Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Ko je nesrećnik u pitanju?

 

Video sam razne otvorene prelome, ali nikad ovakav i to skocnog zgoba, krv sikljala na sve strane. Jako gadno.

 

Ovaj momak je mlad, pa ce moci valjda i potpuno da se oporavi, ipak ce imati dobre doktore.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Luchifer89 said:
3 hours ago, Green23 said:
Jokara ima više DD(52), nego Embid mečeva(41) emoji16.png

Baš me zanima hoće li Embid odmarati i večeras protiv OKC ili će igrati 40min protiv đece

 

Ma nemoguće da će igrati, pa propustio je Milvoki zbog povrede :default_coffee:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Preturam malo po nekim starim snimcima i naidjoh na jednu zanimljivu raspravu od pre par godina


Mozda ne bi bilo lose podsetiti "javnost" na sve ove argumente kojima su se ostali suprotstavili Barkliju.
Jer ako se ova sezona posmatra iz istog tog ugla, Nikoli mogu vec sada da uruce nagradu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

Kevin Durant and Mike Conley Jr. took home a new kind of trophy Sunday night.

The duo, along with Durant’s business manager Rich Kleiman, won an Academy Award for “Two Distant Strangers” on Sunday when it won an Oscar for Best Live-Action Short Film.

Durant and Conley served as executive producers on the film, and joined Kobe Bryant as the only NBA players to have won an Oscar.

https://www.yahoo.com/sports/kevin-durant-mike-conley-win-oscar-academy-award-two-distant-strangers-kobe-bryant-joey-bada-025410358.html 

Link to comment
Share on other sites

Bogdan przi.

Ako ne dobije Most improved player nagradu, prestajem pratiti NBA.

 

2019/20  

Ppg 15.1

Rbs 3.4

Ass 3.4

 

2020/21

Ppg 15.2

Rbs 3.6

Ass 3.2

 

Jel moze neki statisticar da nam nadje da li je ikada u Nba neki igrac ovoliko napredovao iz godine u godinu?

Edited by Kosta
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sasvim zadovoljavajuca tekma Orl-LA

LA przi ispod kosa - Dre, Davis i Trezz koji je napravio mini pokolj i urlikao u svom stilu enduaaan posle svakog kosa pri kraju trece, na kraju upada trojka ORL u poslednjim sec cetvrtine i sad je +1 za ORL pred pocetak cetvrte...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Jokić i Porter dosta dobri, sa druge strane Morant maltretira sve svoje čuvare. Denveru strašno fali Moris.

 

 

 Konačno dobar posao druge petorke na startu 4.

Doduše i Morant je izašao, sa druge strane.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jel ga cuvao Herison, nisam stigao da pogledam? Meni se bas svidja taj potpis, opasan je defanzivac momak.

Daleko laksa pobeda od ocekivane.
Valjalo bi se voziti sto dalje na talasu ovih dobrih Porterovih partija.

Link to comment
Share on other sites

Jeste malo, dobrim delom su se "promašili" koliko mi se čini. Taj period kra treće / početak četvrte je Herison sve vreme igrao, a Morant bio na klupi.

 

Memfisu je slično kao Denveru, čim izađe Morant, padaju. Prva postava Denvera je napravila +10, a rezervna još toliko, dobro igrali Milsap i Dozijer.

 

Kako god, Denver je samo senka ekipe koja bi mogli da budu. Da ne pričamo o Mareju, ali strašno fali i Barton, koji je na napadačkoj strani allstar za Dozijera.

Očekivao sam eksploziju Monte Morisa, a ono i on out.

 

Ne vidim ih drugom kolu plejofa, ko god da bude protivnik. Naravno, nikad ne treba otpisati neke ludačke partije Jokića... 

edit: Protiv Dalasa bi mogli i u ovom sastavu, verovatno. Ali ne vidim način da dođu do tog duela.

 

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Kad sve sabereš i oduzmeš, izgleda da će oni i LAL ostati na četvrtom i petom mestu, tako da su još manje šanse da prođu prvu rundu osim ako Bron i AD budu bez prave svoje igre (što nije baš realno očekivati). Dalas nema snage da stigne Lejkerse, a Denver očekuju i neke nezgodne utakmice tako da teško da će u ovom sastavu uspeti da prestignu Klipane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Utisak večeri, CP3 prima čestitke i rukuje se sa Chris Rockom. Jon Stewartom. LL Cool J and Q-Tipom pri samom kraju tekme kad je već sve bilo odlučeno. Legenda. Koja šteta bi bilo da ne uzme taj prsten ali kako stvari stoje teško će do njega

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Kad sve sabereš i oduzmeš, izgleda da će oni i LAL ostati na četvrtom i petom mestu, tako da su još manje šanse da prođu prvu rundu osim ako Bron i AD budu bez prave svoje igre (što nije baš realno očekivati). Dalas nema snage da stigne Lejkerse, a Denver očekuju i neke nezgodne utakmice tako da teško da će u ovom sastavu uspeti da prestignu Klipane.

 

 

Koliko će skupi biti svi oni glupi porazi na startu, tipa 3x Sakramento, 2x Vašington itd... A mogli su možda i do trećeg mesta.

 

LAL je nemoguća misija za njih, biće oni spremni u fulu. Ja verujem da bi Lebron već sada mogao da igra, nego odmara za PO.

AD već hvata ritam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i sad kako ne navijati za san antonio, prva tri strelca, bekovi, krila, derozan, johnson, murray, igrali 40 min u proseku, postigli čini mi se 85 koševa, bez ijedne trojke, ej !!!...samo ju je jednom i šutnuo murray od njih troje...viva la revolucion

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, realno *w said:

LAL je nemoguća misija za njih

Slažem se. Čak i bez Davisa bi bilo izuzetno teško za Denver, bolje je sklopljen tim Lejkersa. A protiv zdravih Lejkersa nemaju šta da traže.

Edited by Darko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, realno *w said:

Koliko će skupi biti svi oni glupi porazi na startu, tipa 3x Sakramento, 2x Vašington itd... A mogli su možda i do trećeg mesta.

 

LAL je nemoguća misija za njih, biće oni spremni u fulu. Ja verujem da bi Lebron već sada mogao da igra, nego odmara za PO.

AD već hvata ritam.

Pa dobro, nema ekipe koja nije imala neki glupi poraz, sve se iznivelisalo do sada.

 

Oko prvog maja Denver igra dve utakmice u LA, pa ako bi nekom magijom to dobili mogli bi moooožda da se nadaju trećem mestu. Al' kad vidiš šta je potreban uslov shvatiš koliko je realno. :classic_biggrin:

 

Poješće ih Lejkersi. Baciće sve što imaju na Jokića, a sa ostalima će da se igraju. Uz neko šutersko ludilo i odbranu bi mogli da iščupaju jednu utakmicu.

 

Je l' to Juta krenula da beži sa prvog mesta i Lejkersa u drugoj rundi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nitko da prokomentira dva poraza Utaha od Minny. Nije više ni njima zagarantirana pol pozicija. Tu su još uvijek jako blizu Phoenix i LAC a bogami ni Denver nije tako daleko od 2. i 3. pozicije. A sad slijedi za dva dana Phx-LAC i dva dana nakon toga Phx-Utah. možda dođe i do nekih pretumbacija na  ljestvici

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...