Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Hoće li nakon danas odigranih mečeva sve serije biti na 2:2 ( mislim da bi Netsi mogli tu biti najveći uljez). Za Klipane nekako imam najmanje skepse da neće izjednačiti. Zatim Sunsi koji po meni love poslednji voz. A na Knickse onako navijački im želim da vrate prednost domaćeg terena i uzmu seriju generalno. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bodo said:

Hoće li nakon danas odigranih mečeva sve serije biti na 2:2 ( mislim da bi Netsi mogli tu biti najveći uljez). Za Klipane nekako imam najmanje skepse da neće izjednačiti. Zatim Sunsi koji po meni love poslednji voz. A na Knickse onako navijački im želim da vrate prednost domaćeg terena i uzmu seriju generalno. 

Nece na Lejkersima, idemo na 3:1😁 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Necemo ga trositi, nek se uigrava polako

Mora da krene malo i trpa vise, pa sad nebitno u kojim procentima, bolje on, nego Kuzma standardno da ciglari.

 

Taman da namesti ruku za Bruklin. Njih ce biti jako tesko dobiti.

Link to comment
Share on other sites

Jesu li to Knicksi neka defanzivna kesa pa da cekamo drugog protivnika i tek onda pricamo o Youngu?

 

Momak je ozbiljan igrac i nema prave odbrane protiv njega. Problem je kad na drugoj strani bude neko ko zapravo ima igraca koji ume nesto u napadu, a ne Bullocka i kompaniju. Tu ce biti dosta stete.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...