Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

13 hours ago, orionbre said:

 

Onda se nije najsrećnije izrazio jer je rekao "Srbija je kriva", a ne "tadašnja vlast u Srbiji je kriva".

 

Inače se u potpunosti slažem sa tobom


Ustvari je tačno to i rekao, već sam objasnio u prethodnom postu u čemu je kvaka.

 

Quote

Košarkaški trener i nosilac izborne liste koalicije „Boris Tadić – Ajmo ljudi“ za vanredne beogradske izbore Duško Vujošević bio je prethodnih dana u u centru napada srpskih tabloida nakon što je u intervjuu za hrvatski list izjavio da je "vlast u Srbiji bila najodgovornija što nije izbegnut građanski rat u bivšoj Jugoslaviji". Vujošević u izjavi za Nova.rs kaže da "nigde nije rekao da je Srbija jedini, već najveći krivac za to što rat nije izbegnut".

 

https://nova.rs/vesti/politika/lekcije-o-patriotizmu-nam-preko-tabloida-drze-oni-koji-su-region-uveli-u-rat/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Mislim da sam u pravom momentu došao i da sam napravio pravu odluku. U tom trenutku Dinamo Moskva mi nudi duplo više para nego Partizan. Miško agent mi u tom momentu kaže – situacija je čista, jer ko će da prihvati upola manju ponudu? Zvezda mi je nudila 30 odsto više od Partizana, ali cela priča u Partizanu i Dule kao trener – želeo sam da igram tu. Mislim da kao igrač ne bih bio tako ostvaren da nisam te dve godine proveo u Partizanu. Tek sada kada sam stariji i kada sam trener, vidim koliko je Dule radio dobar posao."

 

Dejan Milojević

 

Iz vremena kada je država gurala Partizan i htela da ugasi Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ChrisJudd said:

"Mislim da sam u pravom momentu došao i da sam napravio pravu odluku. U tom trenutku Dinamo Moskva mi nudi duplo više para nego Partizan. Miško agent mi u tom momentu kaže – situacija je čista, jer ko će da prihvati upola manju ponudu? Zvezda mi je nudila 30 odsto više od Partizana, ali cela priča u Partizanu i Dule kao trener – želeo sam da igram tu. Mislim da kao igrač ne bih bio tako ostvaren da nisam te dve godine proveo u Partizanu. Tek sada kada sam stariji i kada sam trener, vidim koliko je Dule radio dobar posao."

 

Dejan Milojević

 

Iz vremena kada je država gurala Partizan i htela da ugasi Zvezdu.

 

Prosli smo ovo pre par stranica.

 

Miloje je dosao u Partizan 2004. ako ne znas mozes bar da ukucas da proveris. Zvezda je bez drzavne pomoci(a i tada je bila drzavni klub) bila od 2007. do 2011.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

E moj cigani,

 

obrisali smo parket jednom projektu i kao nagradu dobili rebuild.Od trenera do igraca.

Otisao jedan Kalinic a i Davidovac a zamazali nam oci Nedovicem koji svaku trecu utakmicu doslovno samo trci na terenu i Petruseva koga Misko  nikom nije mogao da uvali.*Kod njega komentarisem trenutno stanje,moze sigurno u ABA da bude jako dobar.Trenutno je Ristic za njega dr sad dokle cemo da ga proguramo videcemo.Mozda ga i ozivimo.

Samo bez glupih replika za ovo,ko ga je gledao u EL i turskom prvenstvu zna sto je klupiran kod Pesica i sto nije imao ni minut kod Atamana u drugom delu sezone.

 

Cemu se mi nadamo...sa druge strane proslogodisnji luzeri kao iz snova prelazni rok,ko im nije trebao zahvalnica,najbitniji ostali a pojacanja krem EL.Naravno da im neko udje u igraca to ni pod razno samo je Zvezda na rasprodaji svake godine vec 10 godina.Ne da ne mozemo da zadrzimo najboljeg igraca nikad nego ni treceg najboljeg.

Bukvalno ekstra zamazivanje ociju sa sve "zvali smo Tea,Derika, Pabla"...Sabaz,Singlton...pakao.Naslovi u medijima "ko je imao bolji prelazni rok?"...Ko je delio karte nije nista ostavio slucaju ovaj put.

 

Lepo sam pricao da je prosla sezona istorijska i da uzivamo.Momci su uradili epski podvig,protiv svih sansi.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Cemu se mi nadamo...sa druge strane proslogodisnji luzeri kao iz snova prelazni rok,ko im nije trebao zahvalnica,najbitniji ostali a pojacanja krem EL.Naravno da im neko udje u igraca to ni pod razno samo je Zvezda na rasprodaji svake godine vec 10 godina.Ne da ne mozemo da zadrzimo najboljeg igraca nikad nego ni treceg najboljeg.

 

Sreća pa je KKP u onih 13 godina zadržavao najbolje igrače. Sećaš se one sezone posle F4 u Parizu kad su ostali svi, pa smo samo nadogradili na postojeći kadar i jurili titulu

A i vala bilo je lepo gledati Pekovića u prajmu 5 sezona u Partizanu.. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jakob Aman said:

Nekima i pored 7 godina mnogo više smeta prethodnih 15ak

 

"15ak"? 😄 

 

Za tudje se zna tacan i precizan podatak - 7.  

Za svoje se to daje odokativno - "15ak" - naravno sa zaokruzivanjem na vise. 

 

Vucic bi ti pozavideo. 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Instinkt said:

 

Sreća pa je KKP u onih 13 godina zadržavao najbolje igrače. Sećaš se one sezone posle F4 u Parizu kad su ostali svi, pa smo samo nadogradili na postojeći kadar i jurili titulu

A i vala bilo je lepo gledati Pekovića u prajmu 5 sezona u Partizanu.. 

Bravo,uhvati se te f4 sezone koja je izdimka na svakom nivou i ne pustaj.Pritom bese pre skoro 20 godina.

Napravices haos od teme ali imali ste resurse kao Makabi,totalnu dominaciju u domacem trzistu,svasta ste radili tu,cerupali citave timove.

Zvezda nije igrala f4 za ovih 10 godina pa ni potraznja nasih igraca nije takva,paralele su ti jasno subjektivne.Cuj i Pekovica ste trebali da zadrzite u prajmu,mislim razumem da vam Davidovac izgleda kao slicna zverka ali mislim da ipak poredjenje nije na mestu.

Osim sto si lupio glupost preskocio si da komentarises za sta ste ovako nagradjeni,zasto nama mazu oci sa laznim dolascima Tea,Sabaza i ostalih dok dolaze macke u dzaku za lidera ekipe i Bentili i Holandi.Vi nemate tih problema,kad kazete dolazi ozbiljan igrac stvarno dodje bitan igrac Barse,Makabija,Pao nema potrebe za fiktivnim pojacanjima.Ne vidim da se po evropskim portalima kao u domacim pitaju ko je imao bolji prelazni rok izmedju 2 kluba.

 

Cinjenica je da se moralo osigurati jer ni kao favoriti niste dobili prosle godine.Kad se protivnicki sastav osuo uletelo je dovoljno love da se prikriju stvari da masa ne talasa,jer to najvise smeta onom ko deli karte...

 

No necemo dalje,ti uzivaj,umisljaj da je zelimir doktor kosarke, da cete sve da nam vratite istom merom a mi cemo da umisljamo da smo konkurencija.

 

  • Like 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kooineeperk said:

 

"15ak"? 😄 

 

Za tudje se zna tacan i precizan podatak - 7.  

Za svoje se to daje odokativno - "15ak" - naravno sa zaokruzivanjem na vise. 

 

Vucic bi ti pozavideo. 

 

I vise od 15. Pre toga ste osvajali titule na šljaci. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

No necemo dalje,ti uzivaj,umisljaj da je zelimir doktor kosarke, da cete sve da nam vratite istom merom a mi cemo da umisljamo da smo konkurencija.

 

 

Ne, nego si ti doktor košarke nesrećo 😄

Potpuno mi je deplasirano da oponiram ostrašćenim navijačima na ovu temu koji pritom ni vlastita imena ne pišu početnim velikim jer valjda frustracija 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Jakob Aman said:

I vise od 15. Pre toga ste osvajali titule na šljaci. 

 

tenor.gif.d52d2957e83a5c10ed3c98f42a0ac350.gif

 

Da, da... 

 

A ne mozes se ni prepirati sa nekim ko ne poznaje elementarne stvari, a nije da nije vec pisano. Recimo bas na ovoj temi nedavno: 

  

On 8/7/2022 at 11:31 PM, Kooineeperk said:

Kosarka se igrala i pre Duleta. I u Partizanu a pogotovo u Crvenoj zvezdi (dok vas Dule nije uzjahao imali smo gotovo duplo vise nacionalnih titula od vas).

 

I to je elementarna cinjenica. 90ih mi 3 titule, vi 4. 

  

Cuj "na sljaci" 😄 pa jedino ako ste vi osvojili Evro titulu isto na sljaci...

Back-to-Back titule smo osvojili posle te vase Evro titule, pa onda jos jednom. Pa ste onda vi uzjahali 2002. znamo i kako i sta... eto bas u tom postu linkovanom iznad ima nastavak. 

 

"Sljaci" 😄 😄 😄 Ovo ni GTRetardizam ne fura kao svoju verziju istorije jbt! 🙂 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Instinkt said:

 

Ne, nego si ti doktor košarke nesrećo 😄

Potpuno mi je deplasirano da oponiram ostrašćenim navijačima na ovu temu koji pritom ni vlastita imena ne pišu početnim velikim jer valjda frustracija 

Nisi na avangardi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...