Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Jednom odavno, rekoh vam da dejo bas voli nejta. Cak mogu reci i obozava i da mu je omiljeni stranac (Djenku u klubu niko ne racuna kao stranca).

Da je Dejo ostao onda kad je otisao, Nejtov bi sigurno bio prvi produzetak ugovora.

Ovaj potencijalni potpis me zato ni malo ne iznenadjuje, a jos pogotovo kad znam da je ljubav obostrana.

Nisam veliki fan kambekova (a mozda i deksa milovanovic i piksi kovacevic nisu najbolji primeri povrataka), ali opste je poznato da Dejan najbolje funkcionise u poznatom okruzenju, tako da u tom slucaju, nemam nista protiv.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 21
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 

11 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Kakav CV,kakva imena.Hocu (hocemo) kvalitet, ne zanima me ni ime igraca ni liga iz koje dolazi.

 

Nejta sam gledao kako se muci u Uniksu u EK prosle sezone,gledao sam ga i u Zvezdi i nije nam bila neka igra pod njegovom palicom.

 

Pogledaj mu statistiku u Evropi,sve je bledji sto je jos gore,72% bacanja skorerski orijentisan plej...a veliki kamenjari Markovic i Jovic oko 69%...

 

Ne znam da li ljudi shvataju kakav nama iskorak treba sledece sezone,ili top 8 ili pobediti Partizan u seriji.A ako Zeljko bude radio kako zna oni su (moze se diskotovati)top 8 el ekipa(racunajuci i van sportsku moc Partizai).

Nejt ne donosi ni fajter stav ni kvalite za te zadatke.

 

Na kraju krajeva ja ne vidim zasto ne mogu da se upare Markovic i Jovic jer su slicni a mogu Nejt i Ivanovic?

 

 

Mi sveukupno imamo u rosteru jednog ipo igraca koju pravi sebi poene u EL->grubo gledano treba nam dobar asisttent i dobar floor general,to Nejt nije....

 

Kao slag na tortu dolazi to sto je stvarno opet polovni povratnik,el klub nema skauting tj skauting nam je lista 10 igraca i Misko.Ja sam ubedjen da na svakom forumu uvek budu bolja resenja od ovakvih.

 

Zakljucak ovog kilometarakog upisa nije da je Nejt krs nego da on nama nije potreban kao prvi plej a ako je drugi onda znaci da je Ivanovic sto je opet tanko za nase ciljeve...

 

 

 

 

Pa dobro, ako je kvalitet najvažniji, onda tu neče biti problema. Može se razgovarati o tome dal nam treba takav profil plejmejkera ili ne, ali kvalitet je nesporan.

 

Neznam dali ti shvataš da se trofeji ne osvajaju u predsezoni. Mi ove sezone nemožemo da pratimo Partizan u dovođenju zvučnih imena, a i greška bi bila da paničimo i izskačemo iz svog sistema, samo zato što su oni doveli skupe igrače. Mi idemo na oprobanu metodu, gde če se sastaviti kompaktan tim, rasti kroz celu sezonu i biti najjači kad bude najbitnije. Pokazao je Dejo u više navrata da to može, a ja vjerujem da može i sada.

 

Pa Nate je upravo to. Dobar asistent i floor general. Ustvari odvisno za šta neko koristi ovaj termin. Ja ga razumem kao nekoga ko je jak na lopti, dobar asistent, organizator igre, ume da postavi napad i vidi saigrače u povoljnim situacijama a samim tim im pomaže da budu bolji.

 

 

8 hours ago, Manu said:

Ocigledno da zaista Radonja potpuno sam dovodi pojacanja.

Kod njega u opticaj dolaze samo igraci koje je do sada trenirao i ni makac dalje.

 

Malo se preteruje. Jasno je da voli igrače sa kojima je več dobro sarađivao u prošlosti (a takih na sreču ima više nego neki drugi treneri). Ali da je toliko rigidan u tom pogledu, na dvojci bi mu još uvek loptu drvio Aleksa Popović.

 

Kad se podvuče crta, meni opet draže da se dovode povratnici koji su igrali dobro, nego da se menja kao na traci sa 15 doselekcija po sezoni.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uh, Floaters je dobar dećko i sve, ali nisam baš lud za njim kao igračem. Solidan u svemu, ni po čemu specijalan, nit je neki dodavač, nit je neki šuter, defanzivno prilično limitiran skromnim fizikalijama, solidan napadač overall ali teško upada u neka ludila. Na sve to, ne deluje mi naročito kompatibilno igrački sa Džonijem. Nema mi baš neke logike ako smo tražili profil igrača poput Pefija/Jovića, Wolters je skroz drugi tip igrača. Nadam se da je patka.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Pa Nate je upravo to. Dobar asistent i floor general. Ustvari odvisno za šta neko koristi ovaj termin. Ja ga razumem kao nekoga ko je jak na lopti, dobar asistent, organizator igre, ume da postavi napad i vidi saigrače u povoljnim situacijama a samim tim im pomaže da budu bolji.

ja se nejta uopste ne secam tako

cini mi se da je on tu bio neki 2nd unit vodja, koji je prvenstveno gledao kos...sa ne bas visokom efikasnoscu

nedovoljno brz/jak da na prodoru ide do samog kraja, zato i uzima toliki broj floutera, koje kod nas nije bas pogadjao u visokom procentu

sporadican suter za 3, i ne bas sjajan asistent

pamtim ga eto kao neku zujalicu sporadicnog ucinka

 

priznajem da ga posle kkcz nisam mnogo gledao, ali ako je i dalje na slicnom nivou, to mi deluje prilicno tanko

i slabo kompatibilno sa dzonijem

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

koliko ruki od 26god moze da napreduje, a koliko je to vec formiran igrac sa svojim prednostima i manama?

Moze. Adaptirao se na evropsku kosarku, stil i na jake utakmice. Pa igrace uce i napreduju tokom citave karijere. To sto je iz EL ekipe presao u EC, ne znaci da je los igrac i da nije napredovao. Svaki segment iz igre mu se poboljsao iz vremena dok je igrao kod nas. Elegantni plej koji uz pravu ulogu moze biti lider.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Ne znam...mozda adminu te stranice odgovara Doncic, evo jos nije produzio sa Dalasom, a znamo da je Zvezdas...pa mozda on valja, kad ni jedan drugi ne valja gospodinu adminu u usta ga rljava bas...

 

Dokle ide taj bezobrazluk... Ako valja treneru onda ticu i u cose!

Valjao je i Sofo treneru svom.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Predragdjape said:

Moze. Adaptirao se na evropsku kosarku, stil i na jake utakmice. Pa igrace uce i napreduju tokom citave karijere. To sto je iz EL ekipe presao u EC, ne znaci da je los igrac i da nije napredovao. Svaki segment iz igre mu se poboljsao iz vremena dok je igrao kod nas. Elegantni plej koji uz pravu ulogu moze biti lider.

Nego je igrao 3 sezone u EL napredovao svake pa je naglo odlucio da bude second unit u EK?Nakon toga Uniks ga takodje ne produzava?Statistika mu takodje ne ide konstantno uzlaznom putanjom nego osciluje iz sezone u sezonu.Gde je to napredovao,po kojim parametrima?

 

Podsetnik da je Hol apsolutno vladao EK kao plej,po mecu proizvodio 22 poena iz pika!Vise od Markovica i slicno kao Teo pa smo ga videli u EL kako igr...pokusava da igra*.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi treba da razumeju samo jedno, a to je da se, kada se dovodi igrac, dovodi se onaj koji najvise odgovara treneru OD IGRACA KOJI SU DOSTUPNI FINANSIJSKI.

 

Dakle taj Sofo je verovatno bilo najbolje dostupno u tom trenutku. Ono, bilo je boljih, ali za milion evra po sezoni.

 

Prema tome mor navijanje les kenjanje i sve ok.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Meni ovo deluje da mi nikoga ne mozemo da dovedemo 😕

Znaci Radonja ostavljen na braniku kalisa, sve sam radi...

Teski dani.

 

Konacno smo docekali da trener radi sam svoj posao i bira igrace po zelji, bez icijeg mesanja. Uzivajmo u tome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...