Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

18 minutes ago, Cooper said:

Treći put se vezuje jedna ruka i jedna noga, 
 

 

Grešiš Kuper veruj mi, nismo mi igračima Partizana vezali ni ruke ni noge, nego muda, muda nisu imali da nas pobede. :classic_biggrin: Evo tebi snimak utakmice sa sajte ABA lige, lepa slika tako da možeš uživati:

 

 

 

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Sve je u pravu.
To se vidi i na ovom forumu.

Au čoveče zar ništa nisi naučio iz prošle sezone

25 minutes ago, Troteri said:

 

Ako su Zeljko Obradovic, Naneli, Panter, Papapetru, Ledej, Lesor, Andjusic, Exum vezivanje jedne ruke i jedne noge... koga bi doveli da su vam iste slobodne?

 

I da, itekako uzivam u odnosu snaga kada uz Nedovica i Vildozu derbi izdominiraju i Dobric i Mitrovic i Petrusev... i razbiju vasu preskupu legiju stranaca a domaci vam ukupno daju 4 poena. No, sami ste krivi.

 

 

Dončić (zvezdaš i domaći) logično.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Cooper said:

Ovo je očekivano i već viđeno.
Ista situacija je bila kad je trener bio Dule i posle Andrea.
Čim se oseti opasnost, kreću javne pretnje, kako zaposlenima, tako i privatnim sponzorima.

AV se lično angažovao za dovođenje Vildoze i Dula Ivanova, i dobićete uskoro još jedno skupo pojačanje. Isto tako je i poslednji put vratio Radonju, koga Ćoko ne može da smisli.

Treći put se vezuje jedna ruka i jedna noga, dok se za druge strane vrši " doselekcija". Ne znam kako možete da uživate u ovakvom odnosu snaga i podržavate ove faktore.

Sad kad se popušilo u fudbalu u Evropi, sav akcenat AV i ekipe je na košarci.

Čestitam...

 

Sto bi rekao Dzoni Stulic

Il' je nemir il' strasth... ima tog ovdje isuvise

 

 

 

Edited by Plant
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Čvarkov said:

Moram priznati da sam malo razočaran što i Vildoza nije dobio neki posprdni nadimak na tata temi, a najviše se sprdao sa komšijama u ponedeljak.

Ja sam video negde da je oslovljen sa Mendoza, ali mislim da je bila greška prilikom pisanja koja nije ispravljena. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, medobrundo said:

generalno moram da primetim da postoji jedna jaka koncentracija bolesno indoktriniranih i mržnjom zadojenih Grobara, a koji su onako relativno uspešni ljudi, urbani i visoko obrazovani.. tačno onaj fazon ispod košulje Duletova slika, vera u neku istinsku posebnost i to da su/KKP drugačiji, da im nešto pripada i da im je to nešto oduzeto.. neverovatan tok događaja, kada se do tog trenutka ozbiljni ljudi pretvaraju u razmaženi decu i teoretičare zavere.

 

u slučaju navijača CZ, ređe nalazim na takav profil; valjda generalno navijače CZ ne zanima toliko košarka. Pritom, uglavnom nisu gore opisani profil, češće su navijači na KKCZ utakmicama onaj profil "prosečna Srbenda" - ne zna pravila, psuje svaku odluku, košarku zna da igra onaj koji daje poene, i natačinje Duleta i Željka na onu stvar.. Čović mu je onako, ali hehe, mora neko i da prca Grobare, dugo je bilo obrnuto, a i nije da nije istina ono što kaže. 

 

 

Ja kad o ovome pricam, Barkli hoce da me ubije. GTR je zlo kakvog nema.

 

1 hour ago, Cooper said:

Ovo je očekivano i već viđeno.
Ista situacija je bila kad je trener bio Dule i posle Andrea.
Čim se oseti opasnost, kreću javne pretnje, kako zaposlenima, tako i privatnim sponzorima.

AV se lično angažovao za dovođenje Vildoze i Dula Ivanova, i dobićete uskoro još jedno skupo pojačanje. Isto tako je i poslednji put vratio Radonju, koga Ćoko ne može da smisli.

Treći put se vezuje jedna ruka i jedna noga, dok se za druge strane vrši " doselekcija". Ne znam kako možete da uživate u ovakvom odnosu snaga i podržavate ove faktore.

Sad kad se popušilo u fudbalu u Evropi, sav akcenat AV i ekipe je na košarci.

Čestitam...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kome je dosadno neka čita avangardu.
Konzilijum od 10 najboljih svetskih psihijatra ne bi pomogao.
Koliko samo zla i psihoza iskače. Kakve su to teorije zavere.
Ja citah pre neki dan, nisam ni znao da imam toliko unutrašnje snage.
Krenuo sam čak i da skupljam umotvorine, ali sam onda razmislio i odlučio da je bolje da one gadosti ostanu na tom mestu. Glupo je da se prelivaju dalje.
Da li je Zlaja onaj ko ja mislim da jeste?

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, ivan9 said:

Kome je dosadno neka čita avangardu.
Konzilijum od 10 najboljih svetskih psihijatra ne bi pomogao.
Koliko samo zla i psihoza iskače. Kakve su to teorije zavere.
Ja citah pre neki dan, nisam ni znao da imam toliko unutrašnje snage.
Krenuo sam čak i da skupljam umotvorine, ali sam onda razmislio i odlučio da je bolje da one gadosti ostanu na tom mestu. Glupo je da se prelivaju dalje.
Da li je Zlaja onaj ko ja mislim da jeste?


Ma kakva avangarda, prtzn.net veruj mi brte. Udjes na sajt, pa tamo na “pridruzi se”, pa na kkp topic i uzivas. Mozes da citas bez prijavljivanja. 
 

 

  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

A ko su uopste ta dva idiota? Neki novinari?

Samo ovo boldovano

1 hour ago, ivan9 said:

Kome je dosadno neka čita avangardu.
Konzilijum od 10 najboljih svetskih psihijatra ne bi pomogao.
Koliko samo zla i psihoza iskače. Kakve su to teorije zavere.
Ja citah pre neki dan, nisam ni znao da imam toliko unutrašnje snage.
Krenuo sam čak i da skupljam umotvorine, ali sam onda razmislio i odlučio da je bolje da one gadosti ostanu na tom mestu. Glupo je da se prelivaju dalje.
Da li je Zlaja onaj ko ja mislim da jeste?

Ko je Zlaja,(bez rimovanja)? 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, deez nuts. said:


Ma kakva avangarda, prtzn.net veruj mi brte. Udjes na sajt, pa tamo na “pridruzi se”, pa na kkp topic i uzivas. Mozes da citas bez prijavljivanja. 
 

 

 

Hvala ti Sprivele, konacno spoznadoh istinu, digla mi se koprena sa ociju! Pa kaze:

 

Godinama postoji sličan način rada of strane FMP-a, gde se pred utakmicu plasiraju nekakve informacije, pa se zatim na istoj prave incidenti (kada god Partizan uđe u dobar ritam).
Uz to, ide i rafalna paljba na različitim portalima i sajtovima. Ko god je čitao b92, video je debile pod nikovima crvenazvezda1913 i slične.
Itekako postoji sličnost pisanja kod SNS botova i kod FMP botova.

Kreira se priča kako Partizan ima 2-3 veći budžet od FMP-a, kako smo mi Makabi, kako ne pravimo igrače za reprezentaciju.

Ako ja kao amater i neko ko nije iz ove priče vidim brojne šablone ponašanja, onda se nadam da i klub ima uvid u ovo što se dešava.

Džabe mi pričamo o automatizmima, udvajanju, akcijama, odbrani i sličnim stvarima kada se najveći deo stvari dešava van terena.
Pogledajte faul u napadu koji je preinačen i 2+1.
Pogledajte skandiranje Željku, koji je cenjen u celoj Evropi osim kod ove gamadi. Plaše ga se. Želja im je da mu ogade sve u ovoj državi i da nastave da vladaju u svom oboru.

Bio sam besan juče, a ni danas me ne popušta.
Igrači jednostavno moraju da znaju šta se dešava i da pokažu muda. Savić i Željko moraju da znaju sa kim imaju posla.
Sa vitezima viteški.
Sa gangsterima gangsterski.

p.s. Ubeđen sam da ćemo ovo rešiti kada budemo kompletni, ali mora se podići nivo svesti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Ovo je očekivano i već viđeno.
Ista situacija je bila kad je trener bio Dule i posle Andrea.
Čim se oseti opasnost, kreću javne pretnje, kako zaposlenima, tako i privatnim sponzorima.

AV se lično angažovao za dovođenje Vildoze i Dula Ivanova, i dobićete uskoro još jedno skupo pojačanje. Isto tako je i poslednji put vratio Radonju, koga Ćoko ne može da smisli.

Treći put se vezuje jedna ruka i jedna noga, dok se za druge strane vrši " doselekcija". Ne znam kako možete da uživate u ovakvom odnosu snaga i podržavate ove faktore.

Sad kad se popušilo u fudbalu u Evropi, sav akcenat AV i ekipe je na košarci.

Čestitam...

Dok jadni Žeks,najveći Srbin,mora da se muči i radi sa ovim što ima.

U rosteru sve sama jeftinoća,isluženi FIBA igrači koji nisu nigde mogli pronaći angažman nego došli zbog Žeksa,

da napreduju i da zabodu još neki ugovor bar za 200K.

 

Moj prepošteni i nadasve realni Kupi,jel ti veruješ u sve ovo što pišeš ili je neki vid stida vrsta osećaja koji ti ne preferiraš ili ga nemaš

u asortimanu.Reklo bi se da od dolaska Duška jedini prepoznatljivi osećaji u takvih krugovima(Cujić & co i tvoja malenkost) su panika,strah i dezorjentisanost.

 Do pre dve nedelje bilo sve super,uživanje,disanje punim plućima,dobra sprdnja zajebancija,podsmeh,takođe i doza bahatosti i prepotentnosti.

Kad ono međutim!

Videvši brisanje patosa SNS milionera u ponedeljak ,kreće plač,očaj,kuknjava,Vučić,država....kme,kme.

 

Kako vas bre nije sramota?!

Vučić i država vam platili da igreate EL,doveli vam najtrofejnijeg i ikonu kluba.

Sasuli vam milione u budžet.Doveli vam šta je god Žeks hteo.I opet kuknjava i plač.

 

Institucija nema šta!

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Jel moguce da si nasao najmeksi post tamo? Dont come at me with that weak shit...

 

Pa kaze 

 

Quote

Nabijte te vase kartice vernosti i lojalnosti i ljubavi u dupe mater vam jebem. Gde je vama ponos i zar i ratnicka zelja da satrete ono najgore sto postoji i hoda ovom zemljom. Koga vi bre zajebavate. DA SU OTISLI SA 11 JUNIORA U SPANIJU I OSTAO CEO TIM U BG DA SE SPREMI REC VAM NE BIH REKAO.
POLOMIO BIH CEO STAN SAD. sutra ce i trece jutro ljudski slajm da gostuje i da jede govna. Aaaaaaaaaaa

 

Quote

SRAM TE BILO OBRADOVICU! PRVO IGRACE, BEZMUDASE, A ONDA TEBE! Zek, Panter, Papapetru, Madar, Naneli, Lesor i tebe rutiniraju Vildoza I Nedovic sa ostalim otpatcima? 2 jebene godine treniras ekipu i 2 jebene godine NEMAS JEBENU ODBRANU, NE MOZES 2 NAPADA ZA REDOM DA ODBRANIS ALO BRE? A sad me napadajte, banujte, i objasnjavajte kako smo mocni, i te price, a cigani uzimaju i ove godine Aba ligu. Dovedite nama i Obradovicu Le Brona, i dalje ce gubiti od ovog raspada od tima.

 

Quote

Jos jednom,bojkotovati evroligu ako smrad pusti karte ciganima za tu utakmicu.

Sta se koji kurac nasi smiju i grle sa njima?

 

Quote

Eto, moje mišljenje je da je Partizan namerno izgubio, odnosno da je bio nateran da to uradi od koga drugog nego pičkouste nakaze. Od njegovog gostovanja na prvoj ekipa ne liči na sebe, uključujući dve utakmice u Španiji i danas kada smo igrali premekano i bezvoljno. Previše bi bilo slučajno da ekipa odjednom tako padne i najgoru utakmicu odigra baš u derbiju. Problem je samo da ovo uništava moral ekipi, a Željka Obradovića treba da bude sramota što je na to pristao. Ako je ovo istina a pretpostavljam da jeste, onda je Željko trebao da napusti klub i kaže zbog čega.

Nećemo mi dok je ovog govneta na vlasti ništa postići.

 

Quote

Ovo je jedna velika sramota, rutiniraju nas kamenjari, poluinvalidi. Postojali su svi uslovi da se utakmica dobije, ne postoji ni pritisak sa tribina ništa nula. Nas nema na terenu, dno dna, šta treba da se uradi, koji igrači da se dovedu da bi se odigralo protiv ovih govana. Ovo je bilo najvažnija utakmica ovog dela sezone, a mi je nismo ni igrali i svakako mnogo važnija od one koja će se igrati u EL.

Ja i dalje verujem da mi možemo da osvojimo tu jebenu EL sa Željkom na klupi, ali većina utakmica protiv gamadi i ova sad i prošle sezone su velika sramota Željka Obradovića. Niti su imali bolje igrače niti trenere od nas. Bruka i sramota. Sezona je duga pa neka se nešto promeni samo ne vidim da se uopšte bilo šta menja.

 

Quote

Boli me kurac za Arenu, F4 parket, 12.000 sezonskih i Evroligu!

Željko ima 3-6 skor sa mutantima, 0 trofeja i tačno me boli kurac više i za 8 evroliga, a ja imam 37 godina i ne mogu više da živim od Saletove trojke i devete evrolige.

Ledej i Panter su odigrali sramno svaki gostujući gradski derbi. Pa jel onaj jebeni zli patuljak zna da napravi bolji tim od Savića i Željka ili nas neko jebe ovde?

Derbi u Evroligi je revijalna utakmica, ne ložite se.

 

Quote

Za postove tipa "jebali su nas, silovali su nas" i slicno odmah pod anti cigan radar i mrs. A za ono gde je par ljudi napisalo "jebali su nam majku" e to je za ban, u realnom zivotu za grkljan. Rodjace, jebali smo mi ciganima i oca i majku i sve mrtvo, jer je kurva mrtva i pokojna odavno. Ovo je bio samo jedan los dan i poraz Partizana. Cuj "jebali su nam majku", pa meni od toga nista gore u zivotu ne moze da se kaze. To moze samo smrdljivi cigan da napise tako, ili neko ko nema trunke samopostovanja.

 

😄

 

Quote

Svasta bi napisao,pogotovo sinoc ali...
Cigani su se izivljavali na kraju nad nama.Sve mogu da progutam,i lose vece,i povrede ali bezmudost,i kurcobolju ne mogu.
A sinoc je bilo bas to i jebena bezmudost i kurcobolja,sratmotno izdanje!!! Koliko mi je zao sto nemamo generala u ovakvim situacijama.
Aleksa i Smajli se keze i ljube kao rod rodjeni sa musavcima,ne mogu da razumem.Nemam nista protiv da su najbolji prijatelji,ali sinoc pognes glavu,pokrijes se usima i odes u tunel,a ne ono.
-16 ejjjj,pa izlazili mi nebi iz hale do slesece utakmice protiv njih,pa bi valjda skontali do tad ko su oni,a ko trebamo da budemo mi.

 

Quote

Jebanje majke Partizanovim igracima nikako, nikada, ni pod kojim uslovima.
Ali, majku mu, kako mozes da se ovako srdacno kezis protivniku ko da ti je doneo poklon za rodjendan, a ne da te je nakantao i razbio u utakmici deset sekundi pre toga?
Kako, brate?
Po sebi gledam, a nesto sam se malo bavio sportom, pa ja rodjenog brata kada od njega izgubim u "ne ljuti se covece" ocima ne mogu da vidim, a ne da mu se tako osmehujem. Ja kada kosarkasi Partizana izgube od fmp-a, sa ciganima prijateljima po 7 dana ne kontaktiram, a ne jos da im se smeskam i sa osmehom nesto kao pricam sa njima, i zato mi je ovo cudno i zato ove fotografije tako lepo pokazuju sta ovoj ekipi fali.

 

:Hail:

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 6
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, deez nuts. said:

Jel moguce da si nasao najmeksi post tamo? Dont come at me with that weak shit...

 

Pa kaze 

 

 

 

 

 

 

 

 

😄

 

 

 

:Hail:

 

Citam otpozadi, sta ces

 

Nisu meni zanimljive ove cigan, crkni, musavi, gurbeti, umri, govna postovi, to moze svako. Ja volim kad mi pljusnu istinu pre oci, kao npr:

 

Quote

Eto, moje mišljenje je da je Partizan namerno izgubio, odnosno da je bio nateran da to uradi od koga drugog nego pičkouste nakaze. Od njegovog gostovanja na prvoj ekipa ne liči na sebe, uključujući dve utakmice u Španiji i danas kada smo igrali premekano i bezvoljno. Previše bi bilo slučajno da ekipa odjednom tako padne i najgoru utakmicu odigra baš u derbiju. Problem je samo da ovo uništava moral ekipi, a Željka Obradovića treba da bude sramota što je na to pristao. Ako je ovo istina a pretpostavljam da jeste, onda je Željko trebao da napusti klub i kaže zbog čega.

 

Link to comment
Share on other sites

A imaju i kvalitetan zenski senzibilitet, nema sta. Zena, majka, kraljica, iliti “on da radja, ona da brani!” 

 

“Kakav, bre, nivo 400 pušta ostojah u prodaju za mandove u EL?! Da su oni u prvoj bili domaćini pa da su pustili karte i za nas, i da razumem, ovo, ovakvo uvlačenje pičkoustom i njegovoj džukeli iza ciganJske klupe, pa jebem li ti sve čega se setim, a pamtim... I dugo i dobro pamtim, pička li ti materina jajarska!!!” - by madame Silvija 💝

 

Edited by mille plateaux
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...