Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

14 minutes ago, Laki21 said:

Jbt Simon će se razvlačiti kod nas ko Novica u Partizanu.

 

malo je degute kriviti igrača što ga klub potpisuje iz sezone u sezonu. 

osim x-fajls teorija da simon ima radonjine i čovine slike u vrelom zagrljaju, treba prevaliti u glavi da klub želi ovog igrača i veruje da može da bude nekakav šraf u pobedničkom sastavu.

 

daklem, izvol'te po čovi (jer radonjić nikada nije odgovoran za sastav) a ne po simonu. on čovek radi ono što ume, koliko ume.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Vraćanje Luke Mitrovića već dovoljno govori o nekim ambicijama, a ako i Simon ostane, čak još i više... Kuza ne bih više ni komentarisao. Ako je to tačno, trebalo je i Hola da ostave, a ne da šatro jure Jovića... pa da vidimo dokle bi nas dovela "krvava kolena"... Još jedno 17. mesto u EL, možda i fenjer ako se niko ne rapadne... Nama treba neki rezultat u EL, i to sledeće sezone, ako mislimo da i dalje budemo tu... Jbg ni "radonjizam" nije svemoćan da uvek od govana napravi pitu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je iskreno drago sto je dosao Zeljko u KKP, zelim titule protiv najboljih a ne kao poslednjih par godina da zaboravljam kad i sa kim igramo cim se zavrsi aba sezona. 'bes finale protiv Mege ili FMP-a.
 
Dva drzavna kluba, naravno da cemo nekad mi a nekad oni imati veci budzet. One price o aparthejdu, vezanim rukama, avangardi, vecitoj opozicicji su i onako mogle da prolaze kod klinaca ili retardiranih likova, dok ljudi koji plasiraju takve budalastine kao sto je Tegi se vozikaju sluzbenim kolima.
Svi mi to volimo, ali za početak Robija mora prvo Megu da prođe pa da vidimo..
Link to comment
Share on other sites

Just now, Issey said:

... Jbg ni "radonjizam" nije svemoćan da uvek od govana napravi pitu...

 

ja sam mislio da radonjizam pravi ovu pitu, pošto više nema ćelave prevare ali očito je da čova uvek preuzme uzde kada radonjić dođe da trenira. jednostavno, svima veruje osim najtrofejnijem treneru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Opravdava se Simonov ostanak, kroz pricu, pukli smo, svi novci idu Partizanu, a ostaje dobrica Simon da pomogne klubu 😄

 

U potpunosti se slazem sa Fenderom, zaista nema potrebe da se dele takvi nebulozni tekstovi, te price za malu decu, nisu za realne navijace.

 

Nego, da cujemo, koliko vas je pevalo Dobricu 😄

 

Ja sam jutros ravno 30min 😄

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

Biće nas desetak.

 

Kako da bude naslov klipa?

 

1. Shaggy gonna wild

2. Šegi gonna wild

3. Oggy gonna wild

4. Ogi gonna wild

 

5. ...?

 

Ispalio sam te bratac, pokusao sam ali nisam se snasao najbolje 😞 A i iskreno pesma mi je slabo poznata, ne slusam konkrentno ove muzike, pa ne bih da se obrukam 😞 Nemoj da mi zameris, pls, ljubi brat.

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 said:

Biće nas desetak.

 

Kako da bude naslov klipa?

 

1. Shaggy gonna wild

2. Šegi gonna wild

3. Oggy gonna wild

4. Ogi gonna wild

 

5. ...?

 

Možda bi "gone" u ovom slučaju bilo primernije od "gonna". U zavisnosti od toga šta si hteo da kažeš. Recimo Šegi gone wild bi bilo na foru, Šegi je poludio/otrgo se kontroli (u nekom pozitivnom smislu). Dok bi Šegi gonna wild značilo da če tek da poludi, ili da ima u planu da poludi.

 

Čisto jedno laičko zapažanje. Možda i nisam u pravu, ali čini mi se da je tako. Neka me popravi neki jači lingvista 😄

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Ispalio sam te bratac, pokusao sam ali nisam se snasao najbolje 😞 A i iskreno pesma mi je slabo poznata, ne slusam konkrentno ove muzike, pa ne bih da se obrukam 😞 Nemoj da mi zameris, pls, ljubi brat.

 

Gde ti je želja da pomogneš klubu sad kad je najteže.

Meni je Laki objasnio da se moje mumlanje ustvari neće ni čuti. Samo pravi gužvu.

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Biće nas desetak.

 

Kako da bude naslov klipa?

 

1. Shaggy gonna wild

2. Šegi gonna wild

3. Oggy gonna wild

4. Ogi gonna wild

 

5. ...?

Mora Gone Wild, pošto se već desilo, kao što je L'Imperatore objasnio. Osim toga, nije baš srećno rešenje koristiti wild kao glagol (što bi bio slučaj uz gonna). Nepotrebno i nerdovsko objašnjenje, ali eto.

Edited by Сандро Лаки Ђентиле
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Maverick88 said:

Nase potencijalno pojacanje Avramovic koji je odbio nasih 200k po sezoni je dobio od komsija ponudu na 1+1 sezonu 300k po sezoni.

Sada nam kao nejakima u fajtu sa silom i nepravdom valja pokrenuti proverenu taktiku

''Fake tenks & tomahawks''. 

Pustimo vest da smo Andjušiću poslali ponudu na 600K za dve sezone...

...pa nek nam ga otmu za tričavih osamsto iljada.

Edited by Wingwalker
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Valensija said:

Ispravnije je da mu ovako odgovoris.😃

Ne kontam poentu ali kako god.Cuo sam od grobara ove informacije sta je tu cudno.Pitao je lik da li je to od ove instagram stranice insajder,rekao sam da nije od njega vec mi je rekao neko od grobara.Ne kontam problem ali nebitno

Edited by Maverick88
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...