Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

9 hours ago, zorex said:

A tek kad ovi što prate basket odskora izguglaju Majk Batista, pa vide šta je on radio u svoje vreme. :classic_ninja: Sve je naučio od Žoca, kao i Ledej.

Ko je koga šta naučio ne znam. ali OVAJ kod mene ne bi igrao ni minut više.

Da imam NJEGA u CV-u pa i za titulu EL?

Malo morgen.

giphy.gif

Nije sve u parama i onima koji se pale na nordeusa 

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, NMX said:

I sad uživam u cirka 100 kvotova kvalitetnog napušavanja.

 

Uvek sam se pitao kakav je mentalan sklop tih ljudi koji ovo rade. Mislim i na ovo drukanje a i na ovo napusavanje. Mislim, sta treba da ti je tacno u glavi da odvojis vreme da kontaktiras neciju bivsu zenu  ili devojku ili da nekog napusavas na drustvenim mrezama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, NMX said:

Ja se nadam da neko u klubu pedantno beleži sva ova drukanja Vildoze i da će imati jednu kvalitetnu power point prezentaciju pred sledeći derbi. Vidi Luca, ovi su te drukali ribi.... :s_d:

 

Powerpoint je malo napredni nivo, zna se kojim delom MS officea KKCZ dominantno vlada - excel.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 

Na 1:47:37 sramno ponašanje Luke Mitrovića koje ne priliči jednom sportisti. Okretanje i mahanje ka navijačima Partizana i hvatanje za đoku. Kritikujem igrače Partizana kad se debilno ponašaju al isto tako kritikovaću i moje za takvo ponašanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Uvek sam se pitao kakav je mentalan sklop tih ljudi koji ovo rade. Mislim i na ovo drukanje a i na ovo napusavanje. Mislim, sta treba da ti je tacno u glavi da odvojis vreme da kontaktiras neciju bivsu zenu  ili devojku ili da nekog napusavas na drustvenim mrezama.

Nije problem u vremenu, vec u zelji da naudis nekom ljudskom bicu, jer zelis da tvoj tim pobedi. Sta je sledece, Exum prelazi ulicu van pesackog i neki navijac CZ ga zgazi, jer eto pogresio je i prelazio ulicu gde ne sme. Sta god da je istina oko Vildoze ovo je stvarno novi vid dna u nasem sportu. 

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Brat od Korneta said:

Redjaju se pobede komsija ove sezone iliti najveca radovanja na tati ove sezone:

 

-Trojka Mirotica iz auta

-Zabrana Gospodina Glikmana

-Tuzba Valensije

-Vildozu ostavila devojka

 

Nikad spokojniji...

- Brat od Korneta napisao kratak post.

:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...