Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, oubrevo. said:

 

milvoki bi bio jedan od jačih timova na zapadu. a možda i 76ersi preslože nešto, hawksi se pojačaju itede

najbolje je da lejkersi igraju samo prijateljske utakmice do finala a onda u finalu ko bude bolji - neka pobedi! samo da lejkersima upišu 2:0 pre duela  : i

 

kad smo kod čave ledenog, ne kontam baš što ti je frka od njega, on će praktično propustiti reg sezonu, pitanje da li tako treba i da se vraća za plej of.

 Na istoku Bruklinu niko ne može da zapreti sem Milvokija, prema sadašnjim rosterima. Čekamo da vidimo da li su u stanju Fila ili Majami sklepaju bolje ekipe da bi se suprotstavili Netsima, ali ja sam nešto pesimističan po pitanju toga. Možda Seltiksi ili Hoksi iznenade nekim trejdom. Sve zavisi da li ostaju ili negde idu Dejm i Bredli Bil. To su trenutno najveća imena koja bi mogla da pomeraju tektonske ploče u ligi. Naravno, nikad se ne zna šta se iza brda valja, ali su velike šanse da i ove sezone ostane maltene isti odnos snaga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

 Na istoku Bruklinu niko ne može da zapreti sem Milvokija, prema sadašnjim rosterima. Čekamo da vidimo da li su u stanju Fila ili Majami sklepaju bolje ekipe da bi se suprotstavili Netsima, ali ja sam nešto pesimističan po pitanju toga. Možda Seltiksi ili Hoksi iznenade nekim trejdom. Sve zavisi da li ostaju ili negde idu Dejm i Bredli Bil. To su trenutno najveća imena koja bi mogla da pomeraju tektonske ploče u ligi. Naravno, nikad se ne zna šta se iza brda valja, ali su velike šanse da i ove sezone ostane maltene isti odnos snaga.

Ma kakvu promjenu moze Beal da donese?

Lillard je vec druga prica.

 

Daj mi Russa protiv Bruklina i nema brige. Al ce da plodi ludak.

AD je taj tas na vagi, on ako se posveti ozbiljno a izgleda da je takva situacija to mnogo toga mijenja. Jednostavno lik je jedan od najboljih 2way igraca lige

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ma kakvu promjenu moze Beal da donese?

Lillard je vec druga prica.

 

Daj mi Russa protiv Bruklina i nema brige. Al ce da plodi ludak.

AD je taj tas na vagi, on ako se posveti ozbiljno a izgleda da je takva situacija to mnogo toga mijenja. Jednostavno lik je jedan od najboljih 2way igraca lige

Dodaš Bila recimo Bostonu uz Tejtuma, Brauna i Horforda i to bi bila veooma jaka ekipa. Sigurno jača od Baksa, plus imaju Janis stopera u vidu Horforda.

 

Bil se potcenjuje puno, a poslednjih sezona je nenormalno napredovao, samo zato što igra sa g ligašima. Dajte Dejmu taj roster, pa da vidim šta bi izvukao.

 

AD se mnogo opustio nakon osvajanja titule, nije se adkvatno spremio za sezonu, nadam se da će biti dosta ozbiljniji u nadolazećoj, jer po prvi put mislim da bi on morao da ponese veći teret u plej ofu.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drakaris said:

Dodaš Bila recimo Bostonu uz Tejtuma, Brauna i Horforda i to bi bila veooma jaka ekipa. Sigurno jača od Baksa, plus imaju Janis stopera u vidu Horforda.

 

Bil se potcenjuje puno, a poslednjih sezona je nenormalno napredovao, samo zato što igra sa g ligašima. Dajte Dejmu taj roster, pa da vidim šta bi izvukao.

 

AD se mnogo opustio nakon osvajanja titule, nije se adkvatno spremio za sezonu, nadam se da će biti dosta ozbiljniji u nadolazećoj, jer po prvi put mislim da bi on morao da ponese veći teret u plej ofu.

Ma Beal se cak i precenjuje, nije on ta klasa koju ljudi ocekuju. Provlaci se na taj "los" tim Wasingtona.

Nista znacajno ne bi bio Boston jer bi se Beal i Tatum preklapali imajuci u vidu cinjenicu da je Brown itekako napredovao u napadu i da ne vjerujem da bi se tako lako pretvorio u no3 opciju. Horford je mator, Janis je potpuno druga zverka sada. Izlgeda da ima u planu da radi sa Hakimom ( neprovjerena informacija ). To ako je tacno lik ce biti nezaustavljiv a ovako je sila. Evo idu neki reporti da je Smart blizu trejda a i Furnije trazi vise nego sto je Boston spreman ponuditi.

 

Sti se AD tice, sve sto citam su pozitivne stvari, namjerava vise vremena na C da provede, mnogo radi na sutu za 3 a vjerukem da ce uci fizicki mnogo spremniji u sezonu. Jednostavno ono je nedopustivo da se sezona koristi kao nacin za dostizanje zeljene kilaze, fizicke spreme itd itd. Zadnji kojeg se sjecam u Lejkersima da je to radio je Shaq nakon osvajanja titula. Ocekujem povratak u velikom stilu

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, oubrevo. said:

 

 

nekako mi je sumanuto da pik koji je navodno spreman da doprinese odmah zakopaš iza njih dvojice na 10ak-15min

 

 

Jbg, mozda su promenili filozofiju i resili da uzmu najboljeg raspolozivog igraca.

 

Kad ime je trebao centar i prostor za Foxa, uzeli su MB III-a pored zivog Luke, sad im je opet trebao centar, pa su uzeli plejobeka. Sta znam, i dalje mislim da ostajemo najsumornija frenciza u NBA, posle Minesote, koji ni dodatnih 10 prvih pikova ne bi povadilo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

 

Jbg, mozda su promenili filozofiju i resili da uzmu najboljeg raspolozivog igraca.

 

Kad ime je trebao centar i prostor za Foxa, uzeli su MB III-a pored zivog Luke, sad im je opet trebao centar, pa su uzeli plejobeka. Sta znam, i dalje mislim da ostajemo najsumornija frenciza u NBA, posle Minesote, koji ni dodatnih 10 prvih pikova ne bi povadilo. 

Imali ste priliku da uzmete Kuzmu pa da vas krene. Zabava zagarantovana😀

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Imali ste priliku da uzmete Kuzmu pa da vas krene. Zabava zagarantovana😀

Verovatno je momak prosle godine bio presrecan sto ga nisu trejdovali u SAC za Bogdana, ko da mi otme iz moga instagrama LA, a sad mucenik zavrsio u DC-u, ovako bi makar bio na 2 sata letom do El eja. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nije kao da je neko očekivao drugačije. Kari završava karijeru u Voriorsima.

 

Novac jeste veliki, 54 miliona po godini je stvarno veliki novac, ali to je posledica povećanja kepa. Samo je pitanje vremena kada će igrači da zarađuju 100 miliona po godini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Procitao sam ovaj tekst i sustina je da ce Lakersi pored Ellija juriti i Milsachu iz Spursa, i da ce gledati da produze Karushowa, a da ce Majami da odradi reunion starih drugara Lowrya i Demarvelesa + da zadrzi Herroa i Duncana Robinsona... 

 

 Btw, ja sam spreman za free agency, buksne tu, bio danas na tenisu, pa na trcanju a sutra vec krecem da radim jbga, od 10h ujutru, ali ovo se morati ispratiti jer prvih par sati su kljucni. 

 

 Ovo za Hilda u LA mora da bude neka vratolomija i paket jer Kingsi svakako nece uzeti Srudera 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

Ovo za Hilda u LA mora da bude neka vratolomija i paket jer Kingsi svakako nece uzeti Srudera 😄 

Priča se da će biti poslat u Vašington ako ne nađu pleja, a Kuzma i Herel bi išli u Kingse prema prvobitnoj ponudi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bobby Shurda said:

Fournier navodno blizu Niksa 3godine 18M godišnje 

 

bolje da su mu dali 35 za 1+1, do kraja druge sezone ugovora ce batum, noa i on da se sretnu u mehani da pricaju viceve kako su ameri glupi. 

 

okej je lova po sezoni al gde tri 

@delgado

vec vidim neki 3-way deal gde schroder ide u knickse 

 

kad izadje petorka schroder - fournier - barrett - randle - mitch lob, pa evan ce 30 suteva da uzme. bice mnogo tesko,ja ne znam da li to mogu da gledam. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oubrevo. said:

 

bolje da su mu dali 35 za 1+1, do kraja druge sezone ugovora ce batum, noa i on da se sretnu u mehani da pricaju viceve kako su ameri glupi. 

 

okej je lova po sezoni al gde tri 

 

Ko zna možda je i 2+1, kako god utopi se i taj 2/36 u neki ribild tim u najgorem slučaju 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

bolje da su mu dali 35 za 1+1, do kraja druge sezone ugovora ce batum, noa i on da se sretnu u mehani da pricaju viceve kako su ameri glupi. 

 

okej je lova po sezoni al gde tri 

@delgado

vec vidim neki 3-way deal gde schroder ide u knickse 

 

kad izadje petorka schroder - fournier - barrett - randle - mitch lob, pa evan ce 30 suteva da uzme. bice mnogo tesko,ja ne znam da li to mogu da gledam. 

 

Pa ne treba vam Sruder, imate RJ-a, a tek treba da se vidi sta ce biti sa Roseom, Elfridom, Burksom i ostalim bekovima.

Washington nema pleja, Shabazz je otisao u Evropu, i njima bi Sruder bio prihvatljivo resenje.... samo eto treba da se neke vratolomije izvedu da se Buddy landuje u LA, Sruder u WSh i ko vec ide u nesretne Kingse...

 

   Kazu da Dallas zavrsava Porzingisa i Marjanovica

 

  Majami bi bas mogao biti zanimljiv sa Lowry-em i Derozanom kao dodacima. Petorka -> Lowry-Duncan-DeRozan-Butler-Adebayo stvarno moze da bude veoma zajebana, a u mixu je i Tajler Herro. Onda tu ima i spacinga i dobrog napada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...