Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@bodo @stoudemire vidimo se u nedelju. Jednostavno su Lejkersi i na 50% jaci od Sunsa i to je to. Kao sto rekoh, trebace vremena Lebronu da udje u formu kao i ostatku ekipe i sto vise bude odmicao plejof to ce biti sve bolje i bolje.

 

Odbrana Lejkersa je fantasticna i na krilima te odbrane su uvijek u igri a napad se jos uvijek trazi. 

Link to comment
Share on other sites

Posle prvog meca bio sam odusevljen Ayton. 

 

Sad vec posle 3. mogu slobodno da kazem da ga Lakersi svesno pustaju da isporuci sve sto moze po njima samo da zaustave sut spolja.

 

Zalosno je sto njega juce u vise navrata raspali Drummonda resava 1 na 1 i zakucava neometano... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Kolko god da Ayton sutira 125% iz igre u ovoj seriji, ne mogu da se otmem utisku da bi morao da bude dominantniji nego sto jeste. 

 

Svaki put kad ga uposle ispod kosa uvek se nekako upetlja i izgubi poziciju. Mada definitivno nije on krivac za ovo, overall su bili bolji Lakersi danas, a i Buker je imao lose vece.

 

Ubedjen sam da su Kovingtonu zalepljeni svi prsti na obe sake super lepkom. Nemoguce je da neko toliko nema osecaja za bilo sta sa loptom. I kad promasuje trojku to obicno bude ili airball ili lomljenje table.

Kovington za cijelu svoju karijeru nije napravio jedan pristojan ulaz. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

Posle prvog meca bio sam odusevljen Ayton. 

 

Sad vec posle 3. mogu slobodno da kazem da ga Lakersi svesno pustaju da isporuci sve sto moze po njima samo da zaustave sut spolja.

 

Zalosno je sto njega juce u vise navrata raspali Drummonda resava 1 na 1 i zakucava neometano... 

 

"raspali" drummond je imao 6 poena, "resio ga je" jednom. plus ayton mora da pazi i na davisa, tako da tesko da mu treba zameriti igru u odbrani. sto se napada tice, ne bih rekao ni da su ga pustali posto su crowder i brik ekipa promasivali otvorene suteve spolja.

 

ali ok, ti tesko propustas priliku za hejt, just keep it up.

Edited by stoudemire
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, stoudemire said:

 

"raspali" drummond je imao 6 poena, "resio ga je" jednom. plus ayton mora da pazi i na davisa, tako da tesko da mu treba zameriti igru u odbrani. sto se napada tice, ne bih rekao ni da su ga pustali posto su crowder i brik ekipa promasivali otvorene suteve spolja.

 

ali ok, ti tesko propustas priliku za hejt, just keep it up.

Dobar je Ayton ali se slazem sa Lordom da su Lejkersi zrtvovali poene Aytona jer iskacu jako na Bookera i cesto Ayton ostane sam ispod kosa ali velika mu je mana sto spusta loptu ispod kuka. Na tome mora da poradi i da recimo gleda Jokica ili Pau Gasola kako su ruke uvijek gore iznad grudi.

Mozda vam se raspada Crowder ali ne vjerujem da ste ocekivala ovakva izdanja Payne i Craiga

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Dobar je Ayton ali se slazem sa Lordom da su Lejkersi zrtvovali poene Aytona jer iskacu jako na Bookera i cesto Ayton ostane sam ispod kosa ali velika mu je mana sto spusta loptu ispod kuka. Na tome mora da poradi i da recimo gleda Jokica ili Pau Gasola kako su ruke uvijek gore iznad grudi.

Mozda vam se raspada Crowder ali ne vjerujem da ste ocekivala ovakva izdanja Payne i Craiga

Payne je u zadnjih 7,8 utakmica zajedno sa regularnom sezonu na prosjeku od preko 15 poena, tako da nastavio je tamo di je stao osim u game 1. Craig je bio non factor u prve dvije a u ovoj je nešto i odigrao. Ali zato nismo očekivali prvo povredu CP3 a zatim i kriminalno izdanje svih ,Book included osim Aytona i Payna. Simple as that.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Nit sam gdje napisao da DS nije pretjerao u reakciji nit sam gdje napisao da je sutanje u jaja bezopasno. Procitaj jos jednom, nema potrebe za izmisljanjem rijeci. Za guranje igraca u zraku na basketu dobijes batine. Ne mislim da Booka treba suspendovat ali prica da je sutanje u jaja gore od tog njegovog poteza je komedija. 

 

za guranja coveka u zraku svakako, kad krene na kucanje npr, to moze da bude jako opasno... a ovde se schroder jedva odvojio od zemlje i propisno prodao tehnicku valjanjem po parketu... sto opet ne znaci da se booker ponekad ne ponasa kao klinac i da nije postupio nesportski...

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, stoudemire said:

 

"raspali" drummond je imao 6 poena, "resio ga je" jednom. plus ayton mora da pazi i na davisa, tako da tesko da mu treba zameriti igru u odbrani. sto se napada tice, ne bih rekao ni da su ga pustali posto su crowder i brik ekipa promasivali otvorene suteve spolja.

 

ali ok, ti tesko propustas priliku za hejt, just keep it up.

Jeste juce ga je 1 okrenuo kao krpu, mec pre toga je mu je natrpao sve i svasta u usta...

 

U sustini daju mu da prima loptu u odlicnim pozicijama jer racunaju na to da je smotan oko obruca. 

 

Bogami Bridgesa su skroz ugusili, Crowder manje vise...

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LordOfTerror said:

Jeste juce ga je 1 okrenuo kao krpu, mec pre toga je mu je natrpao sve i svasta u usta...

 

U sustini daju mu da prima loptu u odlicnim pozicijama jer racunaju na to da je smotan oko obruca. 

 

Bogami Bridgesa su skroz ugusili, Crowder manje vise...

 

 

 

ne gledas pazljivo ali si zato standardno zlonameran. sunsi cesto switchuju u odbrani i na tom pomenutom mecu pre toga drummond je vecinu poena dao kad je ostajao na nizem igracu.

 

a tesko da je ayton smotan oko obruca gledajuci field goals percentage koji su... 82% na usage od 13 pokusaja.

Edited by stoudemire
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bodo said:

Payne je u zadnjih 7,8 utakmica zajedno sa regularnom sezonu na prosjeku od preko 15 poena, tako da nastavio je tamo di je stao osim u game 1. Craig je bio non factor u prve dvije a u ovoj je nešto i odigrao. Ali zato nismo očekivali prvo povredu CP3 a zatim i kriminalno izdanje svih ,Book included osim Aytona i Payna. Simple as that.

Sto se tice povrede CP3, pa to bi otislo u nedogled jer bi i ja imao kukati do prekosutra. Inace mislim da su sramne izjave CP3 posle meca, luzerske izjave.

A sto se tice kriminalnih izdanja, jel ste vi svjesni da igrate protiv no1 odbrane lige i to ekipe koja je u svega 16 meceva imala zdravog AD i Lebrona zajedno na terenu? Jbt pa nisu Lejkersi neki Wizardsi da igraju bez odbrane. Malo vise kredita za tu odbranu.

Link to comment
Share on other sites

Veceras dve jake utakmice, verovatno stizem na Atlanta-Niksi drugo poluvreme. Klipersi i Dalas se mora ispratiti u fulu, kad bi im Luka i veceras metnuo tamo de se ne mece, bila bi gotova serija maltene, ipak mislim da Klipersi dobijaju veceras. Kladionicarima savetujem dvojku, kvota 1.7, sigurica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...