Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, fillam said:

E, a jel' bio faul nad Petruševim? Niko ni da spomene, evo sad će nedelju dana od utakmice 🤨

13 minutes ago, fillam said:

 

Pomislio bi čovek 😄

Al' niko da spomene da l' je tada bio koš Petruševa?

 

pogodak.jpg
 

Quote

 

Čl. 16. Pogodak: kada je postignut i njegova vrednost

16.1.2 Smatra se da je lopta unutar koša, kada se najmanji njen deo nalazi unutar i ispod nivoa obruča.

 

 

 

To bi bilo 2+1 i mogućih 23-20 a umesto toga isključenje trenera i ode se na 28-17 a osta trener  amater bez licence. :lol_2:
Pa se posle pita(š)ju kako su prokockali 18 poena razlike a ne kako su do njih došli.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@fillam

 

Razumi ljude...pukla samarcina 27.01 u Pioniru nakon svih bahatih pretnji danima pred taj mec, a ispostavilo se da prakticno nisu poveli ceo mec (mozda nekih cca 4 minuta u 1/4). Pred ovaj kup derbi nisu smeli da pisnu, pa su se sad raskokodakali. Ako, zasluzili su.

 

Kod nas niko nije likovao kada smo ih dobili u njihovom "paklu" (gde se par stotina grobara culo jace nego njih 6k), pa su krenuli da se teše kako je nedina trojka jedino vazno na tom mecu.😇

 

 

Edited by Alex_Serbia
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gojko said:

Pa se posle pita(š)ju kako su prokockali 18 poena razlike a ne kako su do njih došli.

 

Pa zapravo se niko ne pita, gledali smo, i videli smo kako je prokockano.

 

Pravo aktuelno pitanje, o kom se ne priča dovoljno Jel' neko video kako je Ledej namerno šutnuo kolenom Džonija 28-og Novembra prošle godine ?

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alex_Serbia said:

@fillam

 

Razumi ljude...pukla samarcina 27.01 u Pioniru nakon svih bahatih pretnji danima pred taj mec, a ispostavilo se da prakticno nisu poveli ceo mec (mozda nekih cca 4 minuta u 1/4). Pred ovaj kup derbi nisu smeli da pisnu, pa su se sad raskokodakali. Ako, zasluzili su.

 

Kod nas niko nije likovao kada smo ih dobili u njihovom "paklu" (gde se par stotina grobara culo jace nego njih 6k), pa su krenuli da se teše kako je nedina trojka jedino vazno na tom mecu.😇

 

 

Placem od smeha😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fillam said:

 

Pa zapravo se niko ne pita, gledali smo, i videli smo kako je prokockano.

 

Pravo aktuelno pitanje, o kom se ne priča dovoljno Jel' neko video kako je Ledej namerno šutnuo kolenom Džonija 28-og Novembra prošle godine ?

Jao mislim  da se jsecam….To je bio Ledej,ja pomesao tu utakmicu sa onom protiv Studenskog grada iz Podgorice.Jos se pitam okle Ledej kod njih???Da,posle mu se unosio u lice dok je bio na parketu.Sad mi se sve vratilo.

Link to comment
Share on other sites

[mention=1717]fillam[/mention]
 
Razumi ljude...pukla samarcina 27.01 u Pioniru nakon svih bahatih pretnji danima pred taj mec, a ispostavilo se da prakticno nisu poveli ceo mec (mozda nekih cca 4 minuta u 1/4). Pred ovaj kup derbi nisu smeli da pisnu, pa su se sad raskokodakali. Ako, zasluzili su.
 
Kod nas niko nije likovao kada smo ih dobili u njihovom "paklu" (gde se par stotina grobara culo jace nego njih 6k), pa su krenuli da se teše kako je nedina trojka jedino vazno na tom mecu.[emoji56]
 
 
Mi da dobijamo ove bitnije, vi ove druge i taman.. Prvi istorijski the trojka pred punom Arenom i ovaj za pehar.
Evo ovaj sledeći možemo i da izgubimo i 15 razlike..
Boli nas uvo. Ni da me dirne što kaže Pikac.
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alex_Serbia said:

@fillam

 

Razumi ljude...pukla samarcina 27.01 u Pioniru nakon svih bahatih pretnji danima pred taj mec, a ispostavilo se da prakticno nisu poveli ceo mec (mozda nekih cca 4 minuta u 1/4). Pred ovaj kup derbi nisu smeli da pisnu, pa su se sad raskokodakali. Ako, zasluzili su.

 

Kod nas niko nije likovao kada smo ih dobili u njihovom "paklu" (gde se par stotina grobara culo jace nego njih 6k), pa su krenuli da se teše kako je nedina trojka jedino vazno na tom mecu.😇

 

 

Sta je vama onda puklo u Areni sa Nedovicevom trojkom, ili u Cairu sa celavim trenerom bez licence?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  

55 minutes ago, iamsho4sho said:

Jos ja igram keca 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

Raspad ste

 

41 minutes ago, Perkos2 said:

Ja da se obezbedi odigram duplu šansu 1x

 

 

Ajoooooooj... 

 

Secate se onog bonusa sto mi je dao Mocart pa sam odigrao live preokret u Kupu, kvota 7? 

 

Isti taj bonus obrcem dalje. Odigrao sam da Serif prolazi dalje na kvoti 5.4 pre utakmice i kad je Partizan poveo dupliram uplatu, ovog puta sa kvotom 14.5.

 

Od 500din napravio sam 12.000 😄 

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

  

 

 

 

Ajoooooooj... 

 

Secate se onog bonusa sto mi je dao Mocart pa sam odigrao live preokret u Kupu, kvota 7? 

 

Isti taj bonus obrcem dalje. Odigrao sam da Serif prolazi dalje na kvoti 5.4 pre utakmice i kad je Partizan poveo dupliram uplatu, ovog puta sa kvotom 14.5.

 

Od 500din napravio sam 12.000 😄 

 

 

Za neku godinu izlazi Kooinova knjiga Ja tajkun.

 

Kaki kurac Miskovic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...