Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Samo napred...

 

Ne treba da im daju da se povlace...uh, da se ja pitam poslao bih sve zivo u Bahmut na Vagner i Kadirovce..ovi ostali bi se sami predali. 

 

Jel ima tamo prostora za kontranapad? 

Tebra ti bi stvarno trebao da poradis na svom razumevanju vojne taktike bar na elementranom nivou.

Ili bar na nivou zdrave logike.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, A sad said:

 

To su Rusi.

 

Fabrika Knauf, istocno od Soledara je pod ruskom kontrolom od 3. avgusta. 

Eh sad i ti preteruješ , kao da je bitno ko je ko, Devil tako izveštava sa ratišta od prvog dana, ne bih se ja tu mnogo mešao.

 

Da ne bude zabune, njega i ne krivim mnogo, on je Ukrajinac, normalno da pokušava da podigne moral sebi i  ljudima koji brane svoju zemlju i živote, veća krivica je na mod timu koji je dozvolio da nekolicina ovaj topik pretvore u “ubij, zakolji, da rus ne postoji” , sa izuzetkom tvojih i klotzenovih upisa.

 

Edited by K.Dot
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jedan odličan video da se sagleda kako se borbe odvijaju na liniji fronta. Gledamo iz perspektive dronova izviđača "Terra" jedinice. Pored slike slušamo i njihovu komunikaciju sa artiljerijom i ostalima. Preporuka za one koje zanima kako danas izgleda linija fronta. Nema ništa spektakulrano da se vidi niti ima teških scena tako da koga ne interesuje tema biće mu ekstra dosadan video.

 

Edit : Ima prevod na engleski samo morate ručno da ga uključite na CC.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, K.Dot said:

Eh sad i ti preteruješ , kao da je bitno ko je ko, Devil tako izveštava sa ratišta od prvog dana, ne bih se ja tu mnogo mešao.

 

Da ne bude zabune, njega i ne krivim mnogo, on je Ukrajinac, normalno da pokušava da podigne moral sebi i  ljudima koji brane svoju zemlju i živote, veća krivica je na mod timu koji je dozvolio da nekolicina ovaj topik pretvore u “ubij, zakolji, da rus ne postoji” , sa izuzetkom tvojih i klotzenovih upisa.

 

Mozda si delimicno u pravu, samo znas kako, sto sam vec pominjao, da su tu normalni, i ova tema, i sve ostale bi drugacije izgledale, i ne bi niko reagovao tako kao sto kazes. Ono, da li u recimo Poljskoj ili Litvaniji u javnom prostoru postoje neki koji aplaudiraju putleru i bandi i nesto kenjaju o tome kako su oni izazvani da rade ovo, i ostale gluposti? Ima...

 

Prema tome, ovi ovde jos i dobro prolaze kako zasluzuju da prođu, a forum ne utice ni na sta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K.Dot said:

Eh sad i ti preteruješ , kao da je bitno ko je ko, Devil tako izveštava sa ratišta od prvog dana, ne bih se ja tu mnogo mešao.

 

Da ne bude zabune, njega i ne krivim mnogo, on je Ukrajinac, normalno da pokušava da podigne moral sebi i  ljudima koji brane svoju zemlju i živote, veća krivica je na mod timu koji je dozvolio da nekolicina ovaj topik pretvore u “ubij, zakolji, da rus ne postoji” , sa izuzetkom tvojih i klotzenovih upisa.

 

 

Jedini koji se zalazu za boldovano su oni koji podrzavaju Putinovu agresiju, te mobilizaciju i slanje ruskih mladica u rat, cinjenje zlocina i smrt. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ters said:

 

Jedini koji se zalazu za boldovano su oni koji podrzavaju Putinovu agresiju, te mobilizaciju i slanje ruskih mladica u rat, cinjenje zlocina i smrt. 

Ma pusti ga. Jasno je svima da ovde niko ne mrzi ruski narod vec njihovu vladu i ove placenicke ubice koji razaraju Ukrajinu i samim tim i celu Evropu i njenu stabilnost.

 

Podmece non-stop, baca smajlije i kuka nad teskom sudbinom RF vojske i placenika u Ukrajini.

 

Pogresio sam danas vest i odmah udri. Imam mozda HC stav, ali to je moje razmisljanje. Sa zlocincima nema pregovora ili mira dok ih ne stigne ruka pravde..prosta stvar, ali svet je takav kakav je pa od toga nema nista.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Devil In My Pants i ostali koji postuju "osetljiv sadržaj" sa Twittera:

 

Molim vas da tvitove sa "osetljivim sadržajem" ubuduće stavljate u spoiler - zbog onih koji koriste Tapatalk.

 

Naime, iako Twitter vodi računa o "osetljivm sadržaju" i ne prikazuje ga direktno nego preko obaveštenja, Tapatalk ne pravi razliku i direktno prikazuje takve tvitove u porukama.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...