Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Evo da pomognem drugarima :classic_sleep:

doduse, mislim da nedostaje sigurno 10-tak igraca

 

Flight # 1: QR 7493 LAX to Melbourne 

Kei Nishikori, Victoria Azarenka, Tennys Sandgren, Marcelo Arevalo, Santiago Gonzalez, Sloane Stephens, Guido Pella, Juan Ignacio Londero, Vasek Pospisil, Lauren Davis, Bethanie Mattek-Sands, Artem Sitak, Nicolas Monroe, Pablo Cuevas, Philipp Oswald, Marcus Demoliner, Christina McHale, Marcus Daniell. 

 

Flight # 2: EY 8004 Abu Dhabi to Melbourne 

Bianca Andreescu, Angelique Kerber, Anastasia Potapova, Svetlana Kuznetsova, Ons Jabeur, Marta Kostyuk, Belinda Bencic, Paula Badosa, Elena Rybakina, Maria Sakkari, Sorana Cirstea, Dayana Yastremska, Heather Watson, Yulia Putintseva, Barbora Krejcikova, Anett Kontaveit, Oksana Kalashnikova.

 

Flight # 3: QR 7485 Doha to Melbourne 

Alexandre Muller, Carlos Alcaraz, Aslan Kratsev, Sergiy Stakhovsky, Elias Ymer, Quentin Halys, Kimmer Coppejeans, Michael Mmoh, Tomas Machac, Mario Vilella Martinez, Cedric-Marcel Stebe, Viktor Troicki, Roman Safiullin, Botic Van de Sandschulp, Bernard Tomic, Henri Laaksonen and Maxime Cressy.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Malkolm Brogdon said:

S jedne strane jeste sranje ako uslovi nisu kakvi su bili obecani, ali kapiram da se ni tad vecina ljudi ne bi zalila da zableje u sobi 2 nedelje za 70k dolara.

Većina sigurno ne bi, ali bez obzira, ovo je kao kad potpišeš neki ugovor pa te poslodavac izradi za uslove, niko ne bi bio srećan da radi u mnogo gorim uslovima od predviđenih, recimo da te teraju da odradiš istu količinu posla za mnogo kraće vreme (što bi ovde bila neka analogija sa treninzima), pa sve i da se plati po dogovoru. Plus što sad nema predomišljanja kad si već u karantinu, niko neće hteti da se mu propadne dve nedelje maltretiranje, a ni posle neće biti baš lako napustiti Australiju kad kome padne na pamet.  Oni su praktično iskoristili svoj položaj da dovuku što više top igrača, i nisu pomogli svom kredibilitetu, najblaže rečeno. Baš me zanima kako će sve izgledati iduće godine posle ovog iskustva. Mada me ne bi iznenadilo ni da se svi ponašaju kao da se ništa nije desilo i sve ispočetka.

 

1 hour ago, Boxy said:

Dve nedelje ležanja u krevetu, sigurno je da ću narednih mesec i po dana morati da se vraćam u formu. Sve ovo mi pravi haos u karijeri“, zaključio je Troicki.

:Hail: :roflmao:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alcesta said:

Većina sigurno ne bi, ali bez obzira, ovo je kao kad potpišeš neki ugovor pa te poslodavac izradi za uslove, niko ne bi bio srećan da radi u mnogo gorim uslovima od predviđenih, recimo da te teraju da odradiš istu količinu posla za mnogo kraće vreme (što bi ovde bila neka analogija sa treninzima), pa sve i da se plati po dogovoru. Plus što sad nema predomišljanja kad si već u karantinu, niko neće hteti da se mu propadne dve nedelje maltretiranje, a ni posle neće biti baš lako napustiti Australiju kad kome padne na pamet.  Oni su praktično iskoristili svoj položaj da dovuku što više top igrača, i nisu pomogli svom kredibilitetu, najblaže rečeno. Baš me zanima kako će sve izgledati iduće godine posle ovog iskustva. Mada me ne bi iznenadilo ni da se svi ponašaju kao da se ništa nije desilo i sve ispočetka.

Da, slazem se u potpunosti.

 

Sigurno bi se turnir odrzao i da su stavili ovakve uslove od starta, samo sa drugacijom strukturom, verovatno bi neki top igraci kojima pare nisu neophodne odustali.

 

Cela situacija je bas haos ali je zanimljivo da se prati.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

A kakav je to video , promaklo mi je?

 

Nemam pojma, ali mislim da mogu da naslutim da se verovatno radi o tome da je u razgovoru s nekim opljuvao sve ovo što se dešava, pa je sad prinuđen da se ograđuje i izvinjava.

 

edit: Upravo to očigledno

Edited by We lose every week
Link to comment
Share on other sites

Evo sad gledam, meni ovo izgleda kao da daje intervju. Kako je to onda bez njegovog znanja i pristanka?

Nego očigledno su sad svi skočili na njega pa mora da dokazuje da nije razmažena zvezda kojoj nije stalo do žrtava kovida, iznuđeni PR potez, niko više ne sme ni da zucne a da se ne zahvali organizatorima :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

I Kirstea kaže da je znala ne bi došla, čak je voljna da plati avion da  napusti Aust. Da , može ali posle karantina.

Zato je robotsko ponašanje tipa Azarenke sa ovim objavama, Nadala i ostalih top igrača,  u Adelaidu i Melburnu poželjno . :puke:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Putpuno razumem Troickog, mozda mu je ovo bila prilika da veze par dobrih rezultata u smiraj karijere. Jos je on poznat kao neko ko voli da igra 5 setova :classic_biggrin:.

 

@Boki i Obradovic - nemojte da se zalecete, ima sigurno mnogo inadzija medju "zakljucanima", a i onih koji ce da se opuste medju "slobodnima".

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...