Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Nema zasta,cenim da ce posle ove serije svasta da ispliva na povrsinu iz svlacionice,nesto je trulo tamo,nema uopste truda u odbrani,na treningu se cimaju vise od ovoga.

1 minute ago, Drakaris said:

Neka oni samo pojebu Kliperse, lako ce oni nesto dovesti

Ma,zajeb sa Kristapsom,morace,posto Od one tamo sezone krece Lukin max.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

Nema veze,covek je automat,samo nastavis da mu pravis otvorene pozicije,nije realno ocekivati da ce ova trojica uvek bas svi imati dobru tekmu,danas je Kajri bio uzasan.Blejk vise ni ne gleda ka kosu a i dalje ima 10-15 poena u rukama.

 

I DAJ mora nazad u rotaciju,nema skoka bez njega

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

Nemam komentar za ovo sto je Randle odigrao, kakva abominacija kosarke. S druge straje, Trae secira odbranu Knicksa, nikako ne mogu da ga zaustave.

 

Tupan Lu napokon skapirao da Rondo treba da igra vise. Bas me zanima kako ce se razvijati dalje ta serija, moze da ode na bilo koju stranu.

 

Takodje, moze da se postavi pitanje da li bi ovaj Dirk sad da udje da igra bio gori od Porzingisa. Ja mislim da bi bili tu negde.

Edited by Malkolm Brogdon
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

george sutira 24% za tri, ali zato 70% za dva. 

 

leonard sutira 44% za tri, 66% za dva.

 

doncic 46% za tri i 57% za dva. 

 

kod clippersa je veliki krater nakon ove dvojice dok kod dallasa hardaway brunson i kleber pogadjaju preko 57% za tri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas su Clippersi bacili nukleranu bombu na Dalas nakon onog otvaranja od maltene -20.

 

Ajde Kawhi je i proslu odigrao tako ali se juce prikljucio i PG. Jedino sto treba da ih brine je kako Doncic to sam mecira, razlika je sto sinoc nakon 1/4 vise nije imao niciju pomoc...

 

Posto domaci teren ocigledno nista ne znaci imaju realnu sansu da se potpuno vrate u seriju.

 

Kawhi se bas prodrmao, nekako su stigle informacije i do njegovog sveta da su u problemu.

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

bilo je pre par nedelja, meseci price o stanju svlacionice dallasa. cak je mislim kuban izlazio pred novinare i gotovo potvrdio price da se igraci ne slazu previse sa porzingisom i da tu ima problema na relaciji doncic - porzingis. zato i ne iznenadjuje njegovo zalaganje a i mali broj suteva. sigurno ima tu i do njegove povrede i bojazni da ce se opet povrediti ali jebiga, playoff je, imas obezbedjen ugovor na jos nekoliko sezona, bori se malo vise...i kada se gleda utakmica jasno je da je tek 3-4 opcija doncica kome da doda za trojku.

Link to comment
Share on other sites

Au, pa ja sad tek vidim da je crni Dalas potpisao petogodisnji ugovor sa letonskom propalicom.

 

Morace da ga trejduju kako znaju i umeju, ali nisam siguran da ce to biti uopste lako s obzirom na to da prima oko 30 miliona godisnje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...