Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

Umesto da  ih prilagodi sebi, koji danak neiskustvu..
E jbi ga,a ja sta da radim, burazeru,dva Brexita, jedan Fajzer
Odma da se prijaviš u inter brigade! I da piješ čaj u 17h.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Izgleda da svi sa ovog foruma žive negde u zapadnoj Evropi. Da li je neko od vas možda živeo ili duži vremenski period proveo u Ukrajini ili su informacije o demokratskim procesima i kvalitetu života Ukrajinaca i Ukrajinki samo ono što se pokupi se neta?
A koga zabole kako su Ukrajinci živeli? Rusija nije imala šta da traži tamo. TACKA

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovaj priča o nacionalizaciji NIS-a? :classic_ninja:
 
"Mi to nećemo, ali ako dođe do poremećaja na tržištu, tražićemo najbolje rešenje" 
Ako nacionalizuje nis... Polonizovace ga kgb.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Uzrok je odluka putlera da uputi trupe u invaziju. A povod je njegova megalomanija i ludilo.

 

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

 

Da predpostavimo, hipotetički, da si ispravno detektovao, pomešao si te dve "činjenice"...semantika, sintaksa.....teorija i praksa.

 

Nije ni bitno. Nego da te ispoštujem....pošto si kvotovao [emoji4]

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, shonke said:

Ako nacionalizuje nis... Polonizovace ga kgb.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

Ma jok ako mu Rusi narede otkupice NIS po ceni koju Rusi budu trazili, sad im devize trebaju a tesko da ko sad u Evropi hoce sa njima da posluje, time se i izvini za ovo sto je morao da glasa protiv njih.

 

 

Neki njegovi portali stidljivo prenose da samo glasali za osudu ali odmah ide uz to i mudra odluka Srbije, ne uvodi sankcije. A neki tu vest uopste i nemaju medju glavnima, mozda negde zavucena na sajtu. Pa gde sme da navuce bes Rusa sad pre izbore pa dobar deo njegovih glasaca sutra da nas Rusija napadne uzeo bi puske i pucao u nase. Bolest.

 

 

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

Predsednik Rusije Vladimir Putin je potpisao ukaz "O merama za obezbeđivanje ubrzanog razvoja industrije informacionih tehnologija u Ruskoj Federaciji"
Pa ono jes` pravi trenutak da se fokusiraš na tehnološki razvoj, možda naprave neku novu igricu za android đavo će ga znati

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, urosg3 said:

Predsednik Rusije Vladimir Putin je potpisao ukaz "O merama za obezbeđivanje ubrzanog razvoja industrije informacionih tehnologija u Ruskoj Federaciji"
Pa ono jes` pravi trenutak da se fokusiraš na tehnološki razvoj, možda naprave neku novu igricu za android đavo će ga znati

 

Kako su krenuli za 10 dana nece imati jednog jedinog poluprovodnickog elementa, a kao razvijali bi IT sektor. 

Link to comment
Share on other sites



 

Neki njegovi portali stidljivo prenose da samo glasali za osudu ali odmah ide uz to i mudra odluka Srbije, ne uvodi sankcije. A neki tu vest uopste i nemaju medju glavnima, mozda negde zavucena na sajtu.


Da..ja izbacih na temi B92...prva vest, po važnosti valjda, je kako su zajebali s ovim Mariniku i Djilasa, druga nekakva Dalila iz Zadruge, pa tek unezvereni Žvalo...
Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

 

Kako su krenuli za 10 dana nece imati jednog jedinog poluprovodnickog elementa, a kao razvijali bi IT sektor. 

Kako ko spomene poluprovodnike meni padne na pamet Todor Živkov. Na otvaranju nekog pogona za eksperimentalnu proizvodnju poluprovodnika u Bugarskoj rekao otprilike ovako:

"U ovoj petoletki trudbenici Bugarske su pokrenuli ovaj pogon za poluprovodnike, ali u sledećoj petoletki biće ovo pogon pravih provodnika!

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, urosg3 said:

...možda naprave neku novu igricu za android đavo će ga znati

 

Imam predlog za igricu: Ulovi Putlera

 

Scenario: juriš Putlera po lavirinitima, a ako ga ne uloviš, Putler odlazi u Bunker i čini ono što je uradio njegov duhovni otac (hint: Austrijanac sa karakterističnim brkovima).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DJ_Vasa said:

 

Imam predlog za igricu: Ulovi Putlera

 

Scenario: juriš Putlera po lavirinitima, a ako ga ne uloviš, Putler odlazi u Bunker i čini ono što je uradio njegov duhovni otac (hint: Austrijanac sa karakterističnim brkovima).

znači win/win igrica. Ili ga uhvatiš ili on razume 🙂

13 minutes ago, momohyoideus said:

Bizarno. Bizarno je da MiG21 i dalje leti pa nek je 3x Lancer...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Imam predlog za igricu: Ulovi Putlera
 
Scenario: juriš Putlera po lavirinitima, a ako ga ne uloviš, Putler odlazi u Bunker i čini ono što je uradio njegov duhovni otac (hint: Austrijanac sa karakterističnim brkovima).
Sad me podseti...neki Rus nudi milion $ za Putinovu glavu...
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, urosg3 said:

Predsednik Rusije Vladimir Putin je potpisao ukaz "O merama za obezbeđivanje ubrzanog razvoja industrije informacionih tehnologija u Ruskoj Federaciji"
Pa ono jes` pravi trenutak da se fokusiraš na tehnološki razvoj, možda naprave neku novu igricu za android đavo će ga znati

 

 

Ko Slobine brze pruge Srbije.

 

 

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, momohyoideus said:

Ima li ovo veze sa temom?

 

13 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Kako su krenuli za 10 dana nece imati jednog jedinog poluprovodnickog elementa, a kao razvijali bi IT sektor. 

Koliko Kinezi mogu da zamijene tradicionalne dobavljače?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Instinkt said:

Podaci ruskog ministarstva odbrane za Ukrajinske gubitke:

2870 ubijenih
3700 ranjenih

 

Za Ruske:

 

498 ubijenih

1597 ranjenih

 

 

uvek mi je bilo zanimljivo kako uspeju da prebroje poginule i ranjene na neprijateljskoj strani. važi za sve vojske na ovom svetu.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...