Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

42 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Nego je igrao 3 sezone u EL napredovao svake pa je naglo odlucio da bude second unit u EK?Nakon toga Uniks ga takodje ne produzava?Statistika mu takodje ne ide konstantno uzlaznom putanjom nego osciluje iz sezone u sezonu.Gde je to napredovao,po kojim parametrima?

 

Podsetnik da je Hol apsolutno vladao EK kao plej,po mecu proizvodio 22 poena iz pika!Vise od Markovica i slicno kao Teo pa smo ga videli u EL kako igr...pokusava da igra*.

Od trenutka odlaska od nas do sada napredovao je u svakom segmentu. Dovoljno. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dragan Mićić said:

Isao sam danas da isporucim rakiju i nekim ljudima blizim kosarkaskoj sekciji. 
 

Vesti koje sam cuo su takve da ako dodje Volters mos’ se ljubimo u dupe.

 

44 minutes ago, Crni said:

O-ooo, ona i ja, oo-o i ja i ti, u koktelu ljubavi.

Priznaj da si ti odgovoran za ovakvo ponašanje druga Crnog? Da se nije i Jokara odradio tvojom radžom, pa ne može da hoda.

 

Crni, brate, nisi na semafor partiju sa Jokarom! Ovo je forum, foruuuum 😄

Edited by Liska Manjina
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Walters je u svojoj igri apgrejdovao samo dva segmenta: samopouzdanje i šut za tri u Uniksu, koji mu je na uzorku od samo 16 tekmi ipak rekordan u zadnjih 6 sezona (43,3%).

Umeo je on prošle sezone i da zabije 17 poena CSKA i dok je bio u Panati 23 poena Feneru. 

Naš problem je što bi imali tandem jako limitiranih plejeva po pitanju razigravanja a potankih u odbrani.

Obojica su više pretnja po koš iz više pozicija a manje pass-first plejevi. Asisti su im, posebno Waltersu baš školski i daleko od kreativnih. 

Nejtovi prodori do kraja se uglavnom završavaju samo na dva načina i oba se mogu nazvati visoko rizičnim: Flouter i polaganje visoko o tablu jer ne može da izdrži kontakt iako sam upravo saznao da je za 3cm viši od Ivanovića :smiley33:... (neverovatnih 193cm). A ne bi mu dao da mi skine kofer sa ormana kada se spremam put Tasosa.

Paralela sa Pefijem je već brutalna po pitanju kompatibilnosti sa Džonijem.

Pefi pored jedno 500cca kubikaže preko...baca preozbiljne asiste i proizvodi jeftine poene. 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Nisam ispratio da je Aleksej Nikolic potpisao za CZV? 😄

1 minute ago, Wingwalker said:

Naš problem je što bi u tandemu sa Aleksejem dobili jako limitiran par plejeva po pitanju razigravanja visokih.

...

Nejtovi prodori do kraja se uglavnom završavaju samo na dva načina i oba se mogu nazvati visoko rizičnim: Flouter i polaganje visoko o tablu jer ne može da izdrži kontakt iako sam upravo saznao da je za 2cm viši od Nikolića :smiley33:... (neverovatnih 193cm). A ne bi mu dao da mi skine kofer sa ormana kada se spremam za moraka.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako bude pogodak onda je radonja magic selection
ako je promasaj onda covic nek se tornja u zeleznik
eto resio sam vam to
Ha ha, loš je primer.. Opštepoznato je da je Sofo doveden na Čovićevo insistiranje i pored Radonjinog skepticizma. Tako da iako je rečeno sa velikom dozom ironije možda i sarkazma u ovom slučaju je pogodak pravo u metu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wingwalker said:

Walters je u svojoj igri apgrejdovao samo dva segmenta: samopouzdanje i šut za tri u Uniksu, koji mu je na uzorku od samo 16 tekmi ipak rekordan u zadnjih 6 sezona (43,3%).

Umeo je on prošle sezone i da zabije 17 poena CSKA i dok je bio u Panati 23 poena Feneru. 

Naš problem je što bi u tandemu sa Aleksejem dobili jako limitiran par plejeva po pitanju razigravanja visokih.

Obojica su više pretnja po koš iz više pozicija a manje pass-first plejevi. Asisti su im, poesbno Waltersu baš školski i daleko od kreativnih. 

Nejtovi prodori do kraja se uglavnom završavaju samo na dva načina i oba se mogu nazvati visoko rizičnim: Flouter i polaganje visoko o tablu jer ne može da izdrži kontakt iako sam upravo saznao da je za 3cm viši od Ivanovića :smiley33:... (neverovatnih 193cm). A ne bi mu dao da mi skine kofer sa ormana kada se spremam put Tasosa.

Paralela sa Pefijem je već brutalna po pitanju kompatibilnosti sa Nikolićem.

Pefi pored jedno 500cca kubikaže preko...baca preozbiljne asiste i proizvodi jeftine poene. 

 

Jest al zato u VTB 25,9% za tri.Obrni okreni on je tu negde,isti igrac,iste brojke.

 

Svakako nama ne odgovara po kompatabilnosti i manjka ludosti da se baca za lopte protiv Zeljka i future dok ga navijaci doslovno pljuju.

 

Dakle nama treba ili ekstra fit za ekipu ili ekstra igrac sam po sebi ili solidan igrac lude glave i krvavih kolena.Nejt jednostavno ne ispunjava nista od toga ako se upari sa Ivanovicem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

 

Priznaj da si ti odgovoran za ovakvo ponašanje druga Crnog? Da se nije i Jokara odradio tvojom radžom, pa ne može da hoda.

 

Crni, brate, nisi na semafor partiju sa Jokarom! Ovo je forum, foruuuum 😄

Znas kako. Ja samo donesem robu uzmem novac. Robu konzumiraju kada se ja odaljim. Sto se kaze “drzi vodu dok majstori odu” 😂

 

Za posledice ne odgovaram. Tako da je mozda drug Crni naceo flajku u ove vrele dane 😁

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

Mi nismo nikoga potpisali vise od mesec dana.

Cisto sumnjam da je to povezano.

Ma kakvi povezano, ljudi bukvalno prave pricu gde je nema. Kad potpisemo igraca kog zelimo, i kod mozemo da platimo, tad ce se objaviti. 
Cujes ima veze sa Serifom, pa smesno.

 

Drugo, uopste mi nije jasno da se plakalo na Stefana Markovica a Walters je vecini ok. Dva limitirana igraca s tim da se limiti Markovica mimoilaze sa limitima Dzonija, a Voltersovi su isti prakticno.

 

lik nam je bio drugi plej, i to prosecan, korektan recimo i to mu je mera. Sad je odjednom dobro resenje za prvog 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

...lik nam je bio drugi plej, i to prosecan, korektan recimo i to mu je mera. Sad je odjednom dobro resenje za prvog 

 

upravo tako...

Na neku foru zadržimo Nnoka, čak se i rešimo Simketa i zamenimo Kuza krštenim centrom i na sve to uparimo dva (vidi samo koš) druga pleja. Da si izedeš jajca od smislenosti.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

lik nam je bio drugi plej, i to prosecan, korektan recimo i to mu je mera. Sad je odjednom dobro resenje za prvog 

 

Isto tako je bio prvi plej Žalgirisa i njihov drugi najbolji igrač posle Brendona Dejvisa u sezoni u kojoj su igrali četvrtfinale EL (uzgred, prva četvorka im je bio Vajt).

 

Ovde se baš ide iz krajnosti u krajnost, ljudi kao da nisu svesni šta je Zvezda u evropskim okvirima... Nije Volters neko spektakularno rešenje, daleko od toga, al' nismo ni mi spektakularan klub ama baš ni po čemu. Kao što @Markoss reče - to nam je mera, jbg.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ridji said:

Meni stvarno nije jasno kako klub može da funkcioniše, tj da se radi na planiranju i pravljenju igračkog kadra ako se ne zna ko će upravljati tim klubom od jeseni. 

 

Zasto ti je cudno? Pa kako funkcionise FKP sa nelegalnom vodecom strukturom (ako "profesor" govori istinu i ako sam ga dobro razumeo)?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Guru said:

 

Isto tako je bio prvi plej Žalgirisa i njihov drugi najbolji igrač posle Brendona Dejvisa u sezoni u kojoj su igrali četvrtfinale EL (uzgred, prva četvorka im je bio Vajt).

 

Ovde se baš ide iz krajnosti u krajnost, ljudi kao da nisu svesni šta je Zvezda u evropskim okvirima... Nije Volters neko spektakularno rešenje, daleko od toga, al' nismo ni mi spektakularan klub ama baš ni po čemu. Kao što @Markoss reče - to nam je mera, jbg.

 

Nismo mi spektakularan klub svakako ali smo ipak uspevali da dovedemo Lorenza Browna, Jordana Loyda, Quinceya Millera, pa što ne bismo probali i nekog ko ima veći upside od Woltersa.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ridji said:

Meni stvarno nije jasno kako klub može da funkcioniše, tj da se radi na planiranju i pravljenju igračkog kadra ako se ne zna ko će upravljati tim klubom od jeseni. 

Pa i u drugim klubovima postoje izbori za predsednika ... ništa se tu ne menja, svi rade svoj posao.

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nismo mi spektakularan klub svakako ali smo ipak uspevali da dovedemo Lorenza Browna, Jordana Loyda, Quinceya Millera, pa što ne bismo probali i nekog ko ima veći upside od Woltersa.

Rekao bih da smo kroz Kalinu kvotu igrača tog kalibra koji pominješ za ovu sezonu već ispunili. Što neko reče, Volters nam je mjera, što, mislim, i ne mora da bude toliko loše.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...