Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

16 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

luka/simon verovatno najgori par cetvorki u EL ikada

 

Ne postoji izraz koji bi dovoljno opisao koliko je to lose, ali zaista vjerujem da ce doci koliko toliko ozbiljan igrac koji ce uzeti 25 mpg na 4.

Edited by Sector
Link to comment
Share on other sites

Mnogo bre kukate, cigani. Šta ste mislili, da smo preplaćeni na regionalne titule i da sve vreme najjači rival treba da nam bude EC Budućnost ili neki Matović/Čanak tip dunstera na klupi rivala? Lokalne titule moraju da se zarade ovog puta, a ja verujem u Dejana Radonjića nakon svega. Pa i ako ispušimo, znam da će svako propišati krv da nas skine sa regionalnog trona. Osim toga, nas zanima Evroliga i da konačno odigramo tamo sezonu koja se takmičarski neće završiti pre nove godine. 

 

Ja verujem da ćemo imati sasvim dobar tim, spreman da ispuni ciljeve za predstojeću sezonu. 

 

Što bi rekli nekad davno: puna podrška stručnom štabu i igračima!

  • Like 13
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

pa i nemaju skoro nista zajednicko

lazarevic bi mozda i mogao da igra neke kosarke

simon moze da igra ulogu skretnicara, kao i vec deo prosle sezone

bukvalno wtf potez koji u dobroj meri odredjuje celu sezonu

luka/simon verovatno najgori par cetvorki u EL ikada

Jbg nesto zavisi i od finansija,mi moramo dosta novca sad da damo na centra mozda cak i vise od planiranog za Noka,dace se sigurno dosta novca i za pleja bio to Jovic ili neko drugi a i Ivanovic nije dosao za dzabe sigurno,plus zamena za Loyda isto ce da kosta.Ja samo znam da DR vec sezonama veci aspekat stavlja na tog centra i pleja jer mu se i igra zasniva na 2 na 2 u vecini slucajeva.Sto ove sezone smo imali bolje cetvorke MJK i Simon Davidovac pa sm9 se borili i to bez krstenog pleja i krstenog centra do pred kraj sezone kada je Noko proigrao.Najlakse je kukati i popljuvati Simketa ,Jovica isl.DR zna sta mu treba sigurno ali zna i sa koliko novca raspolaze i sigurno nece dovoditi nesto po svaku cenu pa makar imao kako ti kazes najgore cetvorke na svetu.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Jbg nesto zavisi i od finansija,mi moramo dosta novca sad da damo na centra mozda cak i vise od planiranog za Noka,dace se sigurno dosta novca i za pleja bio to Jovic ili neko drugi a i Ivanovic nije dosao za dzabe sigurno,plus zamena za Loyda isto ce da kosta.Ja samo znam da DR vec sezonama veci aspekat stavlja na tog centra i pleja jer mu se i igra zasniva na 2 na 2 u vecini slucajeva.Sto ove sezone smo imali bolje cetvorke MJK i Simon Davidovac pa sm9 se borili i to bez krstenog pleja i krstenog centra do pred kraj sezone kada je Noko proigrao.Najlakse je kukati i popljuvati Simketa ,Jovica isl.DR zna sta mu treba sigurno ali zna i sa koliko novca raspolaze i sigurno nece dovoditi nesto po svaku cenu pa makar imao kako ti kazes najgore cetvorke na svetu.

lazarevic je jeftiniji od simona, tako da opet ne vidim poentu

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Maverick88 said:

Jbg nesto zavisi i od finansija,mi moramo dosta novca sad da damo na centra mozda cak i vise od planiranog za Noka

 

Znači, Noko baš 100% odlazi?

Znam da ima par dana da se to čulo ali, nikako da se ozvaniči, pa se sve nadam da bi mogao da ostane. 

Link to comment
Share on other sites

Moj je utisak da je Zvezda bacila zadnje dve sezone. Jednostavno, jako se lose radilo. Rezultati su tanki a zalihe u vidu kompaktnog tima ne postojji. Sada kada se stvari menjaju u vidu konkurencije sav nezdrav zivot kluba unazad dve godine izlazi na povrsinu i kao posledica bas toga imamo ovaj uslovno receno nemir koji ispoljavamo u stavovima. Naravno posle skupstine kluba znace se dosta toga. Verujem da imamo zdrav i kvalitetan odgovor na desavanje oko nas. Nismo pijani milioneri ali svakako cemo morati da se dodatno kao klub aktiviramo u obezbedjivanju uslova za "Kalemegdan u junu".... Zanimljivo je da ce komsije kao domacini igrati u Areni. Pravi su vagabundi iz sezone u sezone menjaju mesta stanovanja. Iz hale u halu. .. 

Edited by suptil
  • Like 19
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dok ne kompletiramo roster, mali isecak iz pripremnog meca Zvezde koji se igra bez prisustva kamera, ali je obezbedjen radio prenos.

 

... " Sjajna odbrana Simonovica, mase rukama ispred lica sutera frekvencijom od 12 zamaha u sekundi, sa obe ruke, znaci puta 2. Promasaj, naravno, lopta se odbija Kuzmicu u ruke. Ne, ispada mu iz ruku, udara ga u glavu i dolazi do Luke Mitrovica. Luka otvara kontru, hmmm ide to malo sporije, Dobric je vec u protivnickom reketu, ceka alley oop... Ali nista od toga, urucenje za Nikolu Ivanovica koji postavlja napad, dok Davidovac gestikulira rukama i rasporedjuje saigrace. Kuzmic polako ulazi u polje napada. Jos 15 sekundi do kraja, Lazic pravi blok u ledja za Mitrovica, ovaj izlazi na kapicu reketa i dobija loptu od Ivanovica, da bi preko njega Zvezda napala zonu 2-3. Kuzmic je sve blizi svojim saigracima i uskoro ce se ukljuciti u akciju. Dobric trci vec sedmi krug kroz blokove, ali ne moze da primi loptu. Lazic se otvara u cosku za tri poena, ali Luka odmahuje glavom. Davidovac je napokon zadovoljan rasporedom igraca i sada moze da se skoncentrise na sopstvene kretnje. Luka spusta loptu u dribling, ali mu se ona nezgodno odbija i bezi nazad preko pola. Sreca za Zvezdu da se tu negde oko centra terena dobro pozicionirao Kuzmic, kome ova zamalo izgubljena lopta upada u ruke. Ili ipak ne, odbija se od njegovih ruku i odlazi u aut. Trener Radonjic besno gleda ka Nikoli Ivanovicu. Dobric pokusava da dodje do daha, Lazic je i dalje sam u cosku, a Davidovac zvace zvaku. Tajm-aut za Zvezdu, sudije gledaju snimak i shvataju da je Zvezda poslednji napad igrala sa 7 igraca. Nesa Ilic ubedjuje sudijsku trojku da mora tako, jer je protivnik mnogo kvalitetniji, a mi imamo roster od samo 8 igraca i svi su domaci. Sudije prihvataju sugestiju Nese Ilica. Trener Radonjic ostavlja na klupi Ivanovica, Lazica i Dobrica, a ulazi mladi i perspektivni Uskokovic i Zvezda ce u nastavku pokusati nemoguce - igru 5 na 5. Hrabra odluka trenera Radonjica, videcemo da li ce se isplatiti... "

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 15
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, suptil said:

Moj je utisak da je Zvezda bacila zadnje dve sezone. Jednostavno, jako se lose radilo. Rezultati su tanki a zalihe u vidu kompaktnog tima ne postojji. Sada kada se stvari menjaju u vidu konkurencije sav nezdrav zivot kluba unazad dve godine izlazi na povrsinu i kao posledica bas toga imamo ovaj uslovno receno nemir koji ispoljavamo u stavovima. Naravno posle skupstine kluba znace se dosta toga. Verujem da imamo zdrav i kvalitetan odgovor na desavanje oko nas. Nismo pijani milioneri ali svakako cemo morati da se dodatno kao klub aktiviramo u obezbedjivanju uslova za "Kalemegdan u junu".... Zanimljivo je da ce komsije kao domacini igrati u Areni. Pravi su vagabundi iz sezone u sezone menjaju mesta stanovanja. Iz hale u halu. .. 

Sve ovo proizilazi iz činjenice da smo izmenjali 4,5 trenera posle odlaska Radonje. Dodaš na to da zbog manjka rada u mlađim kategorijama svake sezone najbolji igrači budu stranci koji posle idu za lovom (opravdano) i eto ti. Gde nema konstante, nema ni zdravog napretka..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

lazarevic je jeftiniji od simona, tako da opet ne vidim poentu

Pa ono - ne igra, a placa mu se plata jer ima ugovor i za ovu god., a moras da dovedes i platis nekoga da ga menja. Valjda je to... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Mnogo bre kukate, cigani. Šta ste mislili, da smo preplaćeni na regionalne titule i da sve vreme najjači rival treba da nam bude EC Budućnost ili neki Matović/Čanak tip dunstera na klupi rivala? Lokalne titule moraju da se zarade ovog puta, a ja verujem u Dejana Radonjića nakon svega. Pa i ako ispušimo, znam da će svako propišati krv da nas skine sa regionalnog trona. Osim toga, nas zanima Evroliga i da konačno odigramo tamo sezonu koja se takmičarski neće završiti pre nove godine. 

 

Ja verujem da ćemo imati sasvim dobar tim, spreman da ispuni ciljeve za predstojeću sezonu. 

 

Što bi rekli nekad davno: puna podrška stručnom štabu i igračima!

opet se pada na neke zablude...

partizan je imao veci budzet od future u poslednje 2-3 sezone.. gotovo 3 godine drze tim koji je tinki linki formirao..

sad druga stvar sto se raspadnu, pa se zdravo za gotovo uzima kad se nama na startu plej ofa, povredi ragland(do tada najbitniji deo tima), pa onda tomic sa midzitom preslisa tinki linkija...

ili kad ra, sa osakacenim timom osvoji i abu i kls i kup.. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Nemoj da si rasista. 😄 Neko opsirnije po njemu? Sta igra, 4/5? NA wiki stoji  203 visina i 98kg. Cim je igrao za Zalgiris, dovoljno mi je da znam da je timski i zahvalan igrac. 

Igra već 5-6 godina u Evropi, valjda si gledao Zenit, Žalgiris, Armani, PAO ... četvorka, OK šut, dobre fizikalije ... solidan. :lol_2:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Igra već 5-6 godina u Evropi, valjda si gledao Zenit, Žalgiris, Armani, PAO ... četvorka, OK šut, dobre fizikalije ... solidan. :lol_2:

Ako je u Zalgirisu, Armaniju i PAO bio solidan, znaci kod nas ce biti top 😄 Znaci da ocekujemo teskasa na koji ce da dominira u PNR igri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...