Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Pa teško da Vavrinka ima na šta da se žali u svom apartmanu, normalno je da bude zahvalan. Da ga zabole za sve ostale i to je legitimno, kao što je legitimno i da Osaka postuje slike sa treninga. Legitimno je i da ne budu svi time oduševljeni, šta ćemo sad.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dominik Koepfer u razgovoru s nemackim novinarima kaze da je Anderson doveo 6 ljudi s sobom, ukljucujuci i dadilju

 

 

negde od 11min

 

E sad kako je on dobio ovu privilegiju kad nije ni top 10 igrac niti GS osvajac. :smiley33:

Eureka! :s_w: On je u PC i glasa kako mu ATP sefovi kazu (a hoce da bude i predsednik PC)

 

Edited by wwww
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

@Boxy

 

Nije zato kriv i treba da ima veliku sobu (kako beše, svi pobednici AO-a i finalisti imaju privilegovan status), nego je sav "poslušan" i greatful.

 

Nevezano za njega, ovo zadnje što sam video, treniranje u sobi (naročito Šapovalov) me je prelomilo da je sve ovo ogromno poniženje i da nesposobni ATP nije smeo da dozvoli ovako nešto.

 

Svaka čast Australijancima na tome kako su se izborili sa koronom, nisu oni krivi, ATP je kriv, nije smeo da dovede elitne tenisere (a svi koji igraju na slemu su elitni) u situaciju da se prema njima odnose kao prema izvorima zarazne bolesti (iako to testovima nije dokazano). Je l' može slem da se organizuje u kovid 19 vremenima, može (UO, RG). Trebalo je reći ne odgovaraju nam uslovi, 'fala sve OK, organizovati nekoliko turnira, publika je željna tenisa, TV prava bi izvukla većinu troškova i ćao.

 

Ovo je bruka (a biće i sledeće godine, teško će Australija da se uklopi s planetom u dogledno vreme, moraće nekoliko intervala vakcinacija da prođe).

 

 

Edited by stray_cat
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako su krenuli , igrači če uništiti nameštaj po sobama hotela. Više bi se isplatilo da  organizuju karantinsku teretanu i da ih po rasporedu sprovode,  kako bi mogli pored vežbi za snagu i agilnost ,  zid da koriste za udaranje loptice 

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo izgleda kao da su oni napravili plan u slucaju da sve prodje savrseno, ali da nikako nisu bili spremni za ovakav scenario :classic_mellow:

Ili kao su isli na srecu, kao na ispitu gde ima 50 pitanja, ti spremis 5 i nadas se da ces izvuci bas tu kombinaciju...

Link to comment
Share on other sites

Meni par stvarcica nije jasno (mozda sam propustila neko objasnjenje).

Prvo, taj pozitivan test Sandgrena. Kao je trebalo da se testiraju 72h pre leta i da test bude negativan. Gde je testiran Sandgren pa bio pozitivan? Je li on imao prethodno negativan test (taj od 72h pre leta), pa su ih onda sve pred let brzim testom testirali i ovaj bio pozitivan? Ne razumem da bi Sandgren dosao s negativnim testom na aerodrom i ocekivao da ga prime u avion, a da pre toga nije s nadleznima razjasnio situaciju (da je u novembru prelezao coronu).

 

Drugo, rekose da je ta neka stjuardesa koja je bila pozitivna na letu iz LA samo otisla kuci/nastavila let ka kojoj god destinaciji. Kako je to moguce?

 

I trece :classic_biggrin:

Kod nas je Prof. Drosten pre koji mesec diskutovao neke radove (ne secam se iz koje zemlje) o tome kako da se razredi u skoli izdele na sektore, pa da ako se desi neki pozitivan slucaj onda samo taj sektor, gde je taj pozitivni ucenik, ide u karantin, a ne ceo razred. Kako im nije palo na pamet da avion izdele na neke  sektore (a to je nesto sto su i igraci pominjali), stave neku plasticnu zavesu izmedju njih da odvoje npr. grupe od po 10 ljudi koji su svi u 2-3-4 tima, i tako kasnije samo ti iz tog "separea" idu u karantin u kom je neko pozitivan? Ovako nekako su se organizovali na Tajlandu, pa im restorani uredno otvoreni i jos mnogo sto-sta.

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

a pazi sad ovo:

Iga moze da u sobi trenira i s svojim trenerom i s fitnes trenerom.

A ovamo su nadali dreku kad su neki igraci otvorili vrata i viknuli nesto u hodnik.

 

:lol_2:

evo ga nacin kako da igraci "ubede" nadlezne da ih puste na teren da treniraju.

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

a pazi sad ovo:
Iga moze da u sobi trenira i s svojim trenerom i s fitnes trenerom.
A ovamo su nadali dreku kad su neki igraci otvorili vrata i viknuli nesto u hodnik.
 
Svarcman je postovao na instagramu, u sobi je njegova devojka i jos jedna osoba, nisam prepoznala ko je...
Link to comment
Share on other sites

Pa jedan igrac je rekao da imaju problem sa wifijem u hotelu jer je preopterecen, onda je on hteo da naruci sim karticu, ali to im je zabranjeno. Medjutim, dozvoljeno je da naracuju hranu i ostale stvari i supermarketa, a tu se prodaju i sim kartice, pa je on tako narucio :classic_wacko:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

Meni ovo izgleda kao da su oni napravili plan u slucaju da sve prodje savrseno, ali da nikako nisu bili spremni za ovakav scenario :classic_mellow:

Ili kao su isli na srecu, kao na ispitu gde ima 50 pitanja, ti spremis 5 i nadas se da ces izvuci bas tu kombinaciju...

Kako ide ono pravilo, ako je u prostoriji 23 osobe bar dvoje će imati rođendan istog dana? Ne znam može li da se primeni na koronu, ali mi je neverovatno da su očekivali da će eto tek tako da budu svi avioni bez pozitivnih.

 

1 hour ago, wwww said:

Kako im nije palo na pamet da avion izdele na neke  sektore (a to je nesto sto su i igraci pominjali), stave neku plasticnu zavesu izmedju njih da odvoje npr. grupe od po 10 ljudi koji su svi u 2-3-4 tima, i tako kasnije samo ti iz tog "separea" idu u karantin u kom je neko pozitivan?

Ja koliko sam shvatila tako je i obećano igračima, sad šta se u međuvremenu desilo...

 

Inače

1 hour ago, wwww said:

 

 

Ko je ovo na poslednjem klipu? Da sam na njihovom mestu prvo bih dobro sklonila TV pre treninga, nije baš zgodno ostati bez njega u karantinu :default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...