Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Pa Miki brate, nemas nijedan jedini argument za ovakvu tvrdnju osim izrazitu subjektivu 😄  

I dalje si nezahvalan prema Kingu, a doneo ti je titulu posle 10 godina i plejof posle 7. 

Prvo si dozivao PG, pa Kawhija, i na kraju si video da nista od njih, a King ti je doneo trofej. I sad opet pricas iste stvari kao pre 2 sezone cccc

 

  Nije nam tezak raspored u naredne 3, gostovanje Orlandu, pa Washu i onda nam dolaze Kingsi. Dallas ima SAC u gostima i GS u gostima, mogu da izgube jednu bez problema, posebno sa ovakvim Curryjem. Nadam se da ce Pope vec biti spreman za sledecu, ili za 2 tekme posto nam je jako bitan jer igra u zivotnoj formi...

 

  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Pa Miki brate, nemas nijedan jedini argument za ovakvu tvrdnju osim izrazitu subjektivu 😄  

I dalje si nezahvalan prema Kingu, a doneo ti je titulu posle 10 godina i plejof posle 7. 

Prvo si dozivao PG, pa Kawhija, i na kraju si video da nista od njih, a King ti je doneo trofej. I sad opet pricas iste stvari kao pre 2 sezone cccc

 

  Nije nam tezak raspored u naredne 3, gostovanje Orlandu, pa Washu i onda nam dolaze Kingsi. Dallas ima SAC u gostima i GS u gostima, mogu da izgube jednu bez problema, posebno sa ovakvim Curryjem. Nadam se da ce Pope vec biti spreman za sledecu, ili za 2 tekme posto nam je jako bitan jer igra u zivotnoj formi...

 

  

Koliko i vi prema AD, toliko i ja prema Lebronu.😁

Sta si se prepao i pratis Dalas? I da odemo na 10 mjesto, uzimamo titulu

Link to comment
Share on other sites

Krenuo je King da pali mashinu , posle allstara smo krenuli da dobijamo, zgazili smo onaj jos uvek dobar Sharlot sa Gordonom i Lamelom, zgazili bi i Atlantu i jos mnoge da se nije sjebao tad... Ali Obrve nema dugo, svakako je vukao mnogo vise i pobedjivao, kako ove tako i prosle sezone. Obrva bez Kinga skoro nikog nije uspevao da pobedi.

 

  I nisam se uplasio Dallasa, nego Klipersa u 1R, mada postoji mogucnost da oni odu na drugo mesto, onda bi ih sa 6og docekali u 2R.. Ja bih da mi zadrzimo to peto mesto, da kupimo jos malo vremena za oporavak ovoj dvojici, jer stvarno ne verujem u Denver koliko god Jokic igra MVP sezonu i pojacani su pod kosem Gordonom, oni nemaju bekove.. 

Link to comment
Share on other sites

Jeste, ali tada LeBron nije imao ni Sredera, pa mu se sudilo da ne moze nista bez AD-a. U utakmicama posle gde je bio i Sreder je skor 7:1.

 

Bron je vise pokazao u plej ofu prosle sezone. Organizatorske sposobnosti su isto dosta bitne kao i odbrana.

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, stoudemire said:

 

vise sam mislio na cama johnsona i bridgesa.

Mislim da je Bridges imao 0/4 na poluvremenu.

 

Ali nebitno videlo se zasto je Finiks u vrhu Zapada na ovoj utakmici i da nije bilo ovakve vanzemaljske Duranta verovatno bi bio egal ali opet ne nesto fali ovoj ekipi.

 

Jednostavno ne vidim brzinu vise kad krenu da melju ove ale, ne mogu da zamislim da se suprotstave Lakersima i Clippersima...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...