Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

Cene ulaznica za Svetlanin nastup su bile u rasponu od 6000 dinara (mesta unutra kod šanka odakle skoro i ne vidiš binu) do 25.000 dinara (separei odmah do Svetlane nazvani "na metar od Cece" :lol_2: )

Mislim da su to bile 4.kategorije mesta..navedene cene su za jednu osobu naravno,a razlikovale su se po tome da li se stoji,sedi kao i da li se uz ulaznicu dobije i neko piće ili plata sa hranom..(plata je inače predstavljena za četvoro,a u praksi to pojedu dve odrasle osobe..ono..neko meze)

Ovaj lokal je inače najskuplji u Somboru i inače je praksa da se cene pića podignu za 20% kad je živa muzika..sinoć verovatno i više. Mene pojedini sprdali u fazonu "ti si budala što si za Depeche Mode dao tolko-i-tolko para",a realno svi koji su sinoć slušali ovu štroku su pljunuli približno isto ili čak (dosta) više..ne osuđujem,samo konstatujem..svak je slobodan da svoj novac troši kako želi. Lično,ne bih išao da je gledam i slušam i da je bilo za badava.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicklord said:

Nije samo žena kriminalca, i ona sama je kriminalac

 

Upravo. Ta žena reprezentuje sve najgore i najnakaradnije što dominra u Srbiji posednjih 30ak godina. 

 

 

1 hour ago, Darko said:

Ne znam da li si upoznat sa muzičkim ukusom dotičnog, i on sluša narodnjake po svlačionicama. 

 

 

Beše se hvalio pre par godina na Instagram storiju kako sluša Baju Malog Knindžu u kolima. 

 

 

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prestrogi ste prema profi sportistima. Uglavnom su to teži ljomberi privatno, što je i razumljivo s obzirom na odsustvo vremena za edukaciju i neke fine stvari koje nisu na izvolte, čast izuzecima. 

 

Inače, muzički: Ceca iz bilo koje ere >>> Drake i ostali primerci modernog repa koje uglavnom slušaju NBA igrači

 

Druga je stvar što Ceca nije samo random pevaljka već i etalon apokaliptičnosti ovih prostora al teško da će neki tabač lopte da se upušta sad u takve detalje.

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smrtokapa said:

Ceca Veličković >> Ceca Ražnatović

 

Na više načina.

Imao sam priliku da uživo vidim Cecu Veličković i ona mi je uz onu modelsicu što se bogato udala sinonim za nekog ko 1000 puta lepše izgleda uživo sa minimumom šminke da napomenem.

Sa druge strane Ceca Ražnatović je odron, live utisak .

 

P.S. Menjajte naziv topika, dodajte neke navodnike ili haha ili bilo šta 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Cene ulaznica za Svetlanin nastup su bile u rasponu od 6000 dinara (mesta unutra kod šanka odakle skoro i ne vidiš binu) do 25.000 dinara (separei odmah do Svetlane nazvani "na metar od Cece" :lol_2: )

Mislim da su to bile 4.kategorije mesta..navedene cene su za jednu osobu naravno,a razlikovale su se po tome da li se stoji,sedi kao i da li se uz ulaznicu dobije i neko piće ili plata sa hranom..(plata je inače predstavljena za četvoro,a u praksi to pojedu dve odrasle osobe..ono..neko meze)

Ovaj lokal je inače najskuplji u Somboru i inače je praksa da se cene pića podignu za 20% kad je živa muzika..sinoć verovatno i više. Mene pojedini sprdali u fazonu "ti si budala što si za Depeche Mode dao tolko-i-tolko para",a realno svi koji su sinoć slušali ovu štroku su pljunuli približno isto ili čak (dosta) više..ne osuđujem,samo konstatujem..svak je slobodan da svoj novac troši kako želi. Lično,ne bih išao da je gledam i slušam i da je bilo za badava.

Ja sam dao oko 4000 pre par godina za Brajana Adamsa u Areni a boga mi dao bih i 6000 za Cecu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Prestrogi ste prema profi sportistima. Uglavnom su to teži ljomberi privatno, što je i razumljivo s obzirom na odsustvo vremena za edukaciju i neke fine stvari koje nisu na izvolte, čast izuzecima. 

 

 

Ovo se uvek potencira kad se pomene mužički ukus sportista sa Balkana, ali nije tačno, nisu njima treninzi trajali 20 sati dnevno svaki dan pa da nisu imali vremena za edukaciju ili bilo šta drugo, imali su oni dovoljno vremena ali su potpali pod uticaj sredine tokom odrastanja i sazrevanja pa i nakon toga, kao i mnogi, jer u Srbiji i na Balkanu većinu populacije generalno čine seljoberi pa se to preslikava i na sportiste.  Raduljica je recimo isto morao na treninge, pa mu je muzički ukus normalan. 

 

Edited by Skyglider
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skyglider said:

 

Ovo se uvek potencira kad se pomene mužički ukus sportista sa Balkana, ali nije tačno, nisu njima treninzi trajali 20 sati dnevno svaki dan pa da nisu imali vremena za edukaciju ili bilo šta drugo, imali su oni dovoljno vremena ali su potpali pod uticaj sredine tokom odrastanja i sazrevanja pa i nakon toga, kao i mnogi, jer u Srbiji i na Balkanu većinu populacije generalno čine seljoberi pa se to preslikava i na sportiste.  Raduljica je recimo isto morao na treninge, pa mu je muzički ukus normalan. 

 

Muzicki ukus sportista je procentualno isti kao kod ostatka populacije.

Imas Kalinu i Luku Mitrovica koji su svake godine na Exitu, ostali slusaju sta je u trendu plus narodnjaci. 

  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skyglider said:

 

 

 

Beše se hvalio pre par godina na Instagram storiju kako sluša Baju Malog Knindžu u kolima. 

 

 

 

Ма дајте људи. Све слуша Дончић stan'te pase i ustase 

 

Неки наш лик се смарао. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Big Ticket said:

Ма дајте људи. Све слуша Дончић stan'te pase i ustase

Siguran sam da nije toliko hardkor fan.

 

Ali deluje kao da bi mogao da odsluša Alkos nema perspektivu ili Neću kući, neću ni na pos'o.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Skyglider said:

 

Ovo se uvek potencira kad se pomene mužički ukus sportista sa Balkana, ali nije tačno, nisu njima treninzi trajali 20 sati dnevno svaki dan pa da nisu imali vremena za edukaciju ili bilo šta drugo, imali su oni dovoljno vremena ali su potpali pod uticaj sredine tokom odrastanja i sazrevanja pa i nakon toga, kao i mnogi, jer u Srbiji i na Balkanu većinu populacije generalno čine seljoberi pa se to preslikava i na sportiste.  Raduljica je recimo isto morao na treninge, pa mu je muzički ukus normalan. 

 

Koji psihijatri su se sastali u odredili sta je normalan muzicki ukus i pod kojom sifrom se vodi onaj nenormalni?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Redstar0356 said:

Koji psihijatri su se sastali u odredili sta je normalan muzicki ukus i pod kojom sifrom se vodi onaj nenormalni?

 

štonokaže najveći mančesterski bard, there is no such thing in life as normal:

 

Doduše, on nikada nije imao sreću da kroz čitavo odrastanje bude izložen muzici koju pravi ponosna supruga ratnog zločinca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Inače, muzički: Ceca iz bilo koje ere >>> Drake i ostali primerci modernog repa koje uglavnom slušaju NBA igrači

 

vazi, al na plazi.

..

evo npr, vlatko stefanovski i tocak >>>>>bilo koja spiritualized tjuna

 

sedmorica mladih > blejkova sedmorka

 

rockeri s'moravu > richard cheese

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije problem sto on slusa Cecu, vidjao sam ja njega i na rok svirkama. Problem je nivo bahacenja koje pokazuje svaki put kada dodje u Sombor, problem je sto je generalno gledano seljacina i teski saban. I najveci problem su polukriminalne radnje njega i njegove brace oko hipodroma, iseljenja pijace... O braci da ne pisem.

 

Ako se ikad iz USA vrati za stalno u Sombor, bice gori od svih lokalnih krimosa koji su prodefilovali kroz Sombor prethodnih decanija... 

  • Like 10
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Muzicki ukus sportista je procentualno isti kao kod ostatka populacije.

Imas Kalinu i Luku Mitrovica koji su svake godine na Exitu, ostali slusaju sta je u trendu plus narodnjaci. 

  

 

Pa da, zato sam i napisao, ukusi većinske populacije se preslikavaju većinski i na sportiste. Što se Jokića tiče, pogledaj u kakvoj je sredini odrastao, kakva su mu braća koja su ga vaspitavala, pa šta onda da se očekuje od njega, da ide na koncerte AC/DC i Whitesnake !? Malo teže. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

vazi, al na plazi.

..

evo npr, vlatko stefanovski i tocak >>>>>bilo koja spiritualized tjuna

 

sedmorica mladih > blejkova sedmorka

 

rockeri s'moravu > richard cheese

 

 

bajo mali minđa > death in june

 

direktori > dead kennedys

 

tozovac > bruce springsteen

 

nastavi niz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, A sad said:

Nije problem sto on slusa Cecu, vidjao sam ja njega i na rok svirkama. Problem je nivo bahacenja koje pokazuje svaki put kada dodje u Sombor, problem je sto je generalno gledano seljacina i teski saban. I najveci problem su polukriminalne radnje njega i njegove brace oko hipodroma, iseljenja pijace... O braci da ne pisem.

 

Ako se ikad iz USA vrati za stalno u Sombor, bice gori od svih lokalnih krimosa koji su prodefilovali kroz Sombor prethodnih decanija... 

 

Ajde jel te nije blam ovo da pises?

Kakav nivo bahacenja o cemu pises?

Odakle si ti? ,ajde da vidimo da li si uopste iz Sombora ili pises rekla kazala?

 

Znaci covek otisao na koncert Cece zaigrao i sad je to kao nivo bahacenja?

Ovo potenciranje sta je dobar muzicki ukus,a sta nije je krajnje degutantno.

U Sombor ne dolaze cesto pevacke zvezde.Nedavno kad je bio somborski kotlic Jokic je zaigrao uz neke druge i onda se nije postavljalo pitanje njegovog muzickog ukusa,ali zato kad je Ceca e onda je kao seljak.

 

Inace Jokic se ne ponasa kao krimos kako je ovaj hteo da ga predstavi i to ce vam svi reci.

Pola Sombora narocito deca imaju sliku sa njim zato sto Jokic hoce da se slika.Ne izigrava bahatog serifa.Ne seta se sa telohraniteljima,lik je sasvim obican,znaci sve suprotno i niko nikada ne bi ni rekao da je u pitanju NBA zvezda.

Neki dan su dosli ceski turisti ovde samo da bi ga videli,na kraju su se slikali sa njim cak i popricali bas zato sto je Jokic takav opusten.

 

Cuj polukriminalne radnje sa hipodromom i iseljenjem pijace? Jel ti palo na pamet da mozes biti tuzen?

Jokic je kupio hipodrom naravno da nema  mesta za ono rasulo sto se zove pijaca ,vasar ili kako god,sad su dvesta metara dalje od hipodroma i barem imaju neku halu neki polukrov nad glavama.

 

Koliko zludarih i netacnih komentara se pise po forumima i kako se upljuvase da ga predstave onakvim kakav nije.

Neverovatno kakvi smo ljudi postali slika naseg drustva.

 

 

Edited by miance189989
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam iz Sombora.
Jokići su dobili od grada ono što obični smrtnik nikada ne bi. Pri tome,da jasno naglasim: ono što normalan član društva (a to je onaj koji se pridržava propisa i neće da ih krši zbog lične koristi) ne bi ni trebalo da traži..ako ima svest o nečemu što je opšti interes,javno dobro itd.

Naravno,politička elita je brže-bolje pohitala da im izađe u susret i sa svoje strane je uletela u bezakonje i sama. Što u mojim očima ne abolira Jokiće.

I ne mislim na hipodrom..to je još najmanji problem.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za mene je seljober jer se eksponira tako sto se pentra na stolicu u klubu/kaficu iako je za dve glave visi od svih, visi sa grane bez majice, baulja i peva polugo, na terenu incidentan, pokusava da bude usiljeno duhovit.. Mozda i ne bi bilo toliko bljutava slika sama po sebi ovo sa Cecom aka ne pitaj me za prvu ves masinu ostalo je posteno, da se njegovi drugari i 95 posto kolega ne spremaju da oznoje dresove svojih zemalja da bi doneli radost fanovima kod kuce kojima to puno znaci. 

Braca seljoberi, setaju silikonare, glume patriote sa srpskim dresovima u Usa, a u stvari ih zabole za Srbiju i prvi su da posavetuju Jokica da ne reskira povredu a oni svoju apanazu.

 

Edited by Cavani
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je stvarno najmanji problem to koju muziku Jokić sluša, ili bilo ko drugi. Meni su bile smešne ove fore s Cecinim pesmama koje mu je mogla otpevati i to je to. Njegove su pare pa ako je želeo da "baci" tih 25K na Cecin nastup - ima pravo na to. 

 

Što se tiče ostalog, o tome više znaju forumaši koji žive u Somboru. Ja sam od nekih ljudi iz Sombora čula da su Jokići dobili taj hipodrom na 90 godina (za dž naravno) zahvaljujući SNS-u i da su generalno grad uzeli pod svoje. Takve informacije uvek uzmem s dozom rezerve jer ih čujem iz ko zna koje ruke, mada me ne bi iznenadilo da porodica Jokić ide stopama Đokovića. Plus znamo i da se Nikola nalazio na onim spiskovima poznatih koji podržavaju preCednika i tako to...

Edited by DameTime
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milos 3.14 said:

Rakoč je veliki fan Ajron Mejdena, to mi je bilo iznenađenje, nije mi tako delovao. 

Tako da ja zastupam tezu da su muzički ukusi kod sportista slični kao kod ostatka nacije procentualno gledano 

 

sad cu da zvucim kao klasican kreten uini ali mejdeni su korak do narodnjaka ili su tu

..

recimo, "trchi u brda" je narodnjak par ekselans, ima i trilere i sve.

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...