Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, Ta'veren said:

 

I mi smo usrali njih devedesetih i pocetkom 2000ih i itekako nam zavide sta smo uradiili u tako kratkom periodu.

 

To se sve menja, nije njima ni malo prijatno kada zavrsimo ispred njih na prvenstvu. Kada Ameri ozbiljno shvate prvenstvo, to ko je kada osvojio zlato ili srebro nema toliku tezinu.

 

Na dobrom smo putu da oni nama u narednom periodu gledaju u ledja, iako ce biti prvenstva kada cemo mi biti iza njih.

 

Mislim da ovo nije prava tema za tu reprezentativno-nacionalisticku pricu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lejkersi imaju veliki problem u pozicionom napadu. Ekipa koja svede izgubljene lopte na minimum i spreči tranziciju ima šansu protiv njih.

To je lakše reći nego uraditi zbog odbrane koju igraju, ali je u suštini poenta. Znači lopta iz Bukerovih ruku kod ćaće u sef i brzo nazad kod promašaja i Finiks ima priliku za prolaz. Ako AD ne igra onda su na konju

Link to comment
Share on other sites

Dubke pun TD bas lep prizor i strasan vetar u ledja za ove oskrnavljene C'.

 

Inace koliko mi se sere od ovog super star statusa.

 

Tatumu daju 2 bacanja gde se defanizvac nije ni odvojio od zemlje vec se ovaj samo zabio u njega i onda sledeci napad Prichardu Shamet skoci na fintu suta kao majmun i ovaj mu se onako gospodski podvuce da iznudi faul, dodje do kontakta i naravno ne dobije nista jer je Prichard...

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mr clutch said:

Pa i Irving je u par navrâta dobio bacanja na ime.

 

Pa o tome i govorim.

 

Nebitno za koga je, nekad imam osecaj da sudije jedva cekaju da krenu izmene da bi mogli da dunu milion fantomskih faulova ovim dezurnim krivcima kojima je dovoljno tesko sto su krocili na teren.

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Pa o tome i govorim.

 

Nebitno za koga je, nekad imam osecaj da sudije jedva cekaju da krenu izmene da bi mogli da dunu milion fantomskih faulova ovim dezurnim krivcima kojima je dovoljno tesko sto su krocili na teren.

Kako godine odmiču sve je mekši kriterijum u PO. Napadači su prezasticeni. Furnije pomazio Kajria, te ravnozemljas dobio 3 bacanja. Očigledno da je cilj da superstarovi nabacuju brojke, pa da kezul fanovi odlepe kada vide statistiku omiljenih igrača. Jedino mi se sviđa što se češće sviraju flagrant faulovi i što se grublji prekršaji ne tolerišu, jer su se ranije više tolersali mesarski faulovi koji mogu da dovedu do povrede. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kapiram da su igraci Finiksa bolji defanzivno od ove desetkovane grupe gradjana iz Bostona ali meni Durant deluje kao da je u nekoj drugoj stratosferi u odnosu na Lebrona.

 

Lebron je rovit i sve ali njega veceras Payne 3-4  puta pretrcava kao da ne postoji.

 

Durant osim sto se defanzivno posrao po Tatumu u napadu leti po terenu, maltene je eksploziviniji nego pre povrede ahilove.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav je doktor Karlajl 😂:Hail:

 

Krenuli Clippersi od pocetka sa small ball postavom i Batumom umesto Zubca i neko mucenje na startu, ne moze Dallas da kupi kos gubili 12-6. Nije sad strasna prednost ali nesto ne stima.

 

Kad eto ti Bobija na terenu, ocas posla se vratise u egal, raspali se dvorana...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LordOfTerror said:

Kakav je doktor Karlajl 😂:Hail:

 

Krenuli Clippersi od pocetka sa small ball postavom i Batumom umesto Zubca i neko mucenje na startu, ne moze Dallas da kupi kos gubili 12-6. Nije sad strasna prednost ali nesto ne stima.

 

Kad eto ti Bobija na terenu, ocas posla se vratise u egal, raspali se dvorana...

Svejedno mislim da nemaju sta da traze ako Clippersi nastave da budu ozbiljni. Kawhi je neverovatan u napadu u poslednjih 5 cetvrtina ove serije i ceo tim izgleda kompaktinije, posebno kad je Rondo na terenu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

jebiga doncic ne moze da igra od povrede

Morace na poluvremenu da mu uzidaju 1 poli parizer u vrat.

 

Jebiga i on je postao primadona, vidi se da mu smeta to i boli ga ali tacno pravi grimase kad krene u odbranu ili cuci negde u cosku bez lopte jer zna da ce ga tada uhvatiti kamera.

 

Zato kad primi loptu otrese PG ko od sale,tad se pojaca adrenalin i insekt za kosem postaje jaci od svega :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Posto sam ugasio Bostan tamo negde sredinom 3/4 nisam video incident na kraju utakmice.

 

Mr. Hankey aka bozicno govance je onako demonstrativno gazio grb Bostona dok su se igraci pozdravljali 😂

 

Posto su ovi popizdeli na tribinama neki lik ga je gadjao flasom vode i promasio zamalo, pa su ga posle priveli... 

 

 

Mr. Hankey je gospodin za njega...

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bas klosarcina.

 

Aj da razumem sto su kaznili onog lika za pljuvanje, kao pandemija je i ciganski potez.

 

Kokice djene, djene, mada je veci  retard ispao RW kao i obicno.

 

Ovo za flasu vode, ne znam zaista sta je ocekivao? Dobro ga nije izvadio na sred terena da se olaksa...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ce se Sansi provuci, jer je AD gotov za seriju.

 

Jbg, sezonu cine povrede, ligu osvaja ona ekipa koja ih u najvecoj meri izbegne. Bruklin je sada ubedljivo najveci favorit i nema ekipe koja je moze zaustaviti. Moze se reci da ce im najtezi duel biti sada u drugoj rundi protiv Baksa.

 

Izgleda da ce Harden konacno da navuce burmu na prst.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...