Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

4 hours ago, Cooper said:

Ovo je očekivano i već viđeno.
Ista situacija je bila kad je trener bio Dule i posle Andrea.
Čim se oseti opasnost, kreću javne pretnje, kako zaposlenima, tako i privatnim sponzorima.

AV se lično angažovao za dovođenje Vildoze i Dula Ivanova, i dobićete uskoro još jedno skupo pojačanje. Isto tako je i poslednji put vratio Radonju, koga Ćoko ne može da smisli.

Treći put se vezuje jedna ruka i jedna noga, dok se za druge strane vrši " doselekcija". Ne znam kako možete da uživate u ovakvom odnosu snaga i podržavate ove faktore.

Sad kad se popušilo u fudbalu u Evropi, sav akcenat AV i ekipe je na košarci.

Čestitam...

Dva dana si mislio šta ćeš i napisao ovakav post. Naročito mi se sviđa deo o doselekciji pet dana nakon što se doveli novog igrača. 

 

Čestitam. 

  • Like 9
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, medobrundo said:

generalno moram da primetim da postoji jedna jaka koncentracija bolesno indoktriniranih i mržnjom zadojenih Grobara, a koji su onako relativno uspešni ljudi, urbani i visoko obrazovani.. tačno onaj fazon ispod košulje Duletova slika, vera u neku istinsku posebnost i to da su/KKP drugačiji, da im nešto pripada i da im je to nešto oduzeto.. neverovatan tok događaja, kada se do tog trenutka ozbiljni ljudi pretvaraju u razmaženi decu i teoretičare zavere.

 

u slučaju navijača CZ, ređe nalazim na takav profil; valjda generalno navijače CZ ne zanima toliko košarka. Pritom, uglavnom nisu gore opisani profil, češće su navijači na KKCZ utakmicama onaj profil "prosečna Srbenda" - ne zna pravila, psuje svaku odluku, košarku zna da igra onaj koji daje poene, i natačinje Duleta i Željka na onu stvar.. Čović mu je onako, ali hehe, mora neko i da prca Grobare, dugo je bilo obrnuto, a i nije da nije istina ono što kaže. 

 

Mora da si prespavao period vladavine "Toleta" i silne ubedjenosti odredjenog dela stanovnistva da se FKCZ unistava, da je to gigant kojem pripadaju titule u domacem fudbalu, da su im iste silom oduzete, sve isto, kao razmazena deca i teoreticari zavera.

 

Isto tako je i Vujosevic bio mafijas na celu saveza koji je svesno unistavao Crvenu zvezdu (nista Hemofarm ili FMP, samo Crvenu zvezdu) i onemogucavao joj da prirodno bude tamo gde zasluzuje, a to je sam tron.

 

Sto je najgore, mislio sam da ce se osnivanjem ABA lige (davnih dana to bese?) konacno odnosi smiriti i dobiti jedna sira, pluralisticka prica (tipa, jedno 4-5 ekipa koje zele da trofej i zele da igraju sa najboljima), kad ono ne, sa propascu Cibone, Zadra i Olimpije vec deset godina liga podseca na KLS gde samo dva kluba mogu da igraju EL i osvajaju trofej. Pa naravno da ce mrznja da bude velika, jer je tron samo jedan, a oni drugi jedini stoje na putu ka njemu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, mille plateaux said:

A imaju i kvalitetan zenski senzibilitet, nema sta. Zena, majka, kraljica, iliti “on da radja, ona da brani!” 

 

“Kakav, bre, nivo 400 pušta ostojah u prodaju za mandove u EL?! Da su oni u prvoj bili domaćini pa da su pustili karte i za nas, i da razumem, ovo, ovakvo uvlačenje pičkoustom i njegovoj džukeli iza ciganJske klupe, pa jebem li ti sve čega se setim, a pamtim... I dugo i dobro pamtim, pička li ti materina jajarska!!!” - by madame Silvija 💝

 

Kad uporedis nasu Bojanu, sa doticnom, prosto si ponosan! 

Nisam se lepo izrazio, nasa Bojana je primer lepog vaspitanja inace. 

Edited by Crni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, deez nuts. said:

Jel moguce da si nasao najmeksi post tamo? Dont come at me with that weak shit...

 

Pa kaze 

 

 

 

 

 

 

 

 

😄

 

 

 

:Hail:

Ja sam fasciniran da postoje ovakvi ljudi, nebitno je za koga navijaju, strašno dokle smo mi stigli kao narod i kao ljudi. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nego, potegao sam sve moguce i nemoguce kontakte i veze da dodjem do ovih informacija, pa da jednom za svagda demistifikujemo i stavimo tacku na raznorazna naklapanja i pausalne cifre... 

 

KKCZ

 

Vildoza 800k

Ivanovic 300k

Markovic 300k

Topic 5k

Nedovic 1m

Dobric 350k

Lazic 300k

Holand 400k

Lazarevic 150k

Bentil 500k

Petrusev 350k

Martin 650k

Mitrovic 300k

Ilic 250k

Kuzmic 200k

Raduljica 150k

Dusko 450k

Duskov strucni stab 100k

 

Ostali troskovi:

Adams 200k

Vajt 100k

Vlada Jo 100k

Vladin strucni stab 50k

 

Ukupno: 7m

 

KKP

 

Exum 800k

Madar 350k

Avramovic 450k

Panter 1.5m

Andjusic 400k

Trifunovic 200k

Glas 150k

Naneli 1m

Papapetru 900k

Ledej 1.2m

Brodzianski 400k

Smailagic 300k

Lesor 650k

Vukcevic 400k

Koprivica 250k

Zelimir 600k

Zelimirov strucni stab 200k

 

Ostali troskovi:
WC za EL 500k

 

Ukupno: 10.25m

 

Ocekivao sam da je razlika u budzetima izmedju 2.5 i 3.5 miliona, tako na kraju i ispade... 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Nego, potegao sam sve moguce i nemoguce kontakte i veze da dodjem do ovih informacija, pa da jednom za svagda demistifikujemo i stavimo tacku na raznorazna naklapanja i pausalne cifre... 

 

KKCZ

 

Vildoza 800k

Ivanovic 300k

Markovic 300k

Topic 5k

Nedovic 1m

Dobric 350k

Lazic 300k

Holand 400k

Lazarevic 150k

Bentil 500k

Petrusev 350k

Martin 650k

Mitrovic 300k

Ilic 250k

Kuzmic 200k

Raduljica 150k

Dusko 450k

Duskov strucni stab 100k

 

Ostali troskovi:

Adams 200k

Vajt 100k

Vlada Jo 100k

Vladin strucni stab 50k

 

Ukupno: 7m

 

KKP

 

Exum 800k

Madar 350k

Avramovic 450k

Panter 1.5m

Andjusic 400k

Trifunovic 200k

Glas 150k

Naneli 1m

Papapetru 900k

Ledej 1.2m

Brodzianski 400k

Smailagic 300k

Lesor 650k

Vukcevic 400k

Koprivica 250k

Zelimir 600k

Zelimirov strucni stab 200k

 

Ostali troskovi:
WC za EL 500k

 

Ukupno: 10.25m

 

Ocekivao sam da je razlika u budzetima izmedju 2.5 i 3.5 miliona, tako na kraju i ispade... 

 

Kako Topic sastavlja kraj s krajem svaki mesec?

Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da Vukcevic i Anjusic imaju po 400k.

 

Ovaj prvi da je toliki talenat do sada bi bio forsiran. Ocigledno je da je rec o klasicnom slucaju zarobljenom izmedju pozicija - premekan za reket, prespor za spoljnu liniju. Normalno, kada sam pitao sta ce Partizanu on pored vec cetvorice igraca na 4 i 5 dobio sam odgovore "on je vise trojka". Ma ne moze da bude trojka ni u snu, to zaista malo koji kosarkas te visine moze da igra. Cak i Markkanen igra na 4.

 

Andjusic verovatno ima vise - domaci igrac, odlican suter, imao dobru sezonu u Monacu.

 

Brojke izgledaju realno, KKP svakako ima koji milion vise - ali, treba voditi racuna da je bitan kolicnik dva budzeta, a ne razlika. Na primer, mnogo je veci gap izmedju 3,5 i 7 nego izmedju 7 i 10,5, mnogo veci izmedju 3 i 12 nego izmedju 12 i 25.

Link to comment
Share on other sites

Razlika izmedju dva rostera je u 3 vrhunska igrača, da se Nebojša nije glupirao sa selekcijom razlika bi bila u 4. E sad, to što je Duško igrom sveo tu razliku na nulu u prvom derbiju, dovelo je opet do toga da se budžeti upoređuju i čak izjednačavaju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Nego, potegao sam sve moguce i nemoguce kontakte i veze da dodjem do ovih informacija, pa da jednom za svagda demistifikujemo i stavimo tacku na raznorazna naklapanja i pausalne cifre... 

 

KKCZ

 

Vildoza 800k

Ivanovic 300k

Markovic 300k

Topic 5k

Nedovic 1m

Dobric 350k

Lazic 300k

Holand 400k

Lazarevic 150k

Bentil 500k

Petrusev 350k

Martin 650k

Mitrovic 300k

Ilic 250k

Kuzmic 200k

Raduljica 150k

Dusko 450k

Duskov strucni stab 100k

 

Ostali troskovi:

Adams 200k

Vajt 100k

Vlada Jo 100k

Vladin strucni stab 50k

 

Ukupno: 7m

 

KKP

 

Exum 800k

Madar 350k

Avramovic 450k

Panter 1.5m

Andjusic 400k

Trifunovic 200k

Glas 150k

Naneli 1m

Papapetru 900k

Ledej 1.2m

Brodzianski 400k

Smailagic 300k

Lesor 650k

Vukcevic 400k

Koprivica 250k

Zelimir 600k

Zelimirov strucni stab 200k

 

Ostali troskovi:
WC za EL 500k

 

Ukupno: 10.25m

 

Ocekivao sam da je razlika u budzetima izmedju 2.5 i 3.5 miliona, tako na kraju i ispade... 

 

 

Ili je razlika 50% budžeta, zavisi kako se gleda. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...