Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, Drakaris said:

Trenutno najbolji slobodni igrači sa izuzetkom Markanena i Harta koji su RFA i Lua i Deni Grina koji su našli svoje klubove.

 

Ja mislim da bi Lejkersima prijao Misapara.

 

 

Što se tiče same startne Lejkersa, tu mora ići Monk jer je svetlosnim godinama bolji od Elingtona. Što se tiče Arize, on je ispušena lula. Moraće Lejkersi da igraju small ball u nedostatku kvaliteta krila. Verujem da će 3 beka sa Bronom i AD-om biti vrlo učestala pojava.

Monk pre Elingtona, bas tesko. Monk i Nunm su igraci koji iz serije mogu da natrpaju nekog, i verovatno ce u 2nd unitsu da igraju, a Elington ce u prvu, makar neko moje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drakaris said:

Trenutno najbolji slobodni igrači sa izuzetkom Markanena i Harta koji su RFA i Lua i Deni Grina koji su našli svoje klubove.

 

Ja mislim da bi Lejkersima prijao Misapara.

 

 

Što se tiče same startne Lejkersa, tu mora ići Monk jer je svetlosnim godinama bolji od Elingtona. Što se tiče Arize, on je ispušena lula. Moraće Lejkersi da igraju small ball u nedostatku kvaliteta krila. Verujem da će 3 beka sa Bronom i AD-om biti vrlo učestala pojava.

Ima li sta ovde za Denver?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

Moze samo sebe da krivi. I ptice na grani znaju sta je mana u njegovoj igri i nista ne radi po tom pitanju a ocekuje da mu se titraju ja... E pa nece moci . Lik je stvarno brutalan u defanzivi ali igrac manje u napadu i to plejof kosarka ne trpi, posebno protiv ozbiljnijih ekipa

 

Ovde se ne slažem u potpunosti sa tobom. Slažem se oko dela da je Simons sam odgovoran za svoje izdanje u PO, ali ne i u vezi ponašanja saigrača prema njemu. Ben je identične probleme u igri pokazivao i dok su pobeđivali. Da je Embiid neki lider i dobar saigrač kao što nije, on bi mu odavno objasnio neke stvari, a lako je biti general posle bitke. Legao im je k'o kec na deset kao izgovor za poraz zbog svojih evidentnih problema na terenu. Da su kojim slučajem prošli Atlantu, Simonsov slučaj bi se ponovo "zataškao". Isto važi i za ostale igrače File i Riversa kao trenera. Ponovo ću kao primer uzeti Janisa jer ima slične probleme kao Ben, on je za Midltona rekao: "You don't know how much he pushed me to be better, everyday". I tako 8 godina, dok nisu došli rezultati. Očigledno je da Embiid i Simons to nisu bili jedan drugome.

 

@oubrevo.Ne odgovorih ti za ovo oko Lejkersa i FA poteza. Ok, možda ne bi pljuštali oduševljeni komentari ni u nekom drugom slučaju, ali sigurno ne bi bilo hejta kao što ga ima prema LAL. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Simmons nije baš takva zvezda da izvoljeva gde bi nastavio karijeru, treba Sixersi da uzmu za njega najbolji dostupan paket. Očigledno je već godinama da on i Embiid nsiu kompatibilni kao udarni igrači, očigledno je da nisu baš prijatelji da bi funkcionisali uprkos toma, a najočiglednije je i ko je gazda i najbolji igrač Sixersa uz sve mane, to nikako nije Simmons. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Igor028 said:

Monk pre Elingtona, bas tesko. Monk i Nunm su igraci koji iz serije mogu da natrpaju nekog, i verovatno ce u 2nd unitsu da igraju, a Elington ce u prvu, makar neko moje misljenje.

Ma kakav crni Elington, da on vredi nečemu pokupio bi ga neko na dedlajnu dok je još bio u Detroitu isto na minimalcu. Plus nije ni bolji šuter za 3 poena, niti je bolji u odbrani od njih dvojice. Klasičan trojkaš koji bi imao ulogu da stoji na ćošku.

19 hours ago, Profesor said:

Ima li sta ovde za Denver?

Ne verujem, oni će juriti neke g ligaše na desetodnevnim i dužim ugovorima, kao što rade svake godine, tako će i ove. 

 

U Atlanti od bekova su sigurni Jang/Bogdan/Uerter, ovi ostali skupljaju kajmak. Na SF su viđeni Hunter i Rediš

 

Šreder pregovara sa Bostonom. Ne pojačaju li se Setiksi, biće njima frka da uđu i u plej of.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTIme said:

 

Valjda im je Bogdan startni SG, bar je bio ove sezone? On po potrebi pokriva pozicije od 1-3.

 

nah, huerter. abitno je inace, svi igraju svasta osim younga i capele.

 

grayson allen je trejdovan u milwaukee za merrilla i nekog picka. njima treba jos mozda jedno korisno krilo i to je to cini mi se. 

 

holiday hill

conaughton divincenzo allen hood

middleton connaughton/allen/hood

antetokounmpo

lopez portis

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gggggggg said:

 

nah, huerter. abitno je inace, svi igraju svasta osim younga i capele.

 

grayson allen je trejdovan u milwaukee za merrilla i nekog picka. njima treba jos mozda jedno korisno krilo i to je to cini mi se. 

 

holiday hill

conaughton divincenzo allen hood

middleton connaughton/allen/hood

antetokounmpo

lopez portis

 

Postavlja se pitanje šta sam ja gledala. 😁 Mada sad vidim da se u line up-ovima obojica vode kao SG... ali u pravu si, svakako svi oni pokrivaju više pozicija. To im pomaže u toj gužvi na spoljnim pozicijama.

Link to comment
Share on other sites

nekad je startovao bogdan, nekad huerter. prvo je bila ideja da bogdan (pošto je solidan) bude vođa second unita pa je onda imao povredu ali se pri kraju sezone situacija promenila. uglavnom, kada su svi zdravi, obojica igraju na SG a hunter na SF.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Milwaukee u tisini odradio fenomenalan posao

Vratili Hilla koji im se savrseno uklapa u sistem, doveli Hooda da povremeno trojkaski bljesne , Grayson Allen je odlican 3pts suter takodje, tako da su ozbiljno ojacali bekovsku liniju a odlazak PJ Tuckera svakako imaju da nadomeste u vidu ludog Portisa, koji ima potencijal da bude PJ na steroidima obzirom da je veci, jaci i ozbiljno moze da ishasluje, pogodi trojki i makar spusti loptu na parket.

 

Za Srudera mi nijedan tim nema logike osim Bostona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju će Šreder otići negde za ML, 100%. Čim Redži Džekson nije naplatio svoje sjajne partije u plej ofu, neće ni Denis.

 

Potpisivanje FA je maltene gotovo, od bitnijih igrača još samo ostaje da se vidi gde će Markanen završiti, to je sve.

 

 

Ovo je po meni loš ugovor. Polov je čak i bolji u odnosu na ovaj.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...