Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Mi smo imali modele rada koje smo mogli da izaberemo, tipa fiksno da radiš iz kanca uz mogućnost da par dana mesečno radiš odakle hoćeš (što sam ja izabrala, jer od kuće nemam osećaj da radim lol), fleksi i potpuni remote. 

 

Galinari i Vilijams su oni igrači koje psuješ tokom utakmice, ali su ti uvek na kraju neophodni. 😄  Meanwhile, Portis se pojavio za Bakse.

Link to comment
Share on other sites

Baksi izjednačiše za kraj prvog poluvremena, a gubili su 10 razlike par minuta pred kraj.

 

Potroši Atlanta 3 TO za poluvreme. Obično se troši po 2. Jang je baš pokazao frustraciju zbog toga, Baksi će ih uvući u njihovu hrkljuš igru bez odmora gde će preovladati čista fizika koja je na strani Baksa.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Ova serija, za sad, podrzava moju teoriju da Bogi u NBA i nema neki takmicarski mentalitet. Gledam ga i osjecam kao da moze da zabije 40, ali mu se bas i ne da.

I nemojte samo poceti sa pricama o povredi*, igra on u full intenzitetu ali jbg vidi se da je u mislima vec u repstaciji.

 

*to su one price Jordan igrao sa trideset devet sa dva temperaturom. How yes no.

 

Janis i Middleton fenomenalni, Trejo ipak stepenicu nize od Donchica.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Kosta said:

Ova serija, za sad, podrzava moju teoriju da Bogi u NBA i nema neki takmicarski mentalitet. Gledam ga i osjecam kao da moze da zabije 40, ali mu se bas i ne da.

I nemojte samo poceti sa pricama o povredi*, igra on u full intenzitetu ali jbg vidi se da je u mislima vec u repstaciji.

 

*to su one price Jordan igrao sa trideset devet sa dva temperaturom. How yes no.

 

Janis i Middleton fenomenalni, Trejo ipak stepenicu nize od Donchica.

Dobra tandzara nikad ne izdaje,a Bogijeva zaribala kad je pocela da se igra ozbiljna kosarka u plejofu. Dao je 37 poena na poslednjih 6 utakmica, presiromasno. A mladji biti nece, niti brzi...

Link to comment
Share on other sites

Dajte bre ne zezajte se, Bogi igra vidno povređen. Da je on na nivou verujem da bi Atlanta prošla u finale, gubitak zdravog Bogija i totalni gubitak Hunter-a je ipak preveliki handikep. 

 

I da dodam ... ne vidim kako može Milvoki da ugrozi zdrave Fenićane. Jednostavno su nivo iznad. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, zastotako said:

@kosta

 

Mislima u rep? Nema to 0%. Pre neki dan na podcastu Lowea da je zajebao desnu ruku. Dobice lekarski posle po i mirovanje.

Ne mislima u fazonu 'jedva cekam da odjenem sveti dres' nego u fazonu 'ode mast u propast'.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DameTime said:

 

Situacija je trenutno takva da ako ga iko otera biće to navijači koji forsiraju ove priče jer se bune oko izbora trenera. Bilups je valjda imao neku optužbu za zlostavljanje, a u Portlandu (mislim na grad) su dosta osetljivi na te stvari.

 

billups je sada i zvanično trener blazersa a ljudi u 21. veku u nekim krajevima istog, zamisli, ne žele da imaju ništa sa osobom koja ima ovakvu priču iza sebe, bilo da je osuđena ili jok. ne pada mi na pamet da objašnjavam ovakve stvari ovde na topiku ili forumu, obično se isplačem u sebi nakon toga. koga zanima, ima da čekira ovde

https://twitter.com/EricG_NBA/status/1401050959976009728

https://www.reddit.com/r/ripcity/comments/nvkt1h/a_deep_dive_into_the_rape_accusation_against/

 

ono što je važno je da su fanovi odlepili, čekirali lilarda na društvenim mrežama a on eksplicitno rekao da nije imao pojma za ovo.

 

pošto blazersi svejedno uzimaju bilapsa, rekao bih da je ovo sada solidan potencijal za lilardov ultimatum da hoće napolje a pitanje je ko će od ozbiljnijih igrača želeti tj pristati da ide u suprotnom smeru.

 

dosta glup potez portlanda, ovo bi moglo baš da uzdrma franšizu.

edit typo

 

 

Edited by oubrevo.
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...