Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, Kankkunen said:

Ništa onda, daj nekog neženju :lol_2:

Evo ovog belog, celu familiju doveo, samo jos tastu ni tasta nije doveo u Beograd. 

Meni isto nista nije jasno za Lesorta, opet, da li on vredi kao i NOKO?

Misljenje strucne javnosti ovde, posto u klubu imaju drugu racunicu.

 

Neko je vec napisao, dva puta smo cekali igrace iz NBA u oktobru, QM i Nate, oba puta DR je bio trener, ocigledno ima nekog u planu, jer takva je bila prica i sa ovom dvojicom sa koji su na kraju zavrsili kod nas, takva je prica bila i sa Hollinsom, koji je dao rec da ako ne prodje u letnjoj ligi da ce potpisati za nas, obecano ispunjeno.

 

Onda bi verovatno budzet odvojen za 5icu ( 400 do 500) bi se podelio na 8 meseci, i dobili bi igraca od 60 k mesecno umesto nekog od 30 do 40 . 
ja drugog objasnjenja nemam. 
 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrih visokih definitivno ima preko bare, e sad tu ima puno nepoznatih kao sto su igracka adaptacija na Evropu, mentalna spoznaja da sada igras u Beogradu a ne Los Andjelesu, klik sa novim trenerom i saigracima i sl.

 

Ove nepoznate mogu to nase pojacanje staviti bilo gde izmedju Sofoa i Kvinsija, pa cak i ispod/iznad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jako je bitno da svi igrači prođu pripreme, iz mnogo razloga ... tad se gradi tim, stvara hemija.

Transferi se rade u junu, do sredine jula kad je tržište najbogatije. Poslednjih godina ozbiljni klubovi

dogovaraju igrače tokom sezone, za narednu ... nema više čekanja, fer pleja. Stvari se menjaju, mora se biti u toku.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Jako je bitno da svi igrači prođu pripreme, iz mnogo razloga ... tad se gradi tim, stvara hemija.

Transferi se rade u junu, do sredine jula kad je tržište najbogatije. Poslednjih godina ozbiljni klubovi

dogovaraju igrače tokom sezone, za narednu ... nema više čekanja, fer pleja. Stvari se menjaju, mora se biti u toku.

pa mi  imamo 13 igraca  vec sada, plus Zirbes na privremenom radu tj na ugovoru o privremenim poslovima na odredjeno vreme,eventualno Jovic ako se oporavi 100 %.


Nije da nisu svi bili tu na pocetku priprema, Jovic se cekao, nije bio dovoljno zalecen, ne  moze da se ceka, doveden je Walters, koji je isto bio na cekalici i bez angazmana.

Evo Dobric je na postedi vec 10 dana, da li je neko to mogao da predvidi, jel sada treba da jurimo novog igraca na njegovoj poziciji zato sto je propustio 10 dana priprema?
Neko je spomenuo da je Radonjic zagrizao za Payle iz Nba, ali da on ne zeli u Evropu ni za kakve pare. Ni za nas ni za jace od nas. 
Pa i QM I NATE su bili kontaktirani u avgustu a dosli su u Oktobru. Pisao vec za Hollinsa.

Ja stvarno ne vidim koji su to jos igraci slobodni u evropi koji bi nam bili upgrade na ovaj sastav, a da mozemo da ih platimo. 

Mislim da smo sva imena izgustirali.

 


 

Link to comment
Share on other sites

Slobodni a da mozemo da ih platimo.

Pa ti rece da je budzet za centra 500k.

 

Lesor se za tu lovu moze dovesti, samo sto on ne vredi vise od 350k, 400k tops.

Blek, rekao bih da je on nesto preko ove cifre. Al uz neke druge benefite, kontam da bismo ga privoleli.

Tu se lista zavrsava. Vrlo je moguce da stvarno cekamo cut.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

@Šarac jos u junu ga najavljivao.. 😂😂😂😂

 

Lesor vredi minimum 500k...posle one EC sezone...cuj 350k 😁 da uzme koliko Simon, Laza itd..

Malo otvori arhivu, dovoljno si pismen i baratas malo ti racunarom.

 

Branko Lazic je potpisao trogodisnji ugovor za 450.000 eur, ili ti sve tri godine po 150.000 eur. 

Sada je u poslednjoj godini ugovora.

 

Sve zamerke oko odabira petice se obrati svom voljenom i jedinom treneru na ovom svetu.

7 minutes ago, Guru said:

 

Norvel Pelle

Hvala za ispravku, pisao sam "po Vuku"

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, bosMan_jr said:

Dobrih visokih definitivno ima preko bare, e sad tu ima puno nepoznatih kao sto su igracka adaptacija na Evropu, mentalna spoznaja da sada igras u Beogradu a ne Los Andjelesu, klik sa novim trenerom i saigracima i sl.

 

Ove nepoznate mogu to nase pojacanje staviti bilo gde izmedju Sofoa i Kvinsija, pa cak i ispod/iznad.

tim je misterija veca zasto recimo nismo potpisali augusta..  posto je ra dosadasnjim izborima pokazao da bi pre uzeo augusta nego  cekao nekog iz nba sa duplo vecim plafonom, bas iz razloga gore navedenih..

 

10 minutes ago, Sector said:

Ako sam dobro shvatio tražimo boljeg od Lessorta za manje para.

i da pri tom ima el/ec iskustvo..

sva je prilika da ovde nije ni bilo nikakvog plana, i da se cekalo da se nnoko sam od sebe smiluje..

bilo kako bilo, nije ni bilo realno da se borimo za top 8, al s ovakom situacijom, izvezno je da cemo opet pokloniti bar 3 el utakmice koje smo mogli dobiti na samom pocetku..

Link to comment
Share on other sites

Evo vidimo Volters kad je došao.... 

Još uvek ne igra. Prosto. Nije spreman  neće da se rizikuje. 

Centar ni na vidiku, sezona sve bliže iz sata u sat... Pa se pitam da li ovi iz "vlasti" sa puno lajkova na običan post i dalje tvrde da nema potrebe za brigom... 🤔

Edited by StiviKivi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

M. Lenard ili Hartstajn ili kako se vec pise, ako gledamo ka NBA. Lenard nece moci u NBA skoro zbog ispada, 211, odlican sut spolja, telo od milion dolara sto bi se reklo. Na poziciji 5 u EL hodajuci mismatch.

 

Hartstajn bi bio pogodak za EL uslove, ogroman je, a pokretan, vrhunski se odmotava iz pika.

 

Mada, Pelle bi bio u teoriji odlicno pojacanje, steta sto nece kod nas. Mitska zver, definicija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wesley Sneijder said:

M. Lenard ili Hartstajn ili kako se vec pise, ako gledamo ka NBA. Lenard nece moci u NBA skoro zbog ispada, 211, odlican sut spolja, telo od milion dolara sto bi se reklo. Na poziciji 5 u EL hodajuci mismatch.

 

Hartstajn bi bio pogodak za EL uslove, ogroman je, a pokretan, vrhunski se odmotava iz pika.

 

Mada, Pelle bi bio u teoriji odlicno pojacanje, steta sto nece kod nas. Mitska zver, definicija. 

Пакуј Ленарда!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...