Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, Wingwalker said:

Sada nam valja pokrenuti taktiku ''Fake tenks & tomahawks''. 

Pustimo vest da smo Andjušiću poslali ponudu na 600K za dve sezone, pa nek nam ga otmu za osamsto iljada.

 

 

Gagić ključno pojačanje od kojega nam zavisi čitava sezona. Ponuda $960k (ili koliko se več pričalo tad za Mwilla) po sezoni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wingwalker said:

Sada nam valja pokrenuti taktiku ''Fake tenks & tomahawks''. 

Pustimo vest da smo Andjušiću poslali ponudu na 600K za dve sezone...

...pa nek nam ga otmu za tričavih osamsto iljada.

 

Tazbina zadovoljna - potpisace. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Ne kontam poentu ali kako god.Cuo sam od grobara ove informacije sta je tu cudno.Pitao je lik da li je to od ove instagram stranice insajder,rekao sam da nije od njega vec mi je rekao neko od grobara.Ne kontam problem ali nebitno

Ma, kakav problem… lik koji te pitao je komsija provokator, zato sam i ispravio.😃

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Laki21 said:

Tačno je ovo za Avramovića, dobio bolju ponudu od komšiluka. No ni naša nije bila 200K nego malo veća.

Druga da prva je bila 200,za drugu ne znam tacno koliko je bila pa nisam ni zeleo da lupam,svakako obe su odbijene.

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Nakon ovih najnovijih BATovca, kako čovek da ne bude ponosan na nekoliko vezanih titula u aba ligi i domaćici. Namerno kažem nekoliko jer je kuknjava bila na sve strane kako smo državno mezimče, a prekoputa se sipalo šakom i kapom, drago mi je da konačno postoji neki čvrst dokaz koji se ne može opovrgnuti (kao da nije dovoljan dokaz dovođenje najboljeg evropskog trenera), naravno da je naš mentalitet takav da je lakše okriviti pijane Arape, komšiju kako ti podmeće nogu kad god stigne nego sopstvenu nesposobnost. I opet naglašavam nekoliko jer je nekoliko mnogo manje od 13 kada su komšije jako trenirale, a mi igrali u dresovima bez ijednog sponzora, jedna od tužnijih slika u našoj istoriji.

 

I zato je ponos veliki i biće još veći nakon još jednog Kalemegdana u junu!

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2021 at 5:02 PM, Tamburinjo said:

Radonjic treba da radi da sastavi tim od 12 ratnika

a ne da se ponavljaju prethodne sezone sa 20 medioriteta od kojih se svaki ceka po 4 meseca da odigra jednu dobru partiju. Ako im nije dovoljan motiv da samozvanu instituciju posalju

opet u rikverc onda nek promene profesiju. 

Odlicno je poceo sa nagovaranjem Simona da odradi ugovor i dovodjenjem Luke. Verujem da ce i Kuzmic da poprilicno doprinese toj ratnickoj ekipi. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Odlicno je poceo sa nagovaranjem Simona da odradi ugovor i dovodjenjem Luke. Verujem da ce i Kuzmic da poprilicno doprinese toj ratnickoj ekipi. 

Ako i prihvatimo okolnost da je Luka standardna Miškova biznis kompenzacija ''...uz zejtin ide i pumpa za biciklo'' ostaje nam ovaj strukovno besmislen potez potpisivanja Simketa i usporavanja napretka Lazarevića kao šanse da najzad odškolujemo i stavimo na završni ispit domaću zamenu za Lazića. Eto i Šegi je od ,, ne spuštaj loptu na parket '' dogurao do igrača koji donosi poene iz prodora, iskreira nešto i za sebe i već dobrano zaeban sa loptom u tranziciji. Ovaj Dobrićev coast 2 coast nakon ukradene protiv Mege u Lakijevom mix-tejpu je hajlajc njegovog apgrejda koji može da dodje samo uz ozbiljan rad i strpljenje kluba. Simke da celo leto provede u Megi vežbajući sa njima tu istu kontru...na prvoj tekmi bi napravio korake u paketu sa faulom u napadu. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Laki21 said:

 

 

Laki, sad mi je drato što ti nisam poslao snimak. Sa mojim glasom bi ovo usrali načisto. Savršeno :Hail: 

 

Pretpostavljam da je Bojana ženski vokal, pokidala! :lol_2:

  • Like 8
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...