Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

 

 

 

 

 

Hmmm..... "Dovoljno smo daleko i dovoljno blizu do toga tako da ekskluzive nema".   

 

 Nije problem što ekskluzive nema...ali ni krštenog centra nema u rosteru. Čak i da nas ukenja neka babaroga u majčicu na bratele nakon last cut-a, rizikujemo da tada već budemo u minusu prema nekom od konkurenata u Aba a za EL nikad nije kasno da se umire u lepoti postavke : ,,nema ovde stoka razlike rodjaci...''. Sad verovatno sledi neki post demistifikacije: ,, zategnuti Kuz i podgrejani Cirbonja su sasvim dovoljni za školovanje ABA boranie...".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Koliko vidim, u razmatranjima centra prešli smo sa igrača koji nas odbiju tek kad vide koliko para nudimo na igrače koji nipošto neće u Evropu.

 

sledeci korak su oni koji imaju zagarantovane nba ugovore. pa posto su i oni spreceni, onda cirbes, sta drugo.

nego, vidim da dejo pumpa statistiku nasim centrima u ovim revijalnim utakmicama, hoce da nas ubedi da je dobro ovo sto imamo.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Haggard said:

 

sledeci korak su oni koji imaju zagarantovane nba ugovore. pa posto su i oni spreceni, onda cirbes, sta drugo.

nego, vidim da dejo pumpa statistiku nasim centrima u ovim revijalnim utakmicama, hoce da nas ubedi da je dobro ovo sto imamo.

 

Bese tako jedan sin trenirao samo da popuni broj na treninzima i dok ne nadje angazman... Bez provokacija, koliko je realna mogucnost da vam Cirbes na kraju i ostane u ekipi? (Sorry ako ste vec o tome razglabali, a ja nisam ispratio).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

 

 

 

 

 

 

 Nije problem što ekskluzive nema...ali ni krštenog centra nema u rosteru. Čak i da nas ukenja neka babaroga u majčicu na bratele nakon last cut-a, rizikujemo da tada već budemo u minusu prema nekom od konkurenata u Aba a za EL nikad nije kasno da se umire u lepoti postavke : ,,nema ovde stoka razlike rodjaci...''. Sad verovatno sledi neki post demistifikacije: ,, zategnuti Kuz i podgrejani Cirbonja su sasvim dovoljni za školovanje ABA boranie...".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To misle samo totalni ludaci.

Aba:

1.kod kuce protiv splita

2.kod kuce protiv future

3.tamo protiv igokee

4.kod kuce protiv olimpije

5.bar

6.mega u pioniru

7.zadar

8.domacini groblju

Ko je siguran da prolazimo bez poraza ili samo sa jednim sa ovom ekipom sada,svaka cast.I nek se opari na kladionici onda.

 

Nisam totalni pesimista jos uvek jer nisam gledao ni minut nase igre ali moja dusa i oci pamte rane od Kuzmica u proteklih par sezona i jos uvek se secam kurcobolje cirbesa tokom poslednje polusezone u prvom mandatu nakon "tajnog" potpisivanja za Makabi,vukao se po terenu.Mogu zamisliti kakav je sada kada je nekoliko godina stariji i posle doslovno amaterske sezone(sezona?).

 

U EL takodje valjda imamo onih 5 gostovanja u 7 meceva pa lako moze da se desi da zbog ove nesposobnosti u vezi sa centrom popusimo za celu sezonu u prvih par kola u oba takmicenja.

Posle ce biti kukanja kad niko ne bude dosao u halu posle skora 0-5 u el npr.

 

 

Ostaje da se nadamo  da smo jednostavno sila u odnosu na region i da cemo imati samo jedan poraz u aba do derbija ili ukljucujuci i njega iii da ce nam glavni konkurent za prvo mesto isto kiksnuti par puta tokom sezone,sto nije bio slucaj prethodnih godina.

 

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klipan said:

 

Bese tako jedan sin trenirao samo da popuni broj na treninzima i dok ne nadje angazman... Bez provokacija, koliko je realna mogucnost da vam Cirbes na kraju i ostane u ekipi? (Sorry ako ste vec o tome razglabali, a ja nisam ispratio).

 

Evo, mora covek da se izvinjava i naglašava da nije maliciozan, a sve zbog idiotskih upisa nekolicine na idiotskoj temi tata.

 

Ja sam, da ti odgovorim na pitanje, skoro pa siguran da ćemo sezonu početi sa Cirbesom.

@UDresuKvinsiMilera Ma mi bez ozbiljnog startnog centra nemamo šta da tražimo u evroligi, a i u aba će krenuti lošije kada krenu trzavice zbog nakantavanja u evroligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Evo, mora covek da se izvinjava i naglašava da nije maliciozan, a sve zbog idiotskih upisa nekolicine na idiotskoj temi tata.

 

Ja sam, da ti odgovorim na pitanje, skoro pa siguran da ćemo sezonu početi sa Cirbesom.

@UDresuKvinsiMilera Ma mi bez ozbiljnog startnog centra nemamo šta da tražimo u evroligi, a i u aba će krenuti lošije kada krenu trzavice zbog nakantavanja u evroligi.

 Pa da,ja i naglasavam da za te trzavice nema mesta.U aba ekipa koja je prva posle regularnog dela(aka ona koja na kraju i osvoji plejof) ima svega par poraza,3,4 u vrh glave a ako mi skupimo 2,3 do 9.kola...

 

Nadajmo se da cemo odmah po pocetku sezone uci u plejof batinjanje mode i tjt.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Kankkunen said:

E-v9QKJXIAEX-MR?format=jpg&name=medium

 

 

Luka: 'Do kraja rodjaci do kraja, ne trebam vam ja puf... pant' 

Deda: 'Ja ostajem ispod kosa da nas sacuvam kontre' 

Aleksa: 'Ciko ciko jel mogu ja... imam i duks sa dugim lukavima, necu se preladiti ako istrcim kontru do kraja' 

Kalina: 'Dzaba mali... vedzbam trojke sa centra da Zeljko zapamti koga je prozivao na konfi' 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2021 at 11:06 PM, Setite se 2011 said:

14:55

Кошарка: Црвена звезда - Панатинаикос, прено

 

Čudno ali RTS1  prenosi zvezdine utamice sa turnira u Minhenu 

Sta je cudno kad smo drzavni projekat? 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...