Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Najjači su ovi što dolaze(ili ne dolaze) zbog trenera, igrača, uprave ili bilo koga a Zvezda onako usput. 

Ali neka, samo neka nas je više, mada bi osnovni razlog trebalo da je KK CZ pa ko god je zastupao i bili dobri ili loši. 

 

Edited by Hogar
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Losmi17 said:

Rekao bih da je ova nedelja poslednji voz za centra.

Neozbiljno, mozda nije kasno da virtus ubace u EL umesto nas, a mi da pomrsimo konce u ec srpskoj darusafaki.

Slažem se. Zadnji voz. Posle će slušamo priče o kasnom dolasku, nije se uigrao, nije spreman... Kako bi jedna bomba sad ( u koju ne verujem) digla raspoloženje a, boga mi, i prodaju sezonskih! 😄

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

Kako vam više ne dosadi da svakog dana izbacite tuce postova o kukanju za centrom? Naravno da će doći centar, niko nije lud da uđe sa Kuzmić-Mitrović rotacijom, nijedan od njih nije Nebojšin sin.

 

Btw, koliko mi je gotivno videti Džonija i Kalinu u našoj opremi, mora to na dobro da ispadne.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Kako vam više ne dosadi da svakog dana izbacite tuce postova o kukanju za centrom? Naravno da će doći centar, niko nije lud da uđe sa Kuzmić-Mitrović rotacijom, nijedan od njih nije Nebojšin sin.

 

Btw, koliko mi je gotivno videti Džonija i Kalinu u našoj opremi, mora to na dobro da ispadne.

Da će dođe centar zna i moja baba. 

Pitamo se kad i kakav. 

A i kasni se sa prvom opcijom na poziciji 5 a to je i te kako osetljiva stvar, naročito kod nas. Možda zahteva i najviše uigravanja. Sezona počinje za 3 nedelje. 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Opet Dobrić ne igra... Kad se stigao ozbiljnije povrijediti nije mi jasno.

koliko se secam, traje to od finala sa futurom, povredjen je igrao i to finale, pa se odma nadovezao i plej of klsa, pa jos i za repku..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...