Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

Svako ima svojih 5min, pa i Aleksandra.
Čist, jeftini populizam ili air ball košarkaškim rečnikom.. I posle se čudimo što vlada ko vlada zadnjih 12 godina.
Ljudi ne bi imali za riblju čorbu i jeli bi paštetu ko god je na vlasti a naročito nema veze s tim kome je Jokić dao (ako je dao) nekakvu podršku.
A mogla je recimo lepo da mu kaže da sutra kad se vrati u Sombor i zatreba mu da hitno odvede dete kod lekara, taj lekar možda ima lažnu diplomu.
Recimo.
Ovako baš svako ima svojih 5 minuta, pa i izvesna Aleksandra.
A onaj po svemu sudeći još 4 svoje, a i naše godine.
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Aleksandra je inteligentna i hrabra žena koja se 30+ godina bori za to da Srbija postane normalno mesto za život. Na ovu temu je napisala bezbroj tekstova.

Edit: nema kod nje nikakvog populizma;upravo obrnuto - gura prst u oko većinskoj Srbiji i govori ono što prosečni Srba ne voli/želi da čuje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Aleksandra je inteligentna i hrabra žena koja se 30+ godina bori za to da Srbija postane normalno mesto za život. Na ovu temu je napisala bezbroj tekstova.


Ako je ova vrsta tekstova njen vrhunac bolje da nije napisala nista. 

Cista patetika, transfer blama. 

Nas narod, to odavno tvrdim, poznaje dva ekstrema - prvi je patetika koja suzu doziva a drugi je pesnica, galama, nered. I jedan i drugi su otrov po drustvo, sta god da je tema.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Samo dok ne dira nase idole. Jbg. Kad prihvatite da i svemocni Jokic ima manu i to veliku u vidu ESENESA  bice vam lakse i necete skakati na ove tekstove koji su na mestu.

 

Cuj napisala neka Aleksandra i to bas protiv ovakvog poteza Jokica.


Jokic meni idol 😄 😄 😄 

 

Takozvani Jokicevci - ujedinite se!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

e pa da, bolje da nista nije napisala
mi ocekujemo samo izuzetnost, ako toga nema, makar na fbooku, ondy bolje da ostane sve ovako a pride i niko nista da ne kaze ( :
Problem je što ova jeftina patetika samo duva u jedra drugoj strani, ili što je još gore, one neodlučne bez kojih su promene nemoguće gurne na pogrešnu stranu. Pomalo vređa inteligenciju.
I s te strane, da zaista je bolje da ništa nije pisala nego ovo.
Da budem maliciozan i kažem nije čudo što se 30+ godina bori za bolje društvo a ono je ovakvo kakvo je.

Ili samo mene jako nervira isto ovo što i Problema sa lg.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja takođe uopšte nisam fan patetike kao stila i više bi mi se svideo neki hladniji analitički tekst sa argumentima poput ovih koje predlaže mister-no.

 

No, s obzirom na nameru teksta i ciljnu publiku - everidž čitalac i eventualno Nikola Jokić na koga je pismo adresirano, koji je takođe everidž čitalac, ne mogu puno da zamerim gospođi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...