Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Melo je ispušena lula, najbolje mu je da ode u penziju. Ne ide mu da bude igrač zadatka.

 

 

 

Da sam GM nekog tankerskog kluba, nudio bih Grejemu 70/4 bez problema

 

Monk bi mogao u Lejkerse, popravio je znatno šut za 3 poena i imam osećaj da je dosta potcenjen igrač

 

Link to comment
Share on other sites

Pa Kingu i ADu samo treba malo magije od tih veterana, videlo se u bablu malo Dwightello, malo Rondo op i eto titulice laganezzi.

Sta ce nam Kuzmashin bedni koji ne moze nista u PO, a i Harrell i Schroder su snizili svoje igre tamo, sto bi bilo ok da se Dejvis nije sjebao

Igramo na kartu da je AD zdrav i zelimo da okitimo Mela prstenom

Predlazem da se zovemo LAF, LA Filantropisti.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

Melo je ispušena lula, najbolje mu je da ode u penziju. Ne ide mu da bude igrač zadatka.

 

 

zapravo mu je u portlandu dobro islo da bude sidekick. 

 

najbanalniji procenti & clutch situacije to pokazuju. 

 

e sad, sto ljudi sa interneta vide samo taj 3&D "arhetip" kao validan, eto covingtona i ostalih koji prave razliku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Haha, uzmi im Pole sve

 

 

17 minutes ago, oubrevo. said:

 

zapravo mu je u portlandu dobro islo da bude sidekick. 

 

najbanalniji procenti & clutch situacije to pokazuju. 

 

e sad, sto ljudi sa interneta vide samo taj 3&D "arhetip" kao validan, eto covingtona i ostalih koji prave razliku. 

Melo traži mnogo šuteva, a u odbrani je beskoristan. Lejkersi već imaju veliku trojku, samo je potreban bek trojkaš. Mela ne možeš uklopiti sa Bronom i AD-om.

 

Melo bi koristio ekipama koji nemaju visokog igrača koji isporučuje dobre procente za 3, a već igraju sasvim ok odbranu, prva ekipa koja mi pada na pamet je Juta.

Link to comment
Share on other sites

jel ovaj davion mitchell iz kingsa pg, sg ili kombo?

 

po visini od 185cm bih rekao da nema šta previše da traži na SG ekskluzivno. 

jel' to onda znači da kingsi spremaju neki trejd foxa (ili haliburtona)?

 

nekako mi je sumanuto da pik koji je navodno spreman da doprinese odmah zakopaš iza njih dvojice na 10ak-15min

a opet je nekako fox-haliburton meni lično baš dobar spoj. ne znam ne znam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam razumeo, taj Mitchell je pre svega defanzivni terijer - pokažeš mu na suparničkog igrača i ne skida se sa njega celu utakmicu. Ne verujem da je on neka konkurencija napadački potentnim igračima, više delić slagalice na izgradnji kulture a to Kingsima svakako treba.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Frank Ntilikina, the longest-tenured Knick, will become an unrestricted free agent.

The Knicks didn’t submit a qualifying offer before the 5 p.m. deadline, taking off the restricted tag but it's possible they could still re-sign him. Ntilikina hasn't exactly worked out quite as the Knicks had hoped he would. 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Zvezdinho

sve drugo bi bilo nelogicno za obe strane i vrlo iznenadjujuce. jasno je od pocetka sezone da tu nema nista. bolje je za njega da proba ispocetka negde

 

@Chaos Is Me

jeste to sto ti kazes ali je dobar i napadac

https://ca.nba.com/news/2021-nba-draft-davion-mitchell-scouting-report-strengths-weaknesses-and-player-comparisons/1wbwc9bjbugbfzf6273wsro7p

 

takodje, za odbranu kazu da, iako je vrhunska, pitanje je da li moze da cuva vecinu SGs zbog visine.

 

daklem, lik ce najvise vremena provesti na PG a to su ubedljivo dva najbolja a pri tome i mlada igraca u rosteru. ne vidim kako neko moze da se razvija igrajuci po 15ak minuta i sa nekim limitiranim ovlascenjima.

 

najbolji pozitivan primer dobrog razvoja su celticsi i marcus smart. iako je imao puno napadackih problema u pocetku a celticsi stalno igrali plej of, imao je 30 min po tekmi od prve sezone. pomaze i to sto smart moze da cuva sve od 1 do 4 ali eto.

 

meni ovo mirise na trejd, posto ovaj decko, koliko razumem nije za g league.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mr clutch said:

Ne vidim neki preterani upgrade menjanjem Dragica za Lowry-ja, a verovatno ce zauzimati veci prosotor u cap-u. Takodje su isto godiste, pa Kyle nije neki zalog za buducnost. Nije mi potpuno jasan ovaj potez Majamija.

Bolje stari Lowry i bolji je suter za 3 od Dragica sto ce izgleda biti preko potrebno ako stvarno jure i DeGroznog.

Link to comment
Share on other sites

Frenchi 2 LA ? 

Onda dobijamo duplo vece Vinijeve simpatije i pleja koji je sposoban da zakljuca protivnicke plejeve/zujalice a Frenhi je opasno poboljsao sut za 3

 

RW,Frenchi

Ellington, Carushow

THT, Igi

King,Melo, Rudi Gej

AD,Gasol,Dvajtara

 

evo napravio sam nam tim 😄 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@delgado slažem se, frank bi u teoriji bio odlično parče u la rosteru, ukoliko je u stanju da drži te neke procente za tri na zadovoljavajućem nivou ali na većem uzorku. može da čuva od PG do SF, čak i neke PF situaciono na preuzimanju. cepa te corner treys a ume da odigra i pnr kad zatreba.

 

naravno, ključan je taj šut za tri, koji je bio odličan ali na malom uzorku.

 

ipak, mislim da će lakersi pre da se odluče za nekog proverenog prangijatora. nisu u poziciji da rizikuju 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad god sam gledao Frenchija, on je ubadao trice + igrao korisnu off-ball kosarku

Najbolji dostupni prangijatori (a imamo samo taj 5.9m midlevel) -> Reggie Bullet (moze sigurno da dobije vise kesa negde drugde), Ellington (moze i on, al je nekako realniji, igrao je za nas + ovde moze da bude startni bek i ima stvarno veliku slobodu pripaljivanja ....) , JJ Redneck... 

 

Pokazacemo Draki ove godine da moze da se osvoji bez nekog mocnog suta za 3, zvacemo se SpaceJam 3

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drakaris said:

Voleo bih da Kavaj i Lauri zapale u Majami. Da se Durentova guzica makar malo oznoji dok dođe do velikog finala.

 

milvoki bi bio jedan od jačih timova na zapadu. a možda i 76ersi preslože nešto, hawksi se pojačaju itede

najbolje je da lejkersi igraju samo prijateljske utakmice do finala a onda u finalu ko bude bolji - neka pobedi! samo da lejkersima upišu 2:0 pre duela  : i

 

kad smo kod čave ledenog, ne kontam baš što ti je frka od njega, on će praktično propustiti reg sezonu, pitanje da li tako treba i da se vraća za plej of.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Drakaris said:

Melo je ispušena lula, najbolje mu je da ode u penziju. Ne ide mu da bude igrač zadatka.

 

 

 

Da sam GM nekog tankerskog kluba, nudio bih Grejemu 70/4 bez problema

 

Monk bi mogao u Lejkerse, popravio je znatno šut za 3 poena i imam osećaj da je dosta potcenjen igrač

 

 

bilo bi lepo da lakersi ostave nekog fa i za ostale ekipe.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...