Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Moji tieri na nivou lige:

 

tier 1 favorit - Nets

tier 2 contender - Lakers, Bucks, Clippers sa Kawhiem bez njega tier 3

tier 3 mogu dosta ako im se poklopi - Warriors, Celtics, Sixers, Suns, Mavs, Jazz, Heat, Nuggets

tier 4 mogu slavno da izginu u prvoj rundi PO - Knicks, Bulls, Hawks, Hornets, Pacers, Grizzlies, Pelicans

tier 5 loši - Raptors, Blazers, Wizards, Timberwolves, Kings

tier 6 smeće - Spurs, Rockets, Thunder, Pistons, Cavs, Magic

 

ne razumem zasto mnogi (ne ovde) ovako potcenjuju spurse. mozda nisu bas playoff nivo, ali da su wolvesi i kingsi bolji od njih, nema mi smisla. 

 

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Netsi će opet da puknu. Ova udarka trojka nije u stanju da veže 20 zajedničkih utakmica na nivou sezone. Čim jedan izleti odmah nastane frka.

 

netsima je nastala frka kada se irving povredio, do tada su lagano isprasili buckse i bili na nekoliko sekundi od 3-0. onda dosao roviti harden i takvi su dosli na par cm od prolaska. bas ih nije htela sreca.

 

sto se tice east vs west. rekao bih da je zapad jos uvek bolji.

 

sve dok na zapadu ne bude nekog laganog odradjivanja prvih rundi od prvog i drugog seeda, tesko mi je da prihvatim istok kao jacu konferenciju. generalno su i utakmice mnogo kvalitetnije na zapadu nego na istoku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kingsi i Wolvesi makar imaju neki ekstra talenat, Spursima je najbolji igrač ko? Keldon Johnson ili Dejounte Murray, to je ipak druga liga. Možda oni i budu ok, odigraju funkcionalnu košarku ali nikad nisu bili tanji u Popovoj eri, čak ni dok se tankovalo zbog Timija. 

 

Netsi su prvi favorit sve i da jedan od Irving/Harden propusti celu sezonu (preferably Kyrie). Toliko su jaki. Čak ako se sjebu obojica što bi bilo katastrofa, opet su na jednu loptu sa aktuelnim šampiona. Dakle nema spora ko je glavni favorit.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

jel bi uzeo wolvese/kingse protiv spursa u hipotetickoj playoff seriji? popovich protiv najgoreg trenera u ligi i nedokazanog fincha...

znam da to nema puno veze sa regularnom sezonom, ali ne mogu birati wolvse u tier iznad njih kada su imali 10 pobeda manje u prosloj sezoni. jos se nisu ni nesto pojacali. kingsi se takodje nisu pojacali a i oni su bili iza spursa na tabeli prosle sezone.

spursi ostali bez gaya i millsa i umesto njih tu su thad young mcdermott i forbes izmedju ostalih. ako nista drugo, bar nisu slabiji. 

 

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, MrTwister said:

Zasto neko misli da su Celticsi neki contenderi jer su tu Tatum i Brown?

Ove godine bi sa Udokom mogli da urade nešto. Meni se nije kod Stivensa svidelo apsolutno ništa. Kao da čovek iz godine u godinu postaje sve lošiji trener, drago mi je što je otišao. Svakako je ostatak rostera Seltiksa prilično komičan. Sa Horfordom stvarno ne znam šta će, backcourt im je čvrst prilično, šta znam, mislim da njima treba neki nadaredniji plej od Šrudera i Smarta i dosta bolja centarska linija da bi se nadali nečemu. A i Ime još uvek nije dokazan kao prvi trener iako ga prati jako dobar glas.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

Opet Lebron u laksoj konferenciji, dokle vise?🤣🤣🤣

 

Zanimljivo kako je konfenrencija u kojoj on igra nekako uvek slabija 😉  

I nekako uvek krene migracija "ka slabijoj konferenciji" u tom trenutku 😄 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milos 3.14 said:

Priča sa nemanjem podrške je iz PO kada im je bilo povređeno pola ekipe , odnosno komplet bekovska linija. Kada su svi zdravi oni su kandidat za finale zapada.

Ako tu LAL stavimo kao sigurne onda se po meni za to drugo mesto u finalu ravnopravno bore Juta, Finiks , LAC, GSW i Denver dosta je ujednačen zapad.

 

Hmm my bad onda, jer čini mi se da u domaćoj javnosti Jokić uvek ispada neki nadčovek koji igra sa gomilom likova sa ulice koji bez njega ne znaju ni pertle da vežu. 😌  Pet timova koje si naveo ne mogu nikako biti ravnopravni... LAC i Finiks su iza LAL, GSW i Denver klasa ispod dok je Juta negde između, taman da bum niotkuda ispadnu u prvom kolu PO... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

 

Pusti ti Kinga, idi proveri sa ovim tvojim jer se povredio na tetoviranju za novu sezonu

E dobro je, vrijedno radi, iza objektiva kamera kao sto i treba a sve da bi mogao neko da se eksponira do besvijesti. Bez mog ispadanje u 1 rundi. Sa mojim titula. Prosta matematika👌

1 hour ago, delgado said:

 

Zanimljivo kako je konfenrencija u kojoj on igra nekako uvek slabija 😉  

I nekako uvek krene migracija "ka slabijoj konferenciji" u tom trenutku 😄 

Pa ono realno, konkurencija nam je nikakva na zapadu kad smo zdravi.

Finiks, Juta, Klipani, GS, Denver. in five

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Tad kad nije bila slabija PO nije mogao da uhvati :classic_biggrin:

 

Pa to vama King hejterima ne ide u prilog, kao ni ova sezona jer ne moze da mu osporavate skor u finalima 

ovako je na 4/10, a moglo je da bude 4/12 -> svako trece dobijeno finale... vidis kako se nakaradna logika nekad isplati 😉 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, gggggggg said:

jel bi uzeo wolvese/kingse protiv spursa u hipotetickoj playoff seriji? popovich protiv najgoreg trenera u ligi i nedokazanog fincha...

znam da to nema puno veze sa regularnom sezonom, ali ne mogu birati wolvse u tier iznad njih kada su imali 10 pobeda manje u prosloj sezoni. jos se nisu ni nesto pojacali. kingsi se takodje nisu pojacali a i oni su bili iza spursa na tabeli prosle sezone.

spursi ostali bez gaya i millsa i umesto njih tu su thad young mcdermott i forbes izmedju ostalih. ako nista drugo, bar nisu slabiji. 

 

 

otišao je i DeRozan, nije garant ničega velikog al svakako njihov najbolji igrač jbga

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kid ima dosta težak zadatak pred sobom. Karlajl kao jedan od najboljih trenera 21. veka odlazi i ostavlja Kidu koji se svojim dosadašnjim rezultatima ne može baš pohvaliti veliki teret. Nije uopšte lako igru onoliko osloboditi Luki, zato mi je drago što je i Igor potpisao. Meni je Dalas favorit broj jedan za razočaranje sezone. Nema niko na svetu onakve setove kao Rik, opet nisu doveli dovoljno kvalitetne bolhendlere da mogu da otkinu koji procenat usage-a Luki, tako da se apsolutno sve ponovo podređuje njemu. Ne znam, meni deluju tanko i mislim da ako Kristaps nastavi sa onakvim partijama, Dalas će biti ponovo tim čisto da se pobije u prvoj rundi.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gggggggg said:

 

znam da to nema puno veze sa regularnom sezonom, ali ne mogu birati wolvse u tier iznad njih kada su imali 10 pobeda manje u prosloj sezoni. jos se nisu ni nesto pojacali. kingsi se takodje nisu pojacali a i oni su bili iza spursa na tabeli prosle sezone.

 

 

Mora se uzeti u obzir status 3 najbolja igraca Vulvsa iz prosle sezone:

- KAT je zbog povreda, COVIDA i majcinog pomena propustio pola sezone

- DiAngelo prakticno celu sezonu + pri povratku je imao preteranu slobodu kako bi ga vratili u ritam, pa je tekme zavrsavao i sa cca 20% fg (dodatno manje pobeda)

- Malik Bizli- hapsenja, suspenzija, povreda...taman udje u ritam i saseku ga.

 

Stoji da se nisu pojacali, ali ako ova trojka bude zdrava+ Edvards iskusniji...mogli bi da budu fino iznenadjenje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...