Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Cesto se od ove teme napravi "kupus"

Samo bih podsetio da kk Czv ima medicinska lica koja se, zamislite, razumeju u tu materiju vise od nas forumasa, pa mislim da bi trebalo njima ostaviti da procene da li treba da potpise neko i koliki su rizici.

A rizik od povrede u sportu postoji kod svakog igraca, ma koliko zdrav bio, isto tako procene oko zalecenja, nijedna povreda nije ista, niti je svako isto podnosi, pa samim tim ne moze se oceniti oporavak, narocito u pocetnoj fazi. Cesto se ispostavi da je pocetna slika losija ili obrnuto.

Jovicu zelim brz oporavak, kakav god da je, on je veliki Zvezdas, i za nas je igrao na 100posto uvek.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Binge said:

FB_IMG_1625133881630.jpg

 

Radonja diktira spisak:

- Petrusev (dacemo ti Kuzmu ako bas hoces)

- Simonovic (da se djoramo sa ovim nasim Simketom)

- Daj jos i Cazalona i Smitha, nece da se bace...

- i daj ubaci ova 2-3 juniora (Jovic, Djurisic...) 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Crni said:

Cesto se od ove teme napravi "kupus"

Samo bih podsetio da kk Czv ima medicinska lica koja se, zamislite, razumeju u tu materiju vise od nas forumasa, pa mislim da bi trebalo njima ostaviti da procene da li treba da potpise neko i koliki su rizici.

A rizik od povrede u sportu postoji kod svakog igraca, ma koliko zdrav bio, isto tako procene oko zalecenja, nijedna povreda nije ista, niti je svako isto podnosi, pa samim tim ne moze se oceniti oporavak, narocito u pocetnoj fazi. Cesto se ispostavi da je pocetna slika losija ili obrnuto.

Jovicu zelim brz oporavak, kakav god da je, on je veliki Zvezdas, i za nas je igrao na 100posto uvek.  

Dosta prone injury igraca imaju stavke u ugovorima vezane za povrede.

To ide od raskida ugovora do neplacanja za vreme povrede.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Sector said:

 Ali isto tako Zvezda mora da gleda svoj interes i samim tim da pokusamo da izbjegnemo igraca koji se ovako lako povrijedjuje.

 

ovo što se desilo sinoć joviću, može da se desi bukvalno svakom sportisti, pa samim tim i košarkašu. najbolje je da se zvezda prebaci na neku drugu industriju, recimo, pravljenje sendviča za 150, 300, 450 i 700 dinara.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, BojanaCZV said:

Slazem se.

 

Sada treba pokazati da klub ceni Jovica.

 

Treba ga potpisati, ali sa realnim ugovorom.

Zasto bi to klub uradio pa nismo unicef

Imao je priliku da potpise ugovor za nas prosle godine nije hteo,sada ga trebao zaobici u sirokom luku

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, big bad bruin said:

Panter (ne kevin, već Kevin) otkačio Milano...Čoviću reaguj...jedno, Hvala hrabri Predsedniče posle one "hoću da me linčuješ devojčice" epizode, mislim da bi bilo dovoljno. emoji16.png

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 

Дај једног пантерицу....

Link to comment
Share on other sites

 Sram nas bilo,sve do jednog(bar nas koji su imali to zadovoljstvo da gledaju Guzu u najdrazem dresu)sto se niko nije setio na Vidovdan ...

Ja sad naleteh na ovo i sve mi se vratilo 🥺🥺🥺

Vecna ti slava maestro...

Slobodan-Jankovic.jpg

Danas u ponedeljak 28.06.2021. godine navršava se 15 godina od smrti našeg legendarnog košarkaša Slobodana Bobana Jankovića.

Legendarni Boban ili „Guza“ kako smo ga svi koji volimo crveno-belu boju zvali proveo je deceniju u Crvenoj zvezdi i posebnim šmekom i umećem na terenu stekao je ogroman broj poštovalaca koji su voleli taj košarkaški vic i mangupluk koji je Boban imao i kojim je znao da nadoknadi mnogo toga…

Našeg Bobana više nema, ali ostalo je sećanje na jednog velikog košarkaša koji je na poseban način oplemenio ovu igru.

Za Crvenu zvezdu je odigrao 326 mečeva i postigao 3.481 poen, a iza njega ostaju brojne urbane legende i mitovi poput onih da je naš nekadašnji trener Vlada Đurović često izjavljivao „da nije trenirao pametnijeg igrača u svom životu“, a pamte se i simultanke u dresu Crvene zvezde, ali i Panioniosa zbog kojih je dobio u Grčkoj nadimak „Srpski Leri Bird“.

1dc68c2c4e33333aa3e4e52e7a9c69ca-L-1.jpg

  • Like 14
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

noko moze, a voldena neka vodi slatkorecivi talijan

Što tako brate? 

Uskoković 

Ivanović 

Wolden

Lazić

Dobrić 

Davidovac 

Lazarević (??) 

Simonović 

Mitrović 

Aron White 

Kuzmić

Noko

 

Uu jbt. Pa mi smo kompletirali sastav a nismo ni svesni! Odlično! Samo da počnu pripreme! 😎😎😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Sram nas bilo,sve do jednog(bar nas koji su imali to zadovoljstvo da gledaju Guzu u najdrazem dresu)sto se niko nije setio na Vidovdan ...
Ja sad naleteh na ovo i sve mi se vratilo [emoji3064][emoji3064][emoji3064]
Vecna ti slava maestro...
Slobodan-Jankovic.jpg
Danas u ponedeljak 28.06.2021. godine navršava se 15 godina od smrti našeg legendarnog košarkaša Slobodana Bobana Jankovića.
Legendarni Boban ili „Guza“ kako smo ga svi koji volimo crveno-belu boju zvali proveo je deceniju u Crvenoj zvezdi i posebnim šmekom i umećem na terenu stekao je ogroman broj poštovalaca koji su voleli taj košarkaški vic i mangupluk koji je Boban imao i kojim je znao da nadoknadi mnogo toga…
Našeg Bobana više nema, ali ostalo je sećanje na jednog velikog košarkaša koji je na poseban način oplemenio ovu igru.
Za Crvenu zvezdu je odigrao 326 mečeva i postigao 3.481 poen, a iza njega ostaju brojne urbane legende i mitovi poput onih da je naš nekadašnji trener Vlada Đurović često izjavljivao „da nije trenirao pametnijeg igrača u svom životu“, a pamte se i simultanke u dresu Crvene zvezde, ali i Panioniosa zbog kojih je dobio u Grčkoj nadimak „Srpski Leri Bird“.
1dc68c2c4e33333aa3e4e52e7a9c69ca-L-1.jpg
Jeste Daba na Twitteru i to kako dolikuje.



Guza je ikona Zvezde.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sve je izvesnije očigledno da ćemo i sa Voldenom i Nokom u sledeću sezonu. 

Ovo bi bilo odlicno. Meni je enigma zasto postoji odredjeni hejt prema Waldenu, on kada je bio zdrav nosio nas je u jednom delu sezone. Cini mi se da ljudi sude o njemu na osnovu zadnjeg dela sezone gde je bio povredjen i igrao pod injekcijama. On je kao nacrtan za sistem koji koristi Radonjic, borac, solidan defanzivac, dobar sut i sto je meni jako bitno kod svih igraca nije strasljiv i ne libi se da uzme sut ili prodor pod pritiskom. Ako je mogao u onom rasulu da dominira protiv EL timova ja bih ocekivao u sredjenom sistemu jos bolje i konstantnije igre a cini mi se da je Walden upravo takav igrac.

 

Ja bih bio bas zadovoljan ako bi ostala obojica, jer znaju klub, nema potrebe za prilagodjavanjem, i bukvalno bi samo trazili prvog pleja koji bi zaista morao da bude zverka i dobar dodavac. Sa takvim profilom bi ovaj tim dobio obrise tima po Radonjicevom ukusu.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kako sada tim od prosle godine i nije tako los. Po vasim najnovijim informacijama, ostadose svi osim Lojda, Hola i Kuridze. Zar se nije ovde divanilo kako Radonja nema sanse da zadrzi nikoga iz tima, jer nisu po njegovom ukusu?  Tim je bio solidan i prosle sezone i falio je jedan solidan plej, npr Jovic. Sticaj raznih okolnosti je kriv da nije napravljen  bolji rezultat u Euroligi. Povreda Hola, bolest Lojda, a onda i ostalih i naravno los vajb izmedju trenera i igraca u prvom delu sezone. Dosta izgubljenih utakmica na jednu loptu. Ako je tacno da ostaju Volden i Noko, onda nam treba jedan dobar plej(nisam pametan za Jovica) i vrhunska skorer dvojka i siguran sam imacemo odlicne rezultate.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Helmet said:

Ovo bi bilo odlicno. Meni je enigma zasto postoji odredjeni hejt prema Waldenu, on kada je bio zdrav nosio nas je u jednom delu sezone. Cini mi se da ljudi sude o njemu na osnovu zadnjeg dela sezone gde je bio povredjen i igrao pod injekcijama. On je kao nacrtan za sistem koji koristi Radonjic, borac, solidan defanzivac, dobar sut i sto je meni jako bitno kod svih igraca nije strasljiv i ne libi se da uzme sut ili prodor pod pritiskom. Ako je mogao u onom rasulu da dominira protiv EL timova ja bih ocekivao u sredjenom sistemu jos bolje i konstantnije igre a cini mi se da je Walden upravo takav igrac.

 

Ja bih bio bas zadovoljan ako bi ostala obojica, jer znaju klub, nema potrebe za prilagodjavanjem, i bukvalno bi samo trazili prvog pleja koji bi zaista morao da bude zverka i dobar dodavac. Sa takvim profilom bi ovaj tim dobio obrise tima po Radonjicevom ukusu.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

 

Kada se pojavila mogućnost da nas napusti, krenule su Ćokijeve pudlice sa rsba da botuju sa hroničnom povredom kako bi opravdali njegov odlazak. U tom grmu leži zec.

Edited by Čvarkov
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...