Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

1 minute ago, alcesta said:

Ovo može da se tumači na razne načine :smiley33:

on je jedan od onih koji je aminovao odluke ATP rukovodstva. sad je ocigledno u kampanji da svi treba samo da budu zahvalni, nema prituzbi, kakvi misevi u sobama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako van konteksta, to pominjanje boraca za prava prethodnih generacija može fino da se izvuče i kao poziv na pobunu :classic_biggrin:

A što se tiče miševa, ne znam u kakve su ih to hotele stavili ako ih svuda ima, a ko zna, možda ih ima toliko svake godine nego igrači nisu u sobi po ceo dan pa se manje susreću :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Intenzitet života, kretanje ljudi , sve je značajno smanjeno, životinje u potrazi za hranom. Ne čudi učestala  pojava miševa, insekata..Ono prvo stvorenje u Julijinoj sobi su neki aust. opisali čak i kao bubu-skočimiša..

 

A drugačije je kada igrači sami plaćaju hotel, žale se direktno hotelu i ovi to reše , niko ne želi negativan publicitet.Ovi sigurno ne mogu ni da postignu!

Ovaj Hyatt će ili debelo zažaliti ili naplatiti veliku odštetu od TA , biće do isteka 14 dana demoliran

Sve u svemu distopijski cirkus 

Link to comment
Share on other sites

Malopre išla na TV izjava Tomićeve devojke kojoj je grozno jer mora sama da pere kosu :classic_ohmy: mislim da je neko već stavio, ali meni je tek sad doprlo do mozga. 

Treba mi sad neko vreme da svarim kako ima neko kome nije normalno da sebi pere kosu :smiley5:  znam da neke žene idu non stop kod frizera ali ovo mi je u rangu da ne umeš sam da se istuširaš, mislim valjda su i Bezosova i Gejtsova deca nekad oprala sebi kosu, majku mu... 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, wwww said:

pa valjda su mnogi igraci od ovih u strogom karantinu rekli da ne mogu da rizikuju povredu i da direktno iz karantina idu na meceve. a sad ne mogu da dovuku zamene, naravno.

 

Nek' igraju ovi što nisu u totalnom karantinu paralelno dva, tri turnira.

 

Neka im domaćini ljubazno saopšte da bi bio red da svoju ogromnu zahvalnost (bla bla bla...) pretoče sa reči u dela i da bi bilo nekulturno da odbiju, jer ipak, omogućeno im je da treniraju (za razliku od ovih kojima nije, a mogli su svi da budu u totalnom karantinu, ali eto).

 

Pre toga još jedna rafalna medijska paljba po nezahvalnicima koji se "plaše" povreda i ne shvataju da ovde uopšte nije reč o tenisu nego o borbi sa kovidom 19.

 

Vika Azarenka da dobije povlašćen status i da ima bye-eve do pred kraj turnira.

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...