Jump to content

GRUPA C - NED, UKR, AUT, MKD


Koje reprezentacije prolaze grupu C?  

16 members have voted

  1. 1. U eliminacionoj fazi će se naći:


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/16/2021 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Ma kakvo pravdanje, ja upravo govorim da se od fudbalera nista bolje i ne moze ocekivati, pa ne znam cemu sad ovoliko cudjenje. Vec vidjeno x puta, kazniti i idemo dalje.

 

Slažem se. Ja isto kažem da sve to treba kažnjavati. Nijesam ja da se od fudbala pravi neko pozorište i da igrači budu neki roboti, ali mora da ide kazna za neke stvari, čisto kao neki primjer. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To "to su ipak fudbaleri" ne sme da se uzima kako nekakvo opravdanje ili nešto što će da ih izuzme.

Ima da trpiš mnogo od društva kad napraviš sranje. Primaš pare za nedelju dana koliko neko dobija za 10 godina intelektualnog rada, sve to na račun tog društva, i te pažnje koju generiše društvo. Taj leverage mora da ima i drugu stranu, onu koja se tiče odgovornosti.

Ako se nisi edukovao o nečemu, i nisi isvešćen, tu je sankcija da te natera da to uradiš.

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Ima svakako dosta psovanja i pogrdnih riječi u mnogim sportovima, ali to se drugačije gleda kad se doda nacionalna, vjerska ili rasna odrednica. Ja bih ga lično kaznio. Mislim da je pretjerao, izgledalo je to dosta agresivno i seljački.

Svakako da je zaslužio masnu kaznu ako je istina da je psovao to što piše u medijima. Ali samo ako postoje dokazi. Znači snimljen je kamerom i ako utvrde da je rekao upravo to neka ga kazne. Ali ne da ka kažnjavaju ko onog Čeha iz Slavije što su kaznli za rasizam bez ikakvih dokaza.

EDIT: Meni je najbolji dio cijele te scene Alaba koji drži Arnautovića za vilicu u stilu "fuj to Rex, fuj to" 😂

Edited by Bugl Khan
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Niko ne napada Arnautovića zato što je nekome opsovao majku, to se dešava na svakoj utakmici i to nema nikakvog razloga kažnjavati, napadaju ga sa razlogom ako je nekome opsovao *ptarsku (ili četničku, ustašku, crnačku itd) majku, što je velika razlika jer sadrži elemente šovinizma.

Edited by Neme
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treba kazniti Aranautovica sto je ispao glup, jer je Alioski poznat kao provokator i u Premijer ligi. Provocirao je i nase i strane igrace. A bilo je trashtalka i kod 2.gola Austrije.

 

https://www.espreso.co.rs/sport/fudbal/794033/pljuvanje-i-plazenje-u-najjacoj-ligi-sveta-u-centru-skandala-igrac-lidsa-albanskog-porekla-video

 

 

Ima i ovo

 

 

Onda ima i ovo.

 

Spoiler

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Klotzen said:

Znači kada naši dignu tri prsta u utakmicama sa bilo kim od komšija treba da ih kažnjavaju ? Naravno da je provocirao ali nije to uradio tako što nas je vređao nego tako što je istakao svoj nacionalni simbol. Veći je problem što se neki od nas vređaju na tako nešto.

 

Ma jeste nije uradio da bi vredjao, samo pokazuje simbol velike Albanije tek onako. Iz zajebancije. Na utakmici protiv nas, onako slucajno.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

 
A psovanje inace nije agresivno i seljacki, i fudbaleri su dziberi od prekjuce, pre toga to sve bio skolovan i fin svet [emoji6]
Pa naravno. Eto, Sokrates (ne onaj od pre dva milenijuma) je bio dr. medicine.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, bistru vodu mutim said:

 

Nisam ni obratio pažnju hahaha.

 

  Hide contents

Surname Arnautović is derived from the word "Arnaut", an Ottoman term used to denote Albanians.

 

 

Nije se citala lektira u srednjoj.😁

Edited by Ta'veren
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

nekad se provokator na fudbalu kaznjavao dizanjem u aut zajedno sa loptom, prethodno mu malo daš fore da se rastrči. kad prebroji svoja rebra i zblobove zaboravi na provokaciju. ovi danas ko starlete u zadruzi laju i plaze se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Stiletto said:

Tebi Vinko Coce neki rod? 😀

 

Haha, nije, mada nema on veze s ovom pjesmom koliko znam (to su Dubrovački trubaduri čini mi se), vjerojatno si pomiješao sa "Kada umren umotan u bilo".

 

Off - Kad već spomenu trogirskog slavuja, ovo mi je najjača navijačka sa ovih prostora

 

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bistru vodu mutim said:

 

Haha, nije, mada nema on veze s ovom pjesmom koliko znam (to su Dubrovački trubaduri čini mi se), vjerojatno si pomiješao sa "Kada umren umotan u bilo".

 

Off - Kad već spomenu trogirskog slavuja, ovo mi je najjača navijačka sa ovih prostora

 

  Hide contents

 

 

 

Šta da radim, čim čujem dalmatinski naglasak i bila boja prva asocijacija mi je Vinko :64:

 

Trubaduri nisu za stadion, njihova muzika je La Musica di Notte...

 

Spoiler

Znam, znam, Dok palme njišu grane... ali to je Đevalhudinov prepev, original peva Miki Jevremović, Kad jesen opet dođe.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ukrajina mora rutinski da rješava ovakve utakmice. Pokazuju aljkavost i ponovo prave velike greške. To će doći na naplatu protiv neke jače selekcije. Šteta za penal Malinovskog, bio je možda i najbolji igrač na terenu. 

 

Makedonija je stvarno skromna ekipa. Oni su u nekoj svađi sa loptom. Jedino mi se dopada Bardi, on je pismen igrač, ima dobru loptu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...