok i prvi EP mi uopste ne smeta, a kako su se namnozili Katalonci postali su mi odvratni. Kada ih imas u manjem broju to je jos i ok. Sto ih je vise, to se sve gore ponasaju. Cim taj klan oslabi, repka je gledljivija. To je generalno trend u reprezentativnom fudbbalu, da sto su klubovi postajali jaci, davali su vise reprezentativaca i dobijali su jaci uticaj.

 

Cak sam pre desetak dana gledao finale EP 2008 i da vidim da li cu da promenim misljenje o njima, meni je i dalje drago sto je ta ekipa na celu sa Aragonesom dosla do EP. Definitivno najdraza ekipa koja je dosla do titule na EP od 2000 pa na ovamo. U startnih 11 ti igra prvotimac Viljareala i Valensije, Daniel Guiza ulazi sa klupe.😄 A i Fabregasa sam mnogo vise cenio do neke 2009.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...