Jump to content

Kup Radivoja Koraća


Del Piero

Recommended Posts

Partizanu bas fali natural PG da vodi ovu ekipu jer i Aleksa i PJ su daleko od toga. Ostatak tima im je kao Ferrari ali kao da nema uvijek vozača

 

Czv potpuno suprotno...imaju dva vozača Jago i Teo, i upravljaju bolje sa slabijim autom rekao bih. 

Edited by Nemam_ti_kad
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo za sudije "anonimuse" najbolje sudjenje u derbiju u zadnjih 20 godina sigurno,a drago mi je da su pokazali da može da se sudi derbi kad nisi pretenciozan.

Jesu oni imali sitnih gresaka,ali ni najmanje pretenciozno.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, propolis said:

Bravo za sudije "anonimuse" najbolje sudjenje u derbiju u zadnjih 20 godina sigurno,a drago mi je da su pokazali da može da se sudi derbi kad nisi pretenciozan.

Jesu oni imali sitnih gresaka,ali ni najmanje pretenciozno.

To bas htedoh da napisem, odrzali kliniku Javorima i Boltauzerima 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pošto sam ih dosta kritikovao ranije, evo i ovde da pohvalim Željka i Partizan ovog puta na sportskom i fer meču i dostojanstvenom podnošenju ne baš lakog poraza. 

 

Krenuli u svlacionicu pre dodele pehara,ali ih Zoc vratio...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nemam_ti_kad said:

Partizanu bas fali natural PG da vodi ovu ekipu jer i Aleksa i PJ su daleko od toga. Ostatak tima im je kao Ferrari ali kao da nema uvijek vozača

 

Czv potpuno suprotno...imaju dva vozača Jago i Teo, i upravljaju bolje sa slabijim autom rekao bih. 

Ovog razmisljanja se 50 godina narednih necemo rjesiti 😄 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nemam_ti_kad said:

A jbg , mozda jeste demode ali u ovakvim mecevima stvarno mi tako izgleda 

Kad je islo Partizanu i dobijali nikom smetalo nije sto fali taj neki table-setter tip igraca, kad se gubi onda odjednom sve smeta 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo kaze Zeljko sudije nedorasle i krive, Zvezda drzavni projekat, itd. 

 

Naravno, to sto je trecu utakmicu zaredom iznapucavan od strane average trenera kakav je Janis, nije naravno toliko ni bitno za njega. 

 

Ceka se jos da pomene da je Balsa kriv zbog izgubljene utakmice jer nije mogao da brani Bolomboja, ali pratimo dalje. 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pošto sam ih dosta kritikovao ranije, evo i ovde da pohvalim Željka i Partizan ovog puta na sportskom i fer meču i dostojanstvenom podnošenju ne baš lakog poraza. 

 

Povlačim reč. Dostojanstvo tamo ne stanuje izgleda a taman sam se ponadao.

  • Like 17
  • Love 1
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, StefanPG said:

Neka pici na kraj sezone. Vrijeme je za penziju. Probao je, nije uspio i aj zdravo. 

Bolje bi mu bilo da je spremio taj mec normalno, no opet za ove utakmice vazda se nadju izgovori kad se izgubi pa sto bi drugacije bilo i ovaj put. Nije da je prvi a tesko da je i zadnji put.

Eo drugi mec zaredom se nudi na isti nacin Zvezda, da ih napadnu ispod kosa na missmatchevima dje tipovi poput Teodosica, Yaga, Hange i slicnih ostanu na visokim igracima Partizana al bozesacuvaj da se to eksploatise vec se odgovara small-ballom dje ih Zvezda zapravo na taj nacin iskaznjava, ofanzivnim skokom, poenima iz druge sanse, kojih nocas cak i nije toliko bilo. Da ne idemo do onog pritiska na loptu jalovog i to vs ekipe koja ne gubi mnogo lopti, ima vise dobrih ballhandlera na vise pozicija i udvajanje na piku coeka koji moze da provuce loptu dje oce i kreira visak ili zicer skoro iste sekunde kad se to dogodi. Dosta nekih wtf odluka i petorki i mozda jedina ispravna stvar nocas to da mentalno i emocionalno nijesu bili spremnija ekipa nocas i da je taj neki zreliji pristup Zvezde prelomio mec. Zvezda isto imala nekih svojih wtf odluka, petorki sa 1 suterom, 2 visoka bez rangea, pred kraj se neke akcije od svih ljudi za Hangu igraju (?), neke stvari u odbrani dje su imali vise srece no pameti na poglede koje je KKP prelako generisao al srecom za njih nijesu usli, dje su Giedraitisa nakon onakvog prvog poluvremena zaboravili, da ne idemo dalje. 

 

Svakako nije bilo tu previse kosarke, mozda sam i ja vise oguglao ili mi je puna kapa svega sto okruzuje ova 2 kluba, no je ekipa koja je imala vise iskustva i mentalne pripreme u ovakvim mecevima zasluzeno slavila.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sudije, s obzirom na svoj kvalitet, odsudile bas korektno, greske neke normalne na obe strane, nekad malo alibi sudjenje u fazonu bolje ja da sudim faul nego da mi zameraju sto nisam, ali ono sto je bitno ni jedan od njih trojice nije sudio tako da stavlja sebe u prvi plan ispred jednog derbi finala. 

 

Moglo je manje "folklora" da bude, bacanja kojecega i bljutavih pesama, ali dobro, previse hocu izgleda 🙂 dobro da nije bilo nikakvih baklji bacenih na drugu tribinu i slicno, aparata za gasenje pozara, prekida, praznjenja tribina i slicno. Za neko vracanje u neku normalu i ovo danas je prihvatljivo.

 

Jedina mrlja bacena na utakmicu je ova Zocova konferencija, sore loser jbg. 

 

Nadam se samo da ce doktor robotike iskoristiti priliku da precuti i ne izda nikakvo saopstenje na ovu temu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...